Missha

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: briu, Módosítva: 2017. június 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hatékony megoldás a problémás, aknés, tág pórusú bőr kezelésére. Marokkói fekete ghassoul agyag és tiszta faszén segítségével kíméletesen távolítja el a felesleges faggyút a pórusokból. Segít az egészséges, tiszta arcbőr elérésében és megtartásában.

Használható az orr, a homlok, az áll, de akár a hát megtisztítására is.

Marcsi66

2019. szeptember 7.

Jaj még mindig van belőle,,,nem is magamnak vettem hanem a fiamnak,de egyszeri használat után hozzám vágta.Hatása azért nem rossz,inkább az érzés kellemetlensége miatt passzolnám én is, De aki csak egyes részekre (áll.orr,homlok) nem fog panaszkodni annyira.Nagyon sűrű-ragacsos állag,nehezen kenhető,és rajtam gyorsan is száradt.Rossz volt tőle megszabadulni,mintha nyúztak volna...aztán már csak lemostam, A faszén miatt fekete,az illata nem rossz,de szememet irritálta egy picit..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 7.

LillyPoow

2017. december 31.

Szeretem a Missha termékeit, viszont ez a termék nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket...
Az alább olvasható véleményt a saját blogomban már egyszer megírtam, amikor a terméket teszteltem, szóval mielőtt bárki plágiummal vádolna a saját írásom másoltam át ide. : )
A maszk álaga, sűrű, ragacsos ám mégis könnyen kezelhető és könnyen felvihető az arcbőrre, na és persze fekete színű. Az illata kellemes, őszintén nem tudom mihez hasonlítani, talán kissé shea vajas. A termék faszenet és Ghassoul agyagot tartalmaz, minden bőrtípushoz ajánlják. Tisztítja a bőrt, méregtelenít és a faggyútermelődést is szabályozza. Én először az orromon próbáltam ki a terméket, mivel nekem jobbára ott vannak mitesszereim. Egész arcos felvitelnél, de akár csak az orros felvitelnél tapasztalható, hogy a maszk felvitel után csípi a szememet. Nem tudom, milyen anyagokat bocsájt ki, de felvitel után egy rövid ideig csípi a szemeimet. Másik számomra kellemetlen "mellékhatása" az az, hogy csikizi a bőrömet, főleg az orromat. Amikor elkezd megkötni, száradni a maszk enyhén viszket is tőle a bőröm. Elég érzékeny bőrű vagyok szóval lehetséges, hogy másnál nem fordul elő a viszketés. A maszkot 15 percig kell fent hagyni, addigra megszárad rendesen és nyomtalanul, fekete foltok nélkül eltávolítható. Más márkák fekete maszkjainál videókba látható, hogy fájdalmas azok lehúzása illetve, hogy piros bőrt hagynak maguk után. A Missha terméke nem okoz semmilyen fájdalmat, még a lágyabb, érzékenyebb arc területeken sem illetve drasztikus, piros nyomokat sem hagy az arcon.
Nos, én őszintén nagyon sokat vártam ettől a terméktől, már rengeteg teszt videót néztem róla (nem konkrétan a Missha termékéről), meg hát, na elég elfogult is voltam a koreai termékekkel kapcsolatban... Viszont nagy csalódást okozott, egyetlen mitesszeremet sem távolította el pedig forró fürdő után használtam, hogy az arcbőröm felpuhuljon, de őszintén szólva semmit nem ért... (párom orrán is kipróbáltuk, de az ő apró, pici mitesszereivel sem csinált semmit.) Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nagyon puha tapintású lesz az arcbőr tőle, de ezen kívül nálam mást nem ért el.
Aki szeretné, próbálja ki, én nem vitatom a pozitív, jotékony hatásait, csak azt állítom, hogy az én mitesszereimnél semmit sem ért ez a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Antioxidánsok: Camellia Japonica Flower Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trehalose, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Caprylyl Glycol

PVP 0 0

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

A japán kamélia virágának a kivonata. Magas A, B, E vitamin tartalmú természetes antioxidáns, bőrnyugtató és "anti-pollution" hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy védi a fibroblasztokat az oxidatív károsodásoktól, amelyeket a levegőben levő szennyezőanyagok váltanak ki, ezáltal gátolja a kollagén-lebontó folyamatokat a bőrben. Ezen kívül elősegíti számos, a bőrben természetesen előforduló antioxidáns enzim, például a szuperoxid-dizmutáz (SOD), a kataláz és a glutation-peroxidáz jelenlétét (forrás). A kivonat ezen kívül gazdag forrása a melanintermelést szabályozó, az UVB-károsodás látható jeleitől óvó galluszsavnak.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Közönséges boróka. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.