Mixa

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Noncsikaaa, Módosítva: 2020. december 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Gazdag állagú testápoló tej a bőr táplálásáért, illetve durva tapintás, szárazság és hámlás ellen. Napról napra a káros külső hatások meggyengíthetik és nagymértékben károsíthatják a bőrt: hámlás, durva tapintás és kellemetlen érzés jelentkezhet. Mindezek ellen a bőrnek gyors ápolásra van szüksége. Koncentrált összetevői a 5% Urea + pantenol, melyek ápoló és hidratáló tulajdonságaikról ismertek."

Lufipufi1992777

2021. november 10.

Nagyon szeretem a Mixat,de ez a testapolo nem jott be… en nagyon szeretem az illatokat,de ez meg nekem is sok! Nem igazan hidratal szoval ez nagyon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

bfranszi

2021. november 9.

A terhesség okozta striákat a hasamon érdekes módon szépen halványítja. Az ekcémás kezem puha lesz tőle, de brutálisan csíp. Újra venni semmiképp se fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

M_virag

2021. augusztus 25.

A Mixa termékek elviekben az érzékeny bőrűeknek lettek kifejlesztve, ennek ellenére kivetél nélkül minden termékük tele van nyomatva tömény parfümmel. Miért? Nagyon-nagyon száraz a bőröm a kezemen, lábamon, gyakran kisebesedik és hámlik, bíztam benne, hogy ez a testápoló majd segít, de nagyot csalódtam. Szétcsípte a száraz, fájó bőrőmet, csak tovább rontott az alapból is rossz helyzetemen. Ha nem tartalmazna parfümöt és alkoholt jó kis testápoló lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

KoosAlexandra

2021. július 14.

Otthon vettem észre, hogy alcohol denat-ot és parfümöt is tartalmaz, nagyon erősen csípte a bőröm, kb 2 használat után meg kellett tőle válnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

Jelizz

2021. május 22.

Az illata furcsa talan mezes illat (nem zavar) kicsit testes es ragados krem ,nem szivodik be hamar de aranylag jol hidratal (de nem tartosan) . Megis en inkabb maradok a Nivea testapoloknal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 22.

Nikolett9

2021. április 12.

Hol is kezdjem. Érzékeny és száraz bőröm van, nagyon puha lesz tőle a bőröm tőle az tény. Viszont az illata nagyon erős, engem a szúnyogriasztóra emlékeztet. Ha borotválkozás után használtam, vagy akkor, mikor nagyon ki volt száradva a bőröm, akkor úgy égetett, mintha leforráztam volna magam. Az Atopiance testápolót használom borotválkozás után két napig, meg ha nagyon száraz a bőröm akkor is, és a további napokon ezt a testápolót használom, így bírja a bőröm, és sokkal jobban táplálja a bőröm, mint az Atopiance. Így csak az illata miatt vonok le egy pontot, mert jól működik, csak nem mindegy, hogy használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Cseresznye1006

2021. március 24.

Mivel érzékeny bőrre ajánlják, így azt gondoltam, hogy a kamasz fiam enyhén ekcémás bőrére is jó lesz, no nem az ekcéma eltüntetésére, pusztán táplálásra. Sajnos a kritikus részeket csípte, így maradt nekem sima testápolónak. Végülis annak nem roszz, jó az állaga, hidratál is. De - mint előttem is írták - az illata elég durva. Nem veszem újra...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 24.

Ingrido

2021. március 17.

Update: De húzom a szám! Maradt a viszketés. Sőt. Sajnos nagyon gyenge. Egy flakont sem tudtam elhasználni, nekem nem hatol a bőröm mélyére, nem oltja a bőröm szomját, a karom, hátam teljesen kiszáradt a használata mellett. (Esetleg tőle?)

2021. január 28. Jó, hogy pumpás, jó, hogy tömény. Sajnos az illata is (mályvacukor?), de engem nem zavar. Volt már jobb testápolóm is, de nem húzom a szám, elmúlik a viszketés. 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

Lityko22

2021. március 16.

Én pont, hogy az illata miatt szerettem bele. Télen szó szerint porzik a bőrőm, olyan száraz, de ez a termék segített ezen is.Viszonylag lassan szívódik be és hagy egy minimális ragacsos útóérzést. Jó terméknek tartom, a kisebb hibái ellenére.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

vassviktoria

2021. március 5.

Kerestem egy jó kis gazdag testápolót a száraz bőrömre, és így levettem a DM-ben nem is néztem az INCI-t se. A Mixá-ról jókat hallottam, láttam rajta van hogy CICA meg extra rich, gondoltam tuti jó lesz. Aztán itthon megfordítottam és csak pislogtam az INCI-n :) Már azt nem értem hogy egy hipoallergén termékben mit keres Denat.Alcohol az INCI közepén és Parfüm a végén.
Az illata engem a Mézes Negróra emlékeztet, nagyon erős. Először fura volt, de végülis nem rossz. Megszoktam és már kimondottan kellemes.
A bőrömön nagy változás nem látok, de nem is irritálta, csípte mint ahogy olvasom másoknál.
Alapvetően nincs bajom a termékkel, csak nem ezt vártam. Persze én voltam a hülye legközelebb végignézem a hátulját is mielőtt pénzt adok valamiért. Az Atopience-re fogok váltani ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ph szabályozó segédanyag