Missha

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2015. március 9.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• Tisztítja, finomítja a tág pórusokat.
  • Kordában tartja a bőr túlzott faggyútermelését.
  • Hidratál.

bolondaviki

2020. április 3.

Na végre, olyan agyagos maszk, ami nem szárítja a bőröm! Marha szép bőrképet okoz, nincs erős illata és kevés is elég belőle, szóval sokáig elég lesz. :) Ha majd egyszer elfogy, valószínűleg újraveszem, mióta használom, mattabb a bőröm.
Notinoról rendeltem, ott 4720 Ft az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Notinoról rendeltem, ott 4720 Ft az ára.

Fujituli

2019. december 30.

Hidratálónak nem mondanám, viszont szépen detoxifikálja a bőrt. A pórusösszehúzás az egy elég kényes téma, mivel a legtöbb márka próbálkozik, de szent grál még egyelőre nem létezik - én legalábbis még nem találkoztam ténylegesen hatásos cuccal. Azt viszont megerősíthetem, hogy enyhe változást azért észrevettem használat után magamon, úgyhogy azért valóban segít valamennyire. Habár most úgy kezdtem el ezt az értékelést, mintha le szeretném húzni a maszkot (LOL), de szó sincs erről, mert összességében eléggé pozitív a véleményem róla. Az állag tökéletes, egy nagyon sűrű és kemény, agyagos krémes textúra, amibe élvezet beleásni a spatulát - ja, mert spatula is jár a csomaggal. A design és a kivitelezés ízléses, tetszik a letisztult színhasználat és a minimalista kinézet. Annyi viszont nem tetszik, hogy a maszknak grafit színe van, szerintem menőbb lehetett volna feketén, mivel ez ugye agyag, de így ilyen vulkanikus hatása lett. A lemosás sokkal kevésbé maszatolós, mint azt elsőre gondoltam. Korábban már próbálkoztam otthon kikeverős agyaggal, de azt lemosni kb. olyan volt, mintha Ágnessel meetingelnék a folyónál. Csak mosnánk együtt a cuccot, ami már rég nincs ott, de olyan, mintha még ott lenne. Végszóra még leírom, hogy a kemény textúra miatt a termék elég gyorsan fogy, ha becsületesen kenjük fel az arcra. Egyszer jó kipróbálni, meg kb hetente me time-ot tartani, de nem egy must have darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Dominika28

2019. március 31.

Nagyon szeretem szépen tisztítja a pórusaimat és nem szárítja a bőrömet selymes lágy érzetet hagy maga után. 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

svivko

2016. november 15.

Számomra is az első szerethető agyagmaszk lett ez. Az egy dolog, hogy tele van mindenféle csodával (Szent Lótusz, hell yeah?!), de tényleg ben feszül utána a bőröm, pedig nagyon szépen kiszívja a zsírraktárokat, es kivasalt, apróbb ráncoktól mentes ábrázatot csinál.
Ráadásul illatmentes, es fyorsan megköt.
Viszont van sötét oldala is, vagy nekem nagy a fejem Pötiéhez képest, vagy sokkal több maszkot szeretek használni, de nekem ahhoz, hogy folt nélkül, mindenhol egyenletes legyen viszonylag sok kell ( így az egész doboz kb 10 használat alatt el fog fogyni).
Ezen kívül eléggé idegesítő, hogy a gyors száradást követve apró pelyhekben kezd el szitálni lefelé az arcomról mint valami gonosz hóesés. Képzelhetitek hogy csikizi a nazális járataimat. :D
Amúgy ajánlom, mert tök jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Ráadásul illatmentes, es fyorsan megköt.
Amúgy ajánlom, mert tök jó vétel.

Pöti

2015. március 9.

Az első iszap pakolás, amit nagyon szeretek. Nem szárít túl, nem irritál, szép élénk bőrképet hagy maga után, a felesleges zsírt kiszívja a pórusaimból, kezdődő csúnyaságokat nagyon szépen leviszi. Egy alkalomra kevés mennyiség is elég, hamar megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

Antioxidánsok: Camellia Japonica Flower Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

A japán kamélia virágának a kivonata. Magas A, B, E vitamin tartalmú természetes antioxidáns, bőrnyugtató és "anti-pollution" hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy védi a fibroblasztokat az oxidatív károsodásoktól, amelyeket a levegőben levő szennyezőanyagok váltanak ki, ezáltal gátolja a kollagén-lebontó folyamatokat a bőrben. Ezen kívül elősegíti számos, a bőrben természetesen előforduló antioxidáns enzim, például a szuperoxid-dizmutáz (SOD), a kataláz és a glutation-peroxidáz jelenlétét (forrás). A kivonat ezen kívül gazdag forrása a melanintermelést szabályozó, az UVB-károsodás látható jeleitől óvó galluszsavnak.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.