Missha

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: adri251982, Módosítva: 2012. április 3.

Korrektor bőrélénkítő összetevőkkel, amelyek tökéletesen elfedik a bőrhibákat és a szem alatti sötét karikákat.

Kiszerelés: 6 g

Grumpi

2018. július 5.

Bármit csináltam beleült a ráncokba keményen.Fél óra elég volt,hogy 10 évet öregítsen rajtam!Arcra sem a színe sem a fedése nem vált be.Hatalmas csalódás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

Oila

2018. június 5.

Na igen, szem alá egy kicsit nehéz, egyébként rosszat nem mondhatok róla. Az, hogy egészen elüt a BB krémektől színben, engem nem zavar, ugyanis ettől függetlenül jó eldolgozás mellett ugyanolyan szépen belesimul a bőrszínbe, mint a BB-k, viszont a sárga tónusra szerintem szükség van a szem alatt, színkorrekciós céllal a lilás sötét árnyalatok ellen. Szem alatt úgy használom, hogy egy kis pöttynyit teszek ebből, mellé egy kis pötty BB Boom-ot, és ecsettel gyors mozdulatokkal vegyítem és eldolgozom, végül blender szivaccsal tökéletesen bedolgozom a bőrbe, Dodo púderrel (10-es) azonnal rögzítem. Én nem mondom, hogy ez nem macerás már leírva is, de ha a profi sminkesek a legprofibb sminktermékekkel így csinálják, ha tartós és szép eredményt akarnak, akkor szerintem irreális elvárni, hogy egy kvázi drogáriás termék csak úgy a szem alá sóhajtva tökéletes legyen egész nap minden szempontból. BB Boomer nélkül, magában pedig pigmentfoltoktól kezdve mindenféle bőrhibára használom (megint csak jól jön a sárgás tónus a barnaságok ellen is), és szintén bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 5.

Izabella98

2018. január 31.

Én örökölt szem körüli problémákkal küzdök hatalmas táskáim és karikáim vannak hiába alszom ki magam. Rosszat igazából nem tudók róla mondani, sokáig elég, eltünteti amit el kell ami a legjobb, ha fixálom rendesen akkor nem mozdul el és nem kopik le egész nap tartós marad. Szinte csak Missha termékeket használok és teljesen megvagyok velük elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Craftastic

2017. július 7.

Nem rossz termék, elhasználtam, de nem is vett meg igazán. Sárgás tónusa van, ami szem alá kifejezetten hasznos és könnyen eldolgozható textúrája. Fedése szerintem csak közepesnek mondható, és szárít is. Ami zavar, hogy nagyon gyorsan elfogyott, már alig birok valamennyit kihalászni az üvegcséből, 4-5 hónapos használatot tesz lehetővé napi használattal. Nem fogom újrarendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

SZJUTI

2017. július 3.

Szem alá nem felelt meg. Van egy-két foltom, arra kiváló ( jó a fedése).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

Szem alá nem felelt meg. Van egy-két foltom, arra kiváló ( jó a fedése).

Manciska

2017. június 6.

Mivel a Shiseidot amit eddig használtam sehol sem lehet fellelni, megpróbáltam megtalálni az utódját. No, hát nem ő lesz az. Tény, hogy nagyon jól fed, de pont szem alá nem való. Hiába hidratálok alá bármennyit, mindig száraz a bőr, és hát sajnos eléggé feltűnő. Keresek tovább

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Csucsi08

2017. február 14.

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam. De sajnos nem olyan, mint reméltem. Valóban intenzíven sárgás árnyalatú. Én a világosabbat rendeltem.
Bár a fedése elég erős lenne, de sajnos beleül a ráncokba. Igyekszem elhasználni, mert természetesen kárba nem mehet. De most vegyítve használom az Essence long lasting concealeremmel, illetve amint felkenem lepúderezem, hogy nem legyen ideje a ráncokba tömörülni. De sajnos így sem marad a helyén :(
Egyébként csak a kísérletezési vágyam hajtott, de az Essence korrektorával teljesen meg vagyok elégedve, így maradok annál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

XiaMengTing

2017. január 23.

Nagyon nem szeretem ezt a korrektort, még a legvilágosabb szín is nagyon sárgás és sötét nekem. Beleül az apróbb ráncokba és nagyon száraznak tűnik a szem alatti rész tőle (pedig nagyon keveset használtam belőle). A legfőbb problémám viszont az vele, hogy kiütéseket is okozott. Emiatt és a nem megfelelő szín miatt pedig egyéb bőrhibákra sem akarom/tudom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Kicsipuder

2016. december 20.

Én sem szem alá használom, hanem a pattanások elfedésére. Merthogy full elfedi ezeket ám (még nap végén sincs átütés). Rengeteg korrektort próbáltam már, eddig ezt semmi nem űbereli.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

natulcien

2016. szeptember 7.

Nem vált be számomra ez a korrektor a szem alatti karikákra. Másra még nem próbáltam, de kísérletezni fogok vele. A problémám, hogy szárazra, azaz darabosra szárad, és beül az apró ráncokba. Olyan töredezett összképet ad a szemem alatt, ami elüt így a bőröm többi részétől. Próbálkozom, hátha megtalálom a számomra megfelelő használatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Arbutin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag