Mixa

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiorentina914, Módosítva: 2016. március 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Hipoallergén összetételű, természetes hatású DD krém, mely óv a káros UV sugaraktól, hidratál és elfedi a bőrhibákat és egységesíti a bőrt.

Ár: 700 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.
Ditti79

2018. szeptember 7.

Tudom,hogy nem ez a funkciója,de nekem korrektor-sminkalapnak tökéletesen bevált.Nem alapozót,hanem színezett hidratálót használok - tökéletesen működnek együtt,tart egész nap és az esetleges bőrhibákat is szépen eltüntetik.Hidