Mixa

Ár:   990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kesztviki, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztító olaj atópiára hajlamos bőrre. Ez a bőrsemleges pH-értékű tisztító olaj kíméletesen tisztítja a testet és a hajat, miközben kíméli a bőr védőrétegét. A nyolc, egymást kiegészítő zsírsavban gazdag, tápláló és bőrnyugtató Omega-8 hatóanyag kombinációval gazdagított összetétele tartósan nyugtathatja az atópiára hajlamos bőrt. Már akár az első használattól a bőr megnyugodhat, táplált és védett érzetű lehet. Rendszeres használata mellett az atópiára hajlamos bőr kellemetlen érzete tartósan csökkenhet.

doricka

2021. október 8.

A biodermás helyett kerestem valami olcsóbb alternatívát, nekem nagyon bevált, szépen habzik annak ellenére hogy olaj, nem szárítja ki a bőröm és nem viszket utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 8.

dynah13

2021. szeptember 16.

Stressz miatt kiütések jöttek ki az érzékeny de nem allergiás bőrömön, és hogy ne irritáljam tovább, vettem egy ilyen olajtusfürdőt, mert olvastam, hogy jó termék. Nagyon bevált, fürdés után egészen lenyugodott tőle a bőröm, és hidratál is. Akinek száraz bőre van, vagy ilyen stresszes időszak hatására érzékenyebbé válik, bátran ajánlom. Azóta is használom, amikor nincs időm reggel testapolózni, mert hidratálóhatása is van, nagyon megtetszett. Biztosan nem utoljára veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Cseniko

2021. augusztus 1.

Bevált anyumnak és nekem is. Nagyon könnyen kiszárad a bőröm, főleg a téli időszakban, egyedül a Vichy férfi tusfürdőjét tudom használni és pár olajos termék vált be. Bioderma után ezt próbáltam ki, azóta kétszer is újra vettem, ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

pniki93

2021. június 5.

Anyukámnak ajánlottam, akinek télen-nyáron nagyon száraz a bőre, viszont a testápolókat utálja :D Azt mondja, hogy a helyzeten nem ront, de semmit nem is javított. Elhasználja, de nem fogja újravenni. Viszont én a napokban többször is kipróbáltam az arcomra és jelentem, nekem nagyon bevált! Fogyóban van a kedvenc japán lemosóm és arra igyekszem itthoni, könnyen beszerezhető alternatívát keresni. Nem húzódik a bőröm, talán mintha még nyugtatná is. Nagyon enyhén habzik fel, ami reggel az arcomra elég. Tusfürdőként (főleg hogy nem is igazán vált be) eléggé drága, viszont magamnak csak mint arclemosó szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

HarmatosHajnal

2021. május 25.

Tökéletesen bevált, igaz nem babának, hanem nagyobb gyereknél és nálam használjuk. A gyereknél ( száraz, érzékeny bőr) tusfürdőként jött be. Én viszont arclemosóként használom. Végre valamitől egyáltalán nem húzódik az arcbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 25.

sziluetta

2021. április 23.

Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet, igazából se nem rontott se nem javított a bőröm állapotán, pedig eredetileg a száraz érzékeny bőrömre vettem, hogy tuti megnyugtatja majd. Szárítani mindenesetre nem szárított, az ekcémám állapotán nem rontott, de nem is javított. Nekem egy egyszerű tusfürdő is körülbelül hasonló hatást nyújt, így nem ruháztam be újra rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Dorci94

2021. január 22.

Engem konkrétan kicsapott ! Csodálkozom is rajta, mert azt gondoltam naivan hogy egy babáknak és ekcémásoknak való tusival, ami ráadásul olajos nem nyúlhatok mellé. Pedig ez történt. Eredetileg hülye ötlettől vezérelve az arcomra vettem, gondolván jó lesz olajos lemosónak... hát ez marhára nem való annak, de ez az én hülyeségem. Így maradt az eredeti funkciója, fürdéshez használtam. Apró viszkető pöttyök jelentek meg rajtam miután használtam, úgyhogy ez felejtős... kézmosónak jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

HRenata

2021. január 19.

Nem vált be arra, amire ajánlják. Érzékeny, télen viszketésre hajlamos bőrű gyerekemnek vettem, habár már az inci láttán se vártam nagy csodát az sls miatt, és nem is segített semmit a szárazságon vagy a viszketésen. Pont olyan mint egy átlag tusfürdő. Kézmosónak hasznàltuk el végül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

bernadettu

2021. január 9.

Annyi jót hallottam erről a tisztító olajrol, én tusfürdőként használtam viszont arra nem számítottam hogy mennyire hiányozni fog az illat a tusolas során.
Nem vettem észre hogy különösebben nyugtatta volna a bőröm, testápolót ugyanúgy igényelte.
Nem igazán habzik, így nem érzem azt hogy kellően tisztitana, reggeli zuhanyzáshoz el fogom használni de egyelőre nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Kinga023

2020. december 9.

Olajos arclemosónak vettem, de annak nem vált be így oda nem használom. Nem hagy olajos érzetet a bőrön, nyugtat, nem okozott pirosságot, nincs illata. Újra venni nem fogom de elhasználom ennek ellenére mert jó termék

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0