Misslyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Inumyra, az összetevőket feltöltötte: x3Doma, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   Müller

Érzékeny szemre is alkalmas, illatanyag-mentes szempillaspirál. Nagy színválasztékban kapható, nem csomósodik.

tothsugarka

2019. október 10.

Nekem is a barna van meg amin rózsaszín a felirat. Nagyon világos bőrű vagyok így a fekete szemfesték hétköznapokra nekem kicsit sok.
Alapba hosszú szempilláim vannak, de spirál nélkül mintha nem is lenne. Ez a spirál számomra tökéletes minden szempontból.
Nem pereg, mégis könnyű lemosni, nem csomós. Nagy dús és látványos pillákat lehet vele csinálni és mégsem olyan természetellenes a hatása mint az eddigi fekete spiráljaimnak. Egyszerűen imádom, biztos hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Babec

2017. március 15.

Fekete színben vettem meg, kellett valami s.o.s. A Müller már zárt, ez a kefe megtetszett.
Eredmény? A keféjét nem tudom értelmezni. A festék póklábaz, majd miután végre egyenletes hatást értem el, pár óra múlva jön a panda hatás - lemászik a szemem alá. Ágyő 2700 Ft, ment a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

pilleriin

2017. január 16.

Nekem az a verzió van meg, aminek a tubusán rózsaszínnel van a felirat. Nem tudom, hogy az új vagy régi verzió. Csak a barna spirál áll jól, ezért vettem meg ebből a barnát. Baráti ára van, kicsikét az Alverde dúsító barna spiráljától is olcsóbb, amit nagyon szeretek, csak levándorol a szemem alá, ha nem vagyok óvatos. Ez nem vándorol sehova, maximálisan elégedett vagyok vele. Mondjuk az igaz, hogy szerencsém volt a genetikai lottón a szempilláimmal, csak a színük túl világos. Külön plusz, hogy nem illatosított ez a szempillaspirál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Hidratálók: Butylene Glycol