Missha

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsi86, Módosítva: 2015. június 15.

Bőrtípus:   Normál

Minden egyben típusú termék, hiszen egyszerre hidratál, véd a káros UV-sugaraktól és ad egységes és szép bőrképet.

• Hosszú időn keresztül egyenletes bőrtónust biztosít az arc egész felületén.
  • A púder micro-részecskéi könnyedén behatolnak a pórusokba, így a bőrtónus és a fedés egységes lesz, amitől hosszan tartó ápolt megjelenést kap a bőröd.
  • Szilikát tartalmú por segítségével hatékonyan magához köti a verejtéket és a túlzott faggyút, így a smink tovább tart, a nélkül, hogy megfakulna, vagy lefolyna.
  • A bambusz-víz és a baobab gyümölcs kivonat biztosítja, hogy a nagy melegben, vagy erős szélben is megfelelő nedvességtartalmú maradjon a bőr, az úgynevezett boszorkány mogyorú-kivonat pedig nyugtató hatású.

Water / Aqua Titanium Dioxide f 0 0Cyclopentasiloxane eo I szil Octinoxate f 0 0Ethylhexyl Salicylate f Trimethylsiloxysilicate eo I szil Glycerin h 0 0Peg-8 Dimethicone Butylene Glycol h 1 0Pentylene Glycol Niacinamide h I v Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone szil C12-15 Alkyl Benzoate eo Cyclohexasiloxane eo I szil Iron Oxides sz 0 0Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil eo Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Xylitol h Helianthus Annuus Seed Oil eo Calophyllum Inophyllum Seed Oil a I eo Bambusa Vulgaris Water Cereus Grandiflorus (Cactus) Flower Extract Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract Adansonia Digitata Fruit Extract eoOxygen Neopentyl Glycol Diheptanoate eo Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu PEG-8 h Magnesium Sulfate Dimethicone eo I szil 1 0Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer szil Sorbitan Isostearate eu 1 0HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Disteardimonium Hectorite Methyl Methacrylate Crosspolymer Stearic Acid eo I eu 2 0Alumina Triethoxycaprylylsilane szil Dimethicone Crosspolymer szil Ethylhexylglycerin Adenosine gy Silica Boron Nitride PEG-32 Dipropylene Glycol i Tocopherol a I v 2 2Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Parfum/Fragrance i CI 77491 sz CI 77499 sz

ZsofiaLoren

2019. október 7.

Update: Egyetlen negatív dolog derült csak ki, az is a csomagolással kapcsolatban: nekem nagyon hamar kifogyott a szivacsból az alapozó. Már csak préselve jön ki egy kis krém. Az árához képest ez kissé csalódás, ezért egy csillagot levonok.

Első próbálkozásra rossz primert tettem alá és nem púdereztem rá, így tényleg nagyon csillogott a bőröm, bármennyit törölgettem. Aztán váltottam egy másik primerre (Avon) és vettem egy Bell Hypoallergenic fixáló púdert. Az eredmény tökéletes. Bár még csak nap eleje van, de az összkép sokkal szebb, egységesebb. A bőröm nem csillog, mégis nem matt, hanem selymes fénye van.
Mivel véd az UV sugaraktól, nem akartam az első rossz tapasztalat után eldobni és milyen jól tettem. Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

cattitude

2019. április 21.

meglehetősen olcsón vettem a matt fajtát. nem annyira matt egyébként, szerintem olyan blurry selymes a finise. 21-es árnyalatban vettem, nem üt el az arcom színétől. egyszerű felvinni, szépen építhető. szerintem nem annyira tartós, de nem akkora baj. nagyon bejött, egyből vettem hozzá utántöltőt is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Katia88

2019. március 21.

Egyrészről a homlokom kiütéses lett tőle, de ez ugye egyéni érzékenység. Másrészről, engem a régi, olcsó alapozókra emlékeztet...tudjátok, látni lehet hogy van valami az arcomon, csak épp nem fed semmit. Missha termékek alapvetően megbízhatóak, de ebben csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Zdenka

2019. február 5.

