Best of Beauty 2019

Misslyn

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: senskin, az összetevőket feltöltötte: x3Doma, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   Müller

Nélkülözhetetlen segédeszköz a tökéletes szemöldök elkészítéséhez. Természetes, jól definiált külső megjelenést kölcsönöz.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parfümmentes.

senskin

2017. január 10.

Véletlen csaptam le rá, az Alverdéset cseréltem vele, mert az elfogyott. Rendkívül folyós, de a színe jó. Először majdnem kidobtam mérgemben, mert szörnyű lett a végeredmény: Össze vissza húzta a festés a szemöldökömet. Utána ment a kísérletezés, hogyan használjam el. Végül mindig lehúzom a sok gélt róla, és fejével óvatosan készítem el a szemöldököt.
UP: Két heti rendszeres használat után szebben tudom elkészíteni a vonalat és nem olyan folyós! Nekem így már bejött. Szépen ível és hamar szárad. Nagyon szép a színe. Kiemeli a szemöldököt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.