Missha

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2016. április 4.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyorstapasz a pattanásokra

• Megrövidíti a pattanások "élettartamát" és védi a baktériumokól.
  • A gyulladáscsökkentő összetevők (szalicilsav és teafaolaj) csökkentik a pirossságot és felgyorsítják a gyógyulás folyamatát.

eszterszekely

2020. április 9.

Az előttem szólókhoz hasonlóan termékmintaként kaptam. Magamtól sosem rendeltem volna meg, szerencsére már nem része az életemnek a pattanások elleni küzdelem. "Azokon a bizonyos napokon" előtti napokon :)))) viszont előfordul hogy egy-egy megjelenik. Hát volt alkalmam legalább tesztelni ezt a terméket. Elképesztő! Ahol éreztem a bőröm alatt a feszülést rátettem, éjszakára fent hagytam és reggelre nyoma sem volt semminek. A tapaszt valami csoda tartja fent mert szinte nem is ragad, fogalmam sincs az első véleményezőnek hogy szedte le a bőrét. Viszont ahova teszi az ember ott marad, nem csúszkál és egyáltalán nem látszik. Simán kimennék vele emberek közé is annyira invisible. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 9.

CsigaSajt

2020. február 12.

Termékmintaként kaptam és nekem nagyon bejött, már meg is rendeltem belőle a rendes változatot. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Lavínia

2019. december 12.

Termékmintaként kaptam egy kis csomagot belőle, de annyira megszerettem, hogy meg is rendeltem a normál kiszerelést.
Ugyanannyira hatékonyan bánik el a kifejlett pattanásokkal, mint a Cosrx hasonló tapasza, csak ez még vékonyabb, még láthatatlanabb, és még olcsóbb is volt, talán annyit lenne jó változtatni rajta, hogy matt legyen a felülete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

cintialaura

2018. február 14.

Régebben volt már hasonló tapaszom, (talán essence?) de az hatalmas csalódás volt így ennek sem tulajdonítottam túl sok reményt. Ezt ajandekba kaptam egy arckrem rendelésem mellé. Ma reggel próbáltam ki, szabadnapon volt, így elég sokat volt a pattanáson(kb. 5 órát) és magam is meglepődtem rajta hogy milyen jól leszárította. Nem bántotta a borom leszedésnél sem, ugyhogy elhasználóm a többi tapaszt is, aztán eldöntöm hogy megvegyem-e magamnak. Addig részemről jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

aranypáva

2018. február 8.

Hát nekem ez egy igen furcsa élmény volt.
1 zacskó mintát kaptam belőle, amibe sok kis tapasz volt, különböző méretben. Bőrre ragasztva alig látszik. Kivártam a tanácsolt időtartamot, majd megpróbáltam leszedni. Ahol szárazabb volt a bőröm kb a bőrrel együtt jött le, ahol zsírosabb ott könnyebben.
A zsírosabb részen segített, lehúzta a gyulladt részt, azonban a szárazabb területen irritált, még rosszabb lett a kezdődő pattanás. Kisebb bőrhibákra nem ajánlom. Akinek komolyabb nagyobb pattanásai vannak, annak jó lehet. Sebre, nyomkodott részre, érzékeny bőrterületre semmiképpen, több kárt okoz mint hasznot.
Az árát sokallom, akkora hatást nem értem el. Egy jó arctisztító és egy szárító maszk nekem többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Hát nekem ez egy igen furcsa élmény volt.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin