Missha

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: rocksteadycat, az összetevőket feltöltötte: orange9, Módosítva: 2015. április 24.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Javítja a bőr tónusát, halványítja a ráncokat, fehéríti a pigmentfoltokat.
  • Kiegyenlíti a bőr szerkezetét, megnyugtatja és hidratálja.
  • Visszaállítja a fakó bőr természetes ragyogását illetve feszesíti.
  • Illeszkedik a bőr tónusához, így hibátlan és egységes színt és arcbőrt eredményez.
  • Hármas rétegű "kapszulák" segítik kijavítani a bőr hibáit.

Nelumbo Nucifera Flower Water Cyclopentasiloxane eo I szil Titanium Dioxide f 0 0Octinoxate f 0 0Phenyl Trimethicone szil Ethylhexyl Salicylate f Zinc Oxide f 1 0Glycerin h 0 0Cyclohexasiloxane eo I szil Niacinamide v Dicaprylyl Carbonate eo Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil Methylpropanediol Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Sodium Chloride Punica Granatum (Pomegranate) Extract a Sansevieria Trifasciata Leaf ExtractOpuntia Ficus-Indica Flower ExtractNelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Flower Extract Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract hLilium Candidum (Madonna Lily) Bulb Extract Iris Versicolor Extract eo Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract gy Leontopodium Alpinum Flower/ Leaf ExtractRose Extract Freesia Refracta (Freesia Corymbosa) Extract Narcissus Pseudo-Narcissus (Daffodil) Flower Extract Melissa Officinalis (Lemon Balm) Leaf Extract Malva Sylvestris (Common Mallow) Extract eo Achillea Millefolium (Common Yarrow) Extract Alchemilla Vulgaris (Lady's Mantle) Extract Primula Veris Extract Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract Veronica Officinalis (Speedwell) Extract Sorbitan Isostearate eu 1 0Pentylene Glycol Methyl Methacrylate Crosspolymer Disteardimonium Hectorite Tribehenin eo Dimethicone eo I szil 1 0Isoamyl P-Methoxycinnamate f PEG-10 Dimethicone Glyceryl Tribehenate/Isostearate/Eicosandioate eoAluminum Hydroxide sz I eo I h Dimethicone Crosspolymer szil Stearic Acid eo I eu 2 0Polyester-1 Triethoxycaprylylsilane szil Silica Dimethyl Silylate eo Water / Aqua Adenosine gy Ethylhexylglycerin Butylene Glycol h 1 0Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Dipropylene Glycol i Sodium Palmitoyl Proline Caprylyl Glycol eo I h 1,2-Hexanediol ta Polysorbate 20 ti I eu 0 0Sodium Hyaluronate h 0 0Hexylene Glycol ti I eu 1 1Palmitoyl Oligopeptide pep Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep Carbomer Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Parfum / Fragrance i Mica Iron Oxides sz 0 0

pont

2017. február 1.

két szerencsém van ezzel a termékkel kapcsolatban: az egyik, hogy csak mintám volt belőle, a másik, hogy először csak itthonra kentem fel kipróbálni és nem mentem vele utcára emberek közé. rajtam borzalmas. nem hogy semmit nem javított, még rontott is a látványon, esküszöm, nélküle jobban nézett ki az arcom, mint amikor felkentem. tény, hogy problémás a bőröm, főleg így télen, de ez a szárazabb részeket olyan csúnyán, porosan kiemelte, hogy rossz volt ránézni, de emellett meg valahogy azt is sikerült összehoznia, hogy pér óra múlva csúnyán átfényesedjen. szerintem semmit nem teljesít az ígéretekből, szebb bőrön biztosan jobban működik, de egy eleve szép bőrt nem nagy mutatvány széppé tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

jomosono

2016. július 14.

Csúcs primer/cc krém kombo!!!!
Imádom fehér,és fekete változatát is....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

Csúcs primer/cc krém kombo!!!!
Imádom fehér,és fekete változatát is....

Racka

2014. január 19.

Nagyon világos bőrömre a fehér változatból rendeltem mintákat, és ugyanazokról a negatívumokról tudok beszámolni, mint lumiukko: ha nem találom el a megfelelő mennyiséget (többet viszek fel), akkor csíkoz, fénylik. Fedése nem sok van, ami korrektorral orvosolható és így amúgy szép, természetes eredmény érhető el. Én is púderezek utána, mert ez a koreai "dewy finish" nekem nem jön be, de ezzel számoltam is a rendeléskor, így ezért pontot nem vonok le. Hidratálni kötelező előtte, mert a száraz részekbe csúnyán beleül. Összességében, ha hidratálok és megfelelő mennyiséget viszek fel, az esetleges bőrhibákra korrektorozok, legvégén púderezek, akkor nagyon szép bőrképet eredményez, úgy lesz egységes az arcszín, hogy az ember azt sem gondolná, hogy van rajta smink (már kérdezték, hogy mit használok, mert olyan, mintha nem használnék semmit - jó értelemben), könnyű is, én magam sem veszem észre. Ránchalványításáról még nem tudok nyilatkozni, pár hete használom, de egyébként sem kell még komolyabb ránccal megbirkóznia. A krém sztem közelebb áll a CC krémekhez, mint a BB-khez. Eddig számomra megéri a macerát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

lumiukko

2014. január 1.

A fehéret használom, először el nem tudtam képzelni, hogy a majd hófehér krém hogy fog igazodni a bőröm színéhez, de kenés közben elkezd sötétedni, és szépen igazodik. Egyenletesen eloszlatni kicsit nehézkes, illetve nagyon kell vigyázni a mennyiséggel, ugyanis ha picit többet ken fel az ember, akkor nagyon meglátszik az arcon, meg kicsit csíkos lesz, emellett pedig úgy fénylik, mint a diszkógömb. De ha eltalálja az ember a mennyiséget, akkor nem látszik, hogy van valami az arcon, illetve természetes marad a fénye. Én azért le szoktam púderezni, mert 2-3 óra alatt még az én száraz bőrömön is elég durván kifényesedik önmagában. A fedése elég enyhe, szóval kell mellé a korrektor, de hétköznapokra nekem elég, mivel a bőrszínt egységesíti. Viszont azt nem szeretem benne, hogy a picit szárazabb részeket iszonyú durván képek kiemelni, úgyhogy muszáj előtte hidratálni. Nem rossz, de annyira nem is nőtt a szívemhez, a mintáimat elhasználom belőle, de megvenni a teljes méretet biztos nem fogom a kicsit körülményes használat miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 1.

rocksteadycat

2013. július 13.

Muszáj volt feltöltenem hogy mielőbb véleményt írhassak róla. :P
Kétféle is van, a fehér illetve a fekete. (Én a fekete változatot próbáltam.)
Amikor először felkentem, és eloszlattam olyan nyugtató érzést adott,
hogy meg is lepődtem. Kellemes, ámde sokaknak talán erősebb az illata.
(ez is inkább gyógynövényes illat, semmint valami vegyszeres)
Selymes tapintású lett a bőröm, és úgy is maradt egészen hat-hét órán át.
Nem lett fakóbb estére az arcom, tartotta a kellemes,
friss színét, mint amilyen reggel volt. Olyan élettel teli, na. :D
A pici száraz részeket is eltüntette, lemosás után nyomuk sem volt.
Komolyan mondom,nagyon nagy reményeket fűzök hozzá hosszú távon is!
Egységes színt adott, idomult a bőrszínemhez, üdébbé és szebbé varázsolta.
Nálam csillagos ötös. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Muszáj volt feltöltenem hogy mielőbb véleményt írhassak róla. :P
Kétféle is van, a fehér illetve a fekete. (Én a fekete változatot próbáltam.)
Amikor először felkentem, és eloszlattam olyan nyugtató érzést adott,
hogy meg is lepődtem. Kellemes, ámde sokaknak talán erősebb az illata.
(ez is inkább gyógynövényes illat, semmint valami vegyszeres)
Selymes tapintású lett a bőröm, és úgy is maradt egészen hat-hét órán át.
Nem lett fakóbb estére az arcom, tartotta a kellemes,
friss színét, mint amilyen reggel volt. Olyan élettel teli, na. :D
A pici száraz részeket is eltüntette, lemosás után nyomuk sem volt.
Komolyan mondom,nagyon nagy reményeket fűzök hozzá hosszú távon is!
Egységes színt adott, idomult a bőrszínemhez, üdébbé és szebbé varázsolta.
Nálam csillagos ötös. :)

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Niacinamide

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dicaprylyl Carbonate, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Iris Versicolor Extract, Malva Sylvestris (Common Mallow) Extract, Tribehenin, Dimethicone, Glyceryl Tribehenate/Isostearate/Eicosandioate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Silica Dimethyl Silylate, Ethylhexyl Palmitate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Stearic Acid, Polysorbate 20, Hexylene Glycol
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Zinc Oxide, Isoamyl P-Methoxycinnamate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Cyclohexasiloxane, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Polysorbate 20, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Iron Oxides
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak