Miss Sporty

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. május 9.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Sminkek szájra

Az új Wonder Smooth rúzsok a neszeszered igazi szuperhősei lehetnek! 12 vadonatúj, gyönyörű árnyalatban a nude színektől a pinkeken át a dögös bordókig. Jojobaolaj tartalmuknak köszönhetően ápolják ajkaidat, intenzív színük pedig akár 6 órán át tart.

ccleox

2021. február 14.

A 300-as élénk pirost kaptam ajándékba. Krémes, így enni-inni nem ajánlatos, mert lejön, de ahhoz képest meglepően tartós! És nagyon szép pigmentált a színe, valamint értelemszerűen nem szárította ki az ajkaimat! És még az ára is kedvező!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 14.

Csipetke

2021. február 12.

Nekem a 600 coral power árnyalat van meg. Brutál színe van de nekem tetszik. Főleg nyáron használom. Krémes, jó az állaga kellemes viselni. Tartósnak ez sem tartós sajnos. De egynek elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 12.

superultra

2020. szeptember 20.

A 200 incredible pink van meg, nagyon megtetszett ez a szín és az illata is jó. Aztán rájöttem, hogy ez az árnyalat nem nekem való sajnos, de a nagyobb probléma, hogy egyáltalán nem tartós és már túlságosan is krémes állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

cshrs

2020. június 14.

101 nude power árnyalatom van, amit egy barátnőmtől kaptam már elég régen. a színe szép, bár nem az én stílusom, szóval nem hordtam sokat. nagyon krémes állagú és eléggé csillámos is. ha jól látom vannak benne konkrét csillámok, ami nekem nem nagyon tetszik, szóval így sajnos megy a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Gina1031

2020. május 9.

Nem rajongok a márkáért, kizárólag pár körömlakkom van tőlük. Őszintén szólva az akciós árcimke hívta fel magára a figyelmemet, nyilván nem a csomagolás, ami kis gagyi, szinte kislányos. Meglepve tapasztaltam, hogy kellemes és számomra vállalható színárnyalatokban kapható és szerencsére nem matt. Minta nem volt, de így is megvettem a 100 és 101 árnyalatokat. Előbbi szinte a szám színével megegyező, de mégis ad egy kis fényt, utóbbi is egy hétköznapi, kellemes rúzs - olyan darabok amelyekkel nem lehet mellényúlni. Munkahelyre ideálisak lesznek, tipikus táskába bedobós. Ár-érték arányban tökéletes választások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 9.

SanniElf

2019. augusztus 10.

A legjobb drogériás rúzyok, amit eddig próbáltam.
A gyönyörű színek lenyűgözően pigmentáltak, hihetetlenül tartósak a krémes formulának köszönhetően pedig szuper kényelmes viselet és nem szárítja az ajkakat! Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

A legjobb drogériás rúzyok, amit eddig próbáltam.

tyukanyo

2018. június 9.

A 102 super rose árnyalat van meg.
Olyan baba ajkakat csinál, nagyon krémes szuper. Nekem hamar kopik, ezt a rúzsom kenem legtöbbször újra. Rohangálós hétköznapokra ideális, mikor nem kell precízen megrajzolni a rúzs vonalát. Lehet veszek belőle még egy lilás árnyalatot is.
Én nem vettem észre hogy durván szárítana ajakápoló használata mellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

A 102 super rose árnyalat van meg.
Én nem vettem észre hogy durván szárítana ajakápoló használata mellett.

Parfuwoman

2018. május 1.

Nekem ez csakis 5 csillagot érdemelhet,nagyon meg vagyok vele elégedve! 201,202 és 203 van meg,valamint a cseresznyepiros és a lila árnyalata . Rajtam lenyűgözően tartós,kopása szép,e tekintetben kenterbe veri a 3000 Ft-os rúzsomat is,ami elég kellemetlen . Az én ajkaimat nem szárítja,a piros árnyalatot szoktam arcpirosítónak is használni ,arra is kiváló ,nem szárít annyira ,mint a poralapú pirosítóm. Az egyetlen hátránya,hogy lehetne több és extrémebb árnyalat belőle . Nagyon ajánlom ,nem is gondoltam volna,hogy ennyire meg leszek vele elégedve !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 1.

free

2018. április 23.

Színe nem rossz, de mivel nem tartós nyilván a táskádban is hordod. A gyenge csavar és puha rúzs: jaj erősebben érvényesül a táskában, mint a számon!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

Anita97

2018. február 23.

Szép pigmentált színe van, viszonylag tartós is. Ár-érték arányban szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Szép pigmentált színe van, viszonylag tartós is. Ár-érték arányban szuper

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Tridecyl Trimellitate, Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Neopentyl Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Tridecyl Stearate, Hydrogenated Vegetable Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearyl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Peg-4 Diheptanoate, Peg-8 Beeswax
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Eugenol
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Iron Oxides, Red 28 Lake / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 30 / CI 73360, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Yellow 6 Lake / CI 15985, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Propylparaben

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.