Missha

Ár:   $16   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sildicow, Módosítva: 2016. június 17.

Ár:   $16
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Könnyű, tisztán fizikai fényvédő ragacsos és zsíros érzet nélkül.

Anheszenamon

2019. március 27.

Szeretem ezt a krémet, annak ellenére, hogy rajtam hagy egy minimális fehér réteget. Nagy mennyiségben viszem fel az arcomra, így ez nem is csoda. Viszonylag gyorsan beszívódik, könnyű eldolgozni. Szeretem, hogy nem egy nehéz krém, a kombinált bőrömnek sem túl sok. Nincs zsíros érzés, csillogás. Persze lehet, hogy ez nyáron másként lenne, de most tavaszra tökéletes. A fehérség nem igazán zavar mert úgyis sminkelek, alapozó vagy CC krém szépen elfedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

aminaleyla

2018. október 21.

Jujj, ezt nagyon-nagyon szerettem! Kellemes érzete volt, könnyen el tudtam oszlatni, nem hagyott maga után fehér foltot, nem égtem/nem barnultam tőle, szóval csillagos ötös! Amint alkalmam lesz rá, biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

WorkingClassGirl

2017. november 25.

Up: rémes, mostanság megpróbálom elhasználni a darab fényvédőimet, de ezt nem tudom. Felszívódik belőle a krém alapja, és a fehér pigmentek meg össze-vissza csíkoznak, morzsálódnak. Ha kellene valakinek, felraktam ingyen elvihetőre a maradékot, nincs sok benne,de letesztelni elég..

Akartam egy fényvédőt, ami tényleg érzékeny bőrre való, gyanús növényi kivonatok és illatanyagok nélkül, és ez tényleg az.
Könnyen kenhető, de mégis nehezen eldolgozható, könnyen foltos, csíkos lesz, mert felszívódás közben nehéz lesz kenni. A második réteg különösen problémás. A hámló részeket kiemeli. Egész jól beszívódik a fehérség, de láttam már jobbat is. Ezenkívül zsíros bőrön fixálás nélkül semennyire sem tartós, télire jobb lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

clara12

2017. november 1.

Szegénykét nem szerettem meg pedig nagyon vártam, hogy kipróbálhassam. Nagyon gyorsan beszívódik, így lehetetlen rendesen eldolgozni, fehér csíkok maradnak, ha megpróbálom eldolgozni ezeket, akkor foltos lesz. Sminkelni nem lehet rá szépen, mert megint csak foltos lesz, valamint a fehér réteg miatt az arcom nagyon hideg tónusú lesz, így elüt a sárgás nyakamtól. Nem hidratál, de nem is szárít, nem irritált. Szép az összetevőlista és az ár, de a krém egyáltalán nem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

estokani

2017. július 25.

Limitált macis borítás nélkül, de most ez a kedvenc fényvédőm. Nagyon érzékeny a szemem, de egyáltalán nem bántja, nem könnyezik tőle. Rövid ideig fénylik, de alig ragad (ha ritkán sminket teszek fel, nem veszik össze vele) aztán olyan szépen beissza a száraz bőröm, hogy nyomát sem látni.
Jól véd, semmi színem nincs vele, mindig vámpíroznak... annál már a porcelánbaba is jobb. 30 faktornál nincs is szükségem többre. Az ára is nagyon kedvező. Ezt rendeltem újra nem az innisfree-t

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Funnyface

2017. április 2.

Télre vettem, ilyenkor mindig alacsonyabb fényvédő faktort használok, és amennyire lehet, inkább fizikai fényvédőt rendelek. Idén erre a termékre esett a választásom, ezúttal előzetes tájékozódás nélkül választottam. Nem csalódtam, jóval könnyebb formula, mint az IOPE mild sun-é.
Tulajdonságai: fehér sűrű krém. Felvitel közben először szinte vízes érzetet nyújt, azonban gyorsan felszívódik, ragacsossá válik átmenetileg, nem lehet már eloszlatni. Fényt hagy a bőrömön, zsíros érzet nélkül. Illata egyáltalán nincsen, tényleg nulla. Csomagolása minőségi, kényelmesen használható.
Előnye: könnyű krém, gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrömön, nem nehezíti el órákra. Ragacsos érzet sem átható vagy maradandó. Mattosító primerrel szépen együttműködik, fényét tompítja.
Hátránya: túl sok meglepetés nincsen, azért hagy némi fehér fátylat a bőrömön. Gyorsan kell eldolgozni, mert pillanatok alatt felszívódik, utánna más nem lehet tovább eloszlatni. Engem zavar a bőrfény, amit maga után hagy, jobban szeretem a teljesen felszívódó kozmetikumokat.
Más fizikai fényvédőhöz képest könnyebb krém és a fehér fátyol, amit hagy sem számottevő. Eddig tetszik. Szerencsére ez állandó termékük, csak line friends-es csomagolásba tették. Csak a csomagolásaik limitált kiadások, a termék maga ritkán az. Meglátom, lehet jövő télen is őt választom, csak másik cuki csomagolásban.

Update: elhasználtam, de nem vásárolom majd újra. Úgy érztem, hogy amikor szilikonos primert használtam fölé, amit nehezebb elolaszlatni, mintha leszedné a fényvédőt. Ezt eddig egyik fényvédőnél sem tapasztaltam. Fényvédelme innentől kezdve kérdéses, inkább nem eröltetem. Megfosztottam csillagjaitól...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

ViktoriaVrd

2016. november 4.

a sima csomagolásos van meg, mert olcsóbb volt, a csomagolást pedig nem nézegetem. csak fizikai fényvédőt használok, és ezt szeretem a legjobban azok közül, amikhez eddig szerencsém volt. az ára, kiszerelése tökéletes, a spf is bőven elég őszre-télre-tavaszra. tényleg hamar el kell dolgozni, de könnyű eldolgozni, és egy minimális fényt hagy maga után. nagyon megszerettem, biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

sildicow

2016. július 9.

Irtó cuki a csomagolása, és nagyon minőségi is - nem csak a külseje, de a tartalom is. Valóban könnyű és könnyen eldolgozható fényvédő, nem marad utána fehér réteg és nehéz érzés sem, a száraz részeket (nálam pl. pici helyi hámlások, sebek) sem emeli ki. Illatot én egyáltalán nem érzek rajta, az összetevők miatt sincs plusz "szag". Mattnak sem mondanám, inkább bőrfénye van. Nekem nyárra nem ez a tökéletes fényvédő, mert könnyen kifényesedek, de normális, picit hidegebb időben ezt fogom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Squalane eo 1 0

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.