Mixa

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló testápoló extrém száraz bőrre. Panthenolt és 5% karbamidot tartalmaz. A különösen gazdag textúra gyorsan beszívódik, és a bőr érezhetően simább, intenzíven ápolt és puhább lesz. Nem zsírosít. Parabén- és színezékmentes.

kockasfulu

2021. február 25.

Lazább, kellemes állagú, ugyanakkor erős, karakteres illatú krém. Alapvetően jól hidratál, kifejezetten száraz bőrt is szépen rendberakja. Nekem ezeket a kicsit kiszáradt területeket kifejezetten csípte. Minőségben elégedett vagyok vele, de ez az utóbbi faktor lehúzza.

Illata miatt vásárlását csak megszagolgatása után javaslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Illata miatt vásárlását csak megszagolgatása után javaslom.

Bolgarka

2020. november 27.

Gyorsan lekaptam a polcról, amúgy a lila Mixa testápoló a kedvencem. Hát eleve az INCI elég fura, középen az alcohol denat-tal, sajnos a vásárlás előtt ezt nem vettem észre. Ami viszont nagyon kiábrándító, az az illata... Egyszer már befürödtem egy parfümös Mixa arckrémmel, ennek is hasonló az illata, csak szerintem sokkal erősebb, engem nagyon zavar. Ami még rettenetesen zavar, hogy szőrtelenítés után eléggé csípte a bőröm, ez a lila testápolóval sosem történt meg. Most elhasználgatom, de nem lesz a kedvencem, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

erasm98

2020. augusztus 31.

Én ennek az új verzióját vettem meg, tök vélwtlenül, (az atopiance-t szerettem volna kiprobalni, nem tudom hogy landolt ez a kosarban ).
Mindenesetre ez nagyon gyorsan beszivodik, es nagyon puha a borom utana (egy picit amugy lehet erezni jo darabig, hogy vlmi volt a boromre kenve, de nem ragad, nem tudom jobban leirni, de szerintem nem zavaro), de az illata miatt levonok egy csillagot. Az olcso viragos parfumokre emlekeztet vagy az ilyen legrosszabb wc illatositokra.
Legkozelebb az atopiancet veszem meg, de el fogom hazsnalni ezt is.
SOT szerintem most ebben a kezmosos idoszakban ez lehet a legjobb opcio kezkremnek, mert azonnali a puha bor

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Legkozelebb az atopiancet veszem meg, de el fogom hazsnalni ezt is.

VaHanna

2020. július 8.

Lehet, hogy intenzíven ápol, nem tudom, mert képtelen vagyok használni az utóérzete miatt. Olyan, mintha egy fényes, csúszós réteg maradna a bőrömön és nem szívódna fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

JEN18

2020. június 26.

Olykor kifejezetten csípett valami miatt, illetve a hidratálás szempontjából is semmi különös. Sokkal jobb termékei vannak a Mixának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

RonjaR

2020. június 1.

Új testápolót kerestem, és mivel a kedvenc kézkrémem is Mixa, arra gondoltam, kipróbálom a márka valamelyik testápolóját. Egyelőre maximálisan elégedett vagyok ezzel: hihetetlenül gyorsan beszívódik, nem irritál, a hatása pedig jó és egész tartós. Elég száraz bőröm van, így nem tudom, télen is elegendő lenne-e, de mostanra szuper. Az illata az egyetlen, ami miatt levonok egy pontot: erős, mesterséges, édeskés (?) illatú krém, és bár szerencsére gyorsan elillan, attól még nekem sajnos túlságosan sok. Ettől függetlenül más testápolókat is ki fogok próbálni a Mixától, és az is biztos, hogy ezt sem most vettem utoljára. :)

(A csomagolás egyébként máshogy néz ki, mint itt a képen. Gondolom, az elmúlt időszakban új arculatot kaptak a termékek.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Anikocska

2020. április 27.

Száraz bőrömet nagyon jól hidratálja. Az illata erős, de nekem tetszik, nem zavar!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

hanettlinda

2019. december 31.

En nagyon szeretem. Szaraz a borom, szepen puhitja, hamar beszivodik es nagyon jo illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 31.

Volver

2019. július 25.

Jó illata van, ezen kívül sok jót nem tudok mondani róla.
A frissen borotvált bőrt csípi, az ajkakat csípi. Fura utóérzete van. Nehezen vagy egyáltalán nem szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Jó illata van, ezen kívül sok jót nem tudok mondani róla.

estagnus

2018. június 23.

Kellemes, visszafogott illatú krém, mely állagra zsírosabb - ezért is meglepő, hogy annyira azért nem hidratál, és hagy is egy érezhető réteget maga után, hiába szívódott már be. Epilálás után jól esik a bőrömnek, mintha meg is nyugtatná, illetve kézkrémként kenegetem esténként, ha nem igényel valami táplálóbb terméket a bőröm. A pumpás kiszerelés szuper, az elfordítható, záródó fejjel kifejezetten praktikus.
Elhasználgatom, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Elhasználgatom, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Urea, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ph szabályozó segédanyag