Féltem tőle, hogy nem bírja majd a bőröm a fényvédő tulajdonsága miatt, de szerencsére nem okozott pattanásokat. *
A fedése szerintem a közepesnél jóval erősebb, rétegezhető is, tehát simán kiváltható vele egy erős alapozó.
Az szín olyan szinten tökéletes árnyalat számomra, amilyet eddig egyik professzionális alapozónál sem sikerült megtalálnom és ezért maradok is ennél.
A koreai divatnak megfelelően nem matt a finishe, de mivel egyebként is fixálni kell, hogy tartós maradjon, így ez sem probléma.
A kiszerelés nagyon praktikus, a fedlap belsejében tükör található és imádni fogják azok is, akik sokat repülnek, mert nem számít majd külön folyadéknak. Nagyon gyorsan lehet dolgozni a benne található párnácskával is.
Az itt feltüntetett árát pedig korrigálni kéne, mert ingyen postával csupán 2800 Ft-ba kerül és ezzel nálam ki is váltotta a korábbi kedvencet, ami egy Clinique anti blemish alapozó (01,02) volt. Nagyon bízom benne, hogy még jó darabig elérhető termék marad! :)

*UPDATE: Túl szép lett volna, hogy igaz legyen. Rá kellett döbbenjek, hogy nem bírja a bőröm a kémiai fényvédőket, így aki hasonló cipőben jár, nem ajánlanám neki a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

rocksteadycat

2018. szeptember 21.

Ez a csodák csodája! Nagyon nagyon szerettem eddig is a Misshát. De most.. te jó ég.. annyira gyönyörű bőröm lesz tőle.. egész nap bírja.. Fantasztikus na. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

lavflorance

2018. június 28.

Az egyik kedvencem! :) A fedése közepes, de könnyen építhető. A végeredmény nagyon szép, kissé fényes hatása van, ami a hidratált, egészséges bőr látszatát adja; én púdert is csak ritkán használok hozzá. A kiszerelése kifejezetten hasznos, könnyen hordozható, elég masszív és higiénikus. Mindenképp ajánlanám azoknak, akik egy könnyű, tartós alapozót keresnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

springee

2018. június 7.

A fedése valahol a Perfect Cover és a Signature között van, de sokkal könnyebb a formulája, mint az utóbbinak. Nincs az a nehéz, zsíros, tapadó érzés, amitől az arcodhoz sem nyúlhatsz, mert menten oda a megérintett rész. Viszont hamarabb átfényesedik és gyakrabban kell fixálni, mint a Perfect Covert, mégis tartósabb a fedése és a nap végére sem kopik foltosra. Kevésbé sárgás tónusú, sokkal természeresebb képet ad. Összességében tehát remek, maximum kicsit gyakrabban kell púderezni. A felvitel egyszerű, nem lehet túltolni, a kis lapocskájával pedig szépen eldolgozható. A doboz, a megjelenés külön pont! Érdemes kipróbálni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Lilium

2018. május 14.

Tökéletes! Az árnyalat (21), az építhető fedés és a tartósság is 5/5. Gyönyörűen ül a bőrömön tíz óra után is. Én púdert használok fölé, így nálam nem kopott a nap folyamán. A doboza is szépséges, külön tetszik, hogy lehet hozzá utántöltőt is kapni. Én nagyon baráti, 4000 Ft alatti összegért rendeltem a bbkrem.hu-ról, ráadásul 2 napon belül meg is érkezett (Budapest) és az oldalon az utántöltőt is 2000 Ft körül néztem, úgyhogy tudom őket ajánlani! 🤗❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

Izabella98

2018. január 31.

Szépen fed, igazodik a bőrhöz de fixálni kell máskülönben pár óra és lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Szépen fed, igazodik a bőrhöz de fixálni kell máskülönben pár óra és lekopik.

Yumechan

2017. november 17.

Mindenképp ki akartam próbálni egy cushion alapozót, annyira felkapott lett egy időben. Be kell vallanom, ez a formula nagyon nagyon tetszik.
Hosszú válogatás után esett erre a választásom. Féltem, hogy a szín túl világos lesz, mert eddig a legtöbb próbavideóban azt láttam, hogy így jártak a tesztelők, de nekem bejött a világosabb árnyalat, aminek nagyon örülök. Annyira kényelmes, és szépen lehet eldolgozni a terméket, hogy sokkal gyorsabban megvagyok vele, mint egy tubusos alapozóval pl. A fedésével teljesen elégedett vagyok, ami néha kicsit zavar, hogy elég fényes, de ezen egy kis púder segít, meg hát ugye Koreában ez a fényes dolog nagy divat, tehát ez nem lehet hibája :)
Viszont lehetne tartósabb is, nap közben, amikor tükörbe nézek, látom, hogy a bőrpír ismét látszik az arcomon... no meg a másik, hogy elég hamar fogy.
Amúgy nagyon szeretem!
Megjegyzés: már rendeltem utántöltőt hozzá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Amúgy nagyon szeretem!
Megjegyzés: már rendeltem utántöltőt hozzá :)

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Xylitol, PEG-8
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclohexasiloxane, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Adansonia Digitata Fruit Extract, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Dimethicone, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Stearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance
Színezékek: Iron Oxides, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.