Missha

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. november 23.

Könnyű, hosszantartó, rétegezhető BB cushion hidratáló hatással és magas napvédelemmel.

• A Micro Power Pigment segít eltüntetni a bőrhibákat, tisztább bőrképet eredményez
  • Smooth Silica Bead Powder elnyeli a verejtéket és a felesleges faggyút
  • Boron Powder hosszan tartó hidratást biztosít, továbbá lehetővé teszi, hogy a krém több rétegben is felvihető legyen az arcra
  • A bambusz víz és baobab kivonat segít megtartani a bőrben a nedvességet, a csodamogyoró megnyugtatja az irritált bőrt

2 árnyalatban kapható

tara95

2017. augusztus 23.

Itt kmen szereztem egy használtat, ingyen. Ki volt száradva már, úgyhogy megfordítottam, úgy tökéletes. A 23-as rajtam répasárga, büdös, fénylik és ragad. Belekevertem az its skin bb-met, tökéletes lett. Eszméletlen jó minőségű a hozzá adott szivacs, a sima ebayes cushionökkel szemben maximálisan leadja az anyagot és pihe-puha. A doboz szintén masszív és igényes, nagyon kevés termék elég a szép végeredményhez. Rendeltem egy üreset is ebayről, utazáshoz kiváló ez a kompakt mert minden benne van ami kell és a kedvenc alapozóim tölthetem bele. Hármas, mert a benne lévő anyag egy a csomagolás 5.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

strauszkinga

2017. augusztus 10.

Ár-érték arányban tökéletes. az első cushion alapozóm, imádom, hogy pár pillanat alatt kész vagyok vele! Egyenletesen fed, nagyon szeretem. Egyetlen bajom vele, hogy nagyon úgy tűnik, hogy hamar el fog fogyni, mindennapi használattal kb. 2 hónap alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

jirka

2016. december 18.

2016.12.18.
Körülbelül 2 hónapra elég, mindennapos használat mellett. Már cseréltem az utántöltőjét. Valahogy a nap végére azért látom, hogy ott van, bár nem vészesen. Használom, de vadul keresem az igazit :)

2016. november 13.
Június óta vagyok a tulajdonosa. Első használatkor (pufival) annyira megijedtem a színétől és fedéstől, hogy 2 hónapra azonnal elástam a szekrény aljára. Szeptember végén eszembe jutott, hogy nekem van egy ilyenem. Félve elővettem, és pufi használata nélkül, ujjal beletapogattam a bőrömbe.
A Natural Beige (23) változatát használom. Sötét, kreolos arcszínem van, így az ázsia kínálat nem az én arcbőrömre van kitalálva. Felvittel után picit világos, majd kb. egy fél óra alatt felszívódik a bőrbe. Nincs matt finish-e. Nyilván aki erősebb fedésre vágyik, annak ez a technika nem válik be.
Illatot nem érzek benne, irritációt nem okozott, nyomot nem hagy. Orrfújjás után nem színezi el a zsebkendőt.
A legszélsőségesebb északi időjárást is kibírta, eső, szél, maradt a helyén, itt győzött meg igazán.
Közben több minta bb-t használtam, de mindig hozzátértem vissza. Megrendeltem az utántöltőjét is (2000 Ft). Majdnem tökéletes, majdnem csoda, de továbbra is keresem az igazit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 18.

2016.12.18.

2016. november 13.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Xylitol, PEG-8
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclohexasiloxane, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Adansonia Digitata Fruit Extract, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Stearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Cyclohexasiloxane, Triethoxycaprylylsilane, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance
Színezékek: Iron Oxides
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.