Best of Beauty 2019

Miss Sporty

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Julcsika, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

agee89

2018. november 29.

Nekem nagyon tetszett az állaga, ellentétben a folyékony korrektorokkal szemben. Szépen el tudtam dolgozni, annyit fedett, amennyit kellett. Igaz, valóban gyorsan elfogy, ha minden alkalomnál használja az emberfia, de hát semmi nem tart örökké. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

MormiOrsi

2017. július 19.

Szerintem semmivel sem rosszabb, mint a Maybelline korrektora, ami kb. dupla ennyibe kerül. A fedése nem tökéletes (a másiknak sem), de szépen tompítja a bőrhibákat. Emellett nekem nem ült bele a ráncocskáimba és elvoltam vele nap végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

melcsi55555

2017. március 28.

Nekem nem vált be. Szem alatti karikákat nem tünteti el, sem a bőrhibákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Nekem nem vált be. Szem alatti karikákat nem tünteti el, sem a bőrhibákat.

giny96

2017. február 3.

Régebben rengeteget elhasználtam ebből a korrektorból, a szemem alá, bőrhibákra mindenhová tettem. A baj az volt vele, hogy nagyon hamar fogyott, a fedése egyébként nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

PaNel95

2017. január 29.

A kialakítása tetszik, de ezzel hátrány is, hogy nagyon kemény az állaga.
Kenni alig lehet, így kicsit be szoktam lehelni, hogy olvadjon kicsit, amit nem szabad túlzásba vinni, mert akkor kisebb darabok szakadnak ki belőle, amit nem lehet szépen eldolgozni egy pattanáson vagy bőrhibán.
Fedése nem rossz, bár több réteget kell használni, hogy eltüntesse a foltokat.
Ahova felkented, az ott is marad. Maszatolni, eldolgozni nem igazán lehet.
Attól, mert rúzs formájú, szerintem attól még lehetne puhább az állaga, mert ez lenne a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

A kialakítása tetszik, de ezzel hátrány is, hogy nagyon kemény az állaga.
Fedése nem rossz, bár több réteget kell használni, hogy eltüntesse a foltokat.
Ahova felkented, az ott is marad. Maszatolni, eldolgozni nem igazán lehet.

LathatatlanOzike

2016. szeptember 18.

Semmire sem jó. Büdös, mint a veszedelem, kemény, szinte nem is lehet kenni, aztán ha nagy nehezen felszenvedek valamicskét, akkor sem fed. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Dea

2016. június 29.

Szem alá nem jó, viszont bőrhibák elfedésére jól működik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

Szem alá nem jó, viszont bőrhibák elfedésére jól működik :)

Samantha

2016. június 18.

Nagyon szeretem. Csak bőrhibákra használom. Tökéletesen fed. Én sosem alapozózok, ezt használom. Mostanában nem kaptam ezt a termékem, a So matte-t használom, az is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 18.

Emili

2016. május 10.

Ha szépen eldolgozom, nagyon jól fed, eltünteti a szemem alatti sötét karikákat. Egyéb bőrhibákra nem szoktam használni, nehogy még több bajt okozzak azzal, hogy egy pár órás sebre rákenem. A színe pont passzol a bőrömhöz, így fel sem tűnik, hogy korrektort használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 10.

7ot

2016. április 21.

Kemény, nem lehet eldolgozni, mindennek a tetejébe még büdös is. Nem szoktam ettől a márkától vásárolni, nem is értem, hogy ezt hogy vehettem meg anno.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate