Miss Sporty

Ár:   2000 FT alatt   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cinti, Módosítva: 2011. július 20.

Ár:   2000 FT alatt
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Természetes matt hatást biztosít és megakadályozza a bőr kifényesedését akár 8 órán át. Ásványi anyagokkal és hidratáló anyagokkal óvja a bőrt.  Bőrgyógyászatilag tesztelt.

dabones

2012. december 3.

Nekem az új csomagolású van meg. Igazából csak azért vettem, mert egy másik alapozó világosításához kerestem valami olcsót. Nos, 3x bírtam használni, mert rettenetesen szárít. Mindazonáltal nagyon jól fed, tényleg tartós, és ha 15 évvel ezelőtt találkozunk (amikor még tocsogott a fejem, és úgy néztem ki, mint a túró rudi csomagolás), akkor akár szerelem is lehetett volna.

Szóval részemről ajánlom, de csak annak, akinek tényleg nagyon zsíros a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

Szóval részemről ajánlom, de csak annak, akinek tényleg nagyon zsíros a bőre.

adrika128

2012. november 27.

Jó kis alapozó lenne, csak nem fed olyan hű de jól... :S Púderral használom, úgy tovább fenn marad .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

nyappyberii

2012. november 21.

használtam és használom is mai napig, 2-t is kaptam ajándékba, és elég érdekes hogy más volt a halmazállapotuk.
amúgy ha vékonyan kenem és utána lepúderezem akkor semmi baj nincs vele,el nem ájulok tőle de nekem annyira nem szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

h.noamy

2012. november 19.

Próbáltam többször is, de nem sikerült normálisan eloszlatnom. Megült a pórusokban, egyenetlen lett, púderrel sem tudtam javítani az eredményen. Pénzkidobás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

horireni

2012. november 19.

Nekem ez volt az első alapozóm és idén vettem meg a második tubussal. Én teljesen meg vagyok vele elégedve, nekem tartós is. Igaz a mattító hatás elmarad, de nem ezért vettem meg. Amikor patis vagyok, akkor inkább a Manhattan-t használom, de amikor csak azt szeretném hogy üdébb legyen a bőröm, akkor ezt. Anyu jegyezte meg egyik nap, hogy :"neked milyen sima a bőröd, juj nagyon szép vagy! Ma különösen!" :) Ezzel alapoztam le magam, meg Lora-s bronzosítót használtam egy keveset, és tényleg szép volt az eredmény.Még én is meglepődtem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

Csibecsont

2012. november 16.

Oké, nem túl tökéletes, de én ezt trükközésre használom :) Mindig van a sötét és a világos árnyalatokból nekem. Aztán kb. ősszel és tavasszal veszek alapozót, és ahogy barnul ill. fehéredik, ezt az alapozót használom keverésre :D Így mindig tökéletes az arcszínem, és nem veszek évi 4-5 alapozót. Most fogom újravenni a fehéret, az előző húzta vagy két évig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

stylespiration

2012. november 5.

Ma majdnem jol befurodtem ezzel az alapozoval..jol latom, hogy uj csomagolast kapott??: http://i1076.photobucket.com/albums/w460/TheMakeUpDiary/DSC_0003-4.jpg A rossmannban most 999ert aruljak, es majdnem megvettem, de a mar a kezfejemen is szornyu volt... Regen hasznatam, akkor is utaltam..meg szerencse, hogy nem vettem meg, azt hittem eloszor hogy valami ujdonsag.. Bocsi lanyok az ekezetek hianyaert:$

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

cica01

2012. október 21.

Nekem ugyanolyan hatása volt mint a So Matte Shine Control-nak, vagy talán egy kicsivel jobb. Púderrel együtt jól fedett, de meguntam a miss sporty-s alapozókat, találtam jobbat :) Árban jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

liliom07

2012. október 13.

Ragadós, zsírosít, alig fedett valamit és nem lehetett rendesen eldolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

Ragadós, zsírosít, alig fedett valamit és nem lehetett rendesen eldolgozni.

rebi

2012. szeptember 9.

Nálam annyira nem kriminális a helyzet mint amennyire leírtátok, habár tény hogy nem egy csodaszer..Nem vártam tőle sokat, de viszont nem kriminális.Az illatát szeretem , nekem kellemes.De a fedés tény hogy nem a legjobb..a matthoz pedig köze sincsen..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Kaolin 0 0