Miss Sporty

Ár:   2000 FT alatt   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cinti, Módosítva: 2011. július 20.

Ár:   2000 FT alatt
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Természetes matt hatást biztosít és megakadályozza a bőr kifényesedését akár 8 órán át. Ásványi anyagokkal és hidratáló anyagokkal óvja a bőrt.  Bőrgyógyászatilag tesztelt.

tbkaaa

2012. szeptember 1.

Csodákra nem képes, de szerintem azért annyira nagyon nem kaksi, mint ahogy itt leírtátok. Van-e jobb? Van hát, de nem is használok ilyet túl gyakran. Eldolgozni könnyű. A szaga nem gáz, persze jobb lenne, ha nem lenne úgy egyáltalán, mert szerintem egy alapozónak észrevehetetlennek kell lennie, és ebben benne van a szag is. Csodákat nem szabad várni tőle, de azért annyira nem rossz. 3*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

bvlgari001

2012. augusztus 20.

Ahhoz képest, hogy kifejezetten MATT alapozó, erről a funkciójáról nem tudok nyilatkozni, ugyanis mikor felvittem már akkor tiszta olaj volt az egész arcom tőle. Púderral próbáltam rajta segíteni, de hiába. Az illatával nincs bajom kifejezetten, de ha még érne is valamit, inkább elviselném. Az állaga nagyon folyós, ezért a fedése is szörnyű. Az árnyalatai nekem nagyon sárgásak, azért természetellenesen áll. Kb. 3-4 éve csücsül a szekrényben. Sajnálom, de nagyot csalódtam :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

angeltear

2012. augusztus 5.

Szerintem előttem már leírták sokan, úgyhogy nem ragozom: teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Szerintem előttem már leírták sokan, úgyhogy nem ragozom: teljes pénzkidobás.

Bucanka

2012. július 28.

Egy szóval: GAGYI!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 28.

Egy szóval: GAGYI!

Pletyka

2012. július 25.

"Természetes matt hatást biztosít és megakadályozza a bőr kifényesedését akár 8 órán át."
Na nagyjuk már. 8 órás mattítás, hát a hasamat fogom.. 2 óra alatt tocsogott az arcom Általánosban használtam ezt az alapozót, és rengeteget gondolkoztam rajta, hogy a szám alatti bőrszín miért megy át narancssárgába. Egy essence alapozó is kb ennyibe kerül, de milliószor jobban megéri. Adnék neki két csillagot, mert a húgom nagyon jól elvolt vele, mikor a falamra kente, de sajnos nem adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 25.

zsuzsanna8papp

2012. július 4.

Megvettem és konkrétan 1x próbáltam. Szörnyű! Eldolgozhatatlan, mert nagyon sűrű, és a legvilágosabb szín is sárgás a bőrömön. Mindemellett még kifejezetten büdös is! Pont ezért csak pár órán át volt rajtam, tovább nem bírtam és lemostam, így nem tudom, hogy milyen gyorsan fényesedik át. Nekem mindegy is, mert már színre-szagra kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Ophelia

2012. június 29.

Borzasztó, messze a legrosszabb a Miss Sporty alapozók között. Iszonyú sűrű, nem lehet egyenletesen eloszlatni, és egyáltalán nem mattít, púderrel is nagyon gyorsan átfényesedik az egész. Azért ki nem dobtam, extrém vészhelyzet esetére meghagytam, de szerintem mégis inkább a semmi, mint ez. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

Corra

2012. június 29.

Amikor még fehér tubusban lehetett kapni, kicist más volt az összetétele, akkor hazsnáltam először. Nem volt matt, de a gyenge fedése épp elég természetes volt, a púderes illatát pedig nagyon szerettem. aztóta talán kétsezr is átcsomagolták, az összetétele is változott, és már egyáltalán nem vált be így. Bocsánat, de az kifejezett hazugság, hogy 8 órán át mattítaná a bőrt, elcsúszkál, lefolyik, olajosan átféylik inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 29.

Heli

2012. június 25.

Én önmagában nem használtam, mint alapozót. Viszont nyárra összekevertem egy gél állagú L'oreal arckrémmel, mert simán az alapozót nem szeretném nyárra használni. Igaz, hogy a fedése nem tökéletes, de egész jó kis krém lett belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Tigrisfog

2012. június 25.

Ez a világ - ha nem az egész univerzum - legrosszabb alapozója! Az is bók, hogy egyáltalán ezt a nevet viselheti. Szörnyű állag, illat, hatás, szín ... minden!
Kifejtették itt előttem páran, azzal mind-mind egyet kell értsek. Borzalmas, amit nyújt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Kaolin 0 0