Miss Sporty

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Julcsika, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Audry1

2019. szeptember 14.

Én nagyon sokáig ezt vettem, amíg lehetett kapni. Nehéz volt felkenni, viszont ezt úgy oldottam meg, hogy az alapozó után használtam, és kicsit kentem alapozót az ujjamra is, hogy könnyebben el lehessen dolgozni, majd rá a púder fixálásnak. Volt ennél biztosan jobb korrektor is, de nekem amire kellett azt szépen hozta :) Nekem viszonylag sokáig elég volt, nem kellett túl sok belőle, pedig hetente 5-6 nap használtam. Sajnálom, hogy már nem kapni, de az új társát előszeretettel veszem! Tőlem a kenhetősége miatt jár csak a 4 csillag, hogy reális legyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Teokleia

2019. augusztus 13.

Annyi az alapvető bajom vele, hogy nem a megfelelő színt sikerült megvennem... amúgy szerintem nem kenődik megfelelően. Szivacsos inkább, mint krémes. Nem próbálnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

agee89

2018. november 29.

Nekem nagyon tetszett az állaga, ellentétben a folyékony korrektorokkal szemben. Szépen el tudtam dolgozni, annyit fedett, amennyit kellett. Igaz, valóban gyorsan elfogy, ha minden alkalomnál használja az emberfia, de hát semmi nem tart örökké. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

MormiOrsi

2017. július 19.

Szerintem semmivel sem rosszabb, mint a Maybelline korrektora, ami kb. dupla ennyibe kerül. A fedése nem tökéletes (a másiknak sem), de szépen tompítja a bőrhibákat. Emellett nekem nem ült bele a ráncocskáimba és elvoltam vele nap végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

melcsi55555

2017. március 28.

Nekem nem vált be. Szem alatti karikákat nem tünteti el, sem a bőrhibákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Nekem nem vált be. Szem alatti karikákat nem tünteti el, sem a bőrhibákat.

giny96

2017. február 3.

Régebben rengeteget elhasználtam ebből a korrektorból, a szemem alá, bőrhibákra mindenhová tettem. A baj az volt vele, hogy nagyon hamar fogyott, a fedése egyébként nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

PaNel95

2017. január 29.

A kialakítása tetszik, de ezzel hátrány is, hogy nagyon kemény az állaga.
Kenni alig lehet, így kicsit be szoktam lehelni, hogy olvadjon kicsit, amit nem szabad túlzásba vinni, mert akkor kisebb darabok szakadnak ki belőle, amit nem lehet szépen eldolgozni egy pattanáson vagy bőrhibán.
Fedése nem rossz, bár több réteget kell használni, hogy eltüntesse a foltokat.
Ahova felkented, az ott is marad. Maszatolni, eldolgozni nem igazán lehet.
Attól, mert rúzs formájú, szerintem attól még lehetne puhább az állaga, mert ez lenne a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

A kialakítása tetszik, de ezzel hátrány is, hogy nagyon kemény az állaga.
Fedése nem rossz, bár több réteget kell használni, hogy eltüntesse a foltokat.
Ahova felkented, az ott is marad. Maszatolni, eldolgozni nem igazán lehet.

LathatatlanOzike

2016. szeptember 18.

Semmire sem jó. Büdös, mint a veszedelem, kemény, szinte nem is lehet kenni, aztán ha nagy nehezen felszenvedek valamicskét, akkor sem fed. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Dea

2016. június 29.

Szem alá nem jó, viszont bőrhibák elfedésére jól működik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

Szem alá nem jó, viszont bőrhibák elfedésére jól működik :)

Samantha

2016. június 18.

Nagyon szeretem. Csak bőrhibákra használom. Tökéletesen fed. Én sosem alapozózok, ezt használom. Mostanában nem kaptam ezt a termékem, a So matte-t használom, az is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate