Best of Beauty 2019

Missha

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Fényvédők

A termék véd a káros környezeti hatásoktól, és rendkívül erős védelmet nyújt a napsugarak ellen, így véd az öregedéstől.
A fényvédő funkciók mellett enyhén színezett, így kiegyenlíti a bőr tónusát, hatóanyagainak köszönhetően pedig halványítja a foltokat, világosítja a bőrt, remekül táplálja azt, és mégis könnyed, nem ragadós, kiváló sminkalapot hagy maga után.

Water / Aqua Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Zinc Oxide f 1 0Octinoxate f 0 0Glycereth-26 h 0 0Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Flower Extract Bellis Perennis (Daisy) Flower Extract Lilium Candidum (Madonna Lily) Flower Extract Freesia Alba Flower Extract Niacinamide v Ethylhexyl Salicylate f Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil Houttuynia Cordata (Tsi) Extract Gnaphalium Leontopodium Flower Extract Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Extract Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract i Biosaccharide Gum-1 h Lactobacillus/Rice Ferment FiltrateAspergillus/Rice Ferment FiltrateBiotin/Folic Acid/Cyanocobalamin/Niacinamide/Pantothenic Acid/Riboflavin/Thiamine/Yeast Polypeptides Yeast/Rice Ferment Filtrate ExtractBetaine h Blue Widow Seed OilCardiospermum Halicacabum Extract Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables Sea Water Adenosine gy Cassia Alata Leaf Extract Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract gy Rabdosia Rubescens Extract Glucose h 1,2-Dithiolane-3-Pentanoic Acid-Methoxypolyethyleneglycol EsterFullerene (C60 Hydroxide) Glyceryl Diisostearate eo I eu Peg-7 Dimethicone C12-15 Alkyl Benzoate eo Ethyl Hexanediol i I al Distearyldimonium Chloride PEG-30 Dipolyhydroxystearate eu Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Dimethicone / Methicone Copolymer szil Sorbitan Oleate eu I i 3 0Polymethyl Methacrylate Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Glyceryl Caprylate eo I eu Octyldodecanol eo I i I al Xanthan Gum ti I eu BHT a I ta Iron Oxides sz 0 0Methicone eo I szil Sodium C14-17 Alkyl Sec Sulfonate ti Cupric Sulfate Polyacrylic Acid Butylene Glycol h 1 0PVP 0 0Parfum / Fragrance i

Ár: 2000 , Eladó: feredith
Állapot: Kb. 10-15 x használtam (kb. még 40ml lehet benne/50 ml), Helyszín: Kiskunhalas, fizetés: személyes átvétel/ posta
BoBogika

2019. január 30.

Jelenleg a kedvenc fényvédőm! Ősztől tavaszig ezt használom. Mikor felkenem kicsit csillog, valóban mintha kicsit olajos lenne, de ez pár percen belül megszűnik. (Hozzáteszem, nekem normál bőrtípusom van.) Egy egészséges bőrfény marad utána, ami egy bizonyos kor után igazán áldásos tud lenni. :)
Nyárra azonban már nekem is sok...
Hogy fehérítő hatása van-e, azt sajnos nem tudom megítélni. Az egész arcom szeplős, amire G&G C-vitamin szérumot használok. Így a szeplők halványodását inkább ennek tudom be, mintsem ennek a fényvédőnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Nyárra azonban már nekem is sok...

zsofiafozo

2018. május 21.

Először is nem fehérít, legalábbis nem vettem észre ilyen hatását. Nem hagy fehér réteget, mert színezett, de úgy néztem ki utánna mintha olajjal kenegettem volna a bőröm, mintha nem szívódna be, csak ott maradna a bőrömön.(hozzátenném, hogy zsíros.kombinált bőröm van) Nem mondanám tartósabbnak a sminkemet utánna, sőt... Nem rossz, de nem nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Funnyface

2016. április 25.

Hónapokig használtam, a feléig talán eljutottam, mikor férjem erőteljes tüntetése miatt, elajándékoztam.

Tulajdonságai: bézs színű, egészen folyékony lotion állagú. Illata egészen átható, a keleti gyógynövényeket idézte. A bőrömön könnyű volt eloszlatni, bézs színe miatt, fehér fátylat nem hagyott. Önmagában soha nem hordtam, mindig használtam mellé alapozót, BB krémet. Bőrszín kiegyenlítő hatását nem vettem észre. Nagyon folyékony, a színe valóban áttetsző volt a bőrömön. Csomagolása elegáns, kényelmesen használható.

Előnye: biztos végezte a dolgát, fényvédő hatását nehéz megítélni. Nem irritálta a bőrömet, szerettem, hogy kicsit színezett.

Hátránya: Egyértelműen az illata. Sajnos a bőrömön a fényvédők valamiért kénes szagúvá oxidálódnak, különböző termékeknél, különböző mértékben. Ennél a terméknél viszont rendkívül átható volt, számomra is rendkívül zavaró módon. Emellett kombinált bőrömön fényes hatású volt.

Fájó szívvel ajándékoztam el, de a házasságom fontosabb volt...aki megkapta, nála nem oxidálódott az illata...peches vagyok. A bőrömmel van a baj, vagy használok valami olyan terméket a rutinomban, ami fényvédőkkel reakcióba lépve kénes szagot áraszt. Előbb-utóbb kiderül. Emiatt nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycereth-26, Biosaccharide Gum-1, Betaine, Glucose, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

A fehér liliom virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).

PVP 0 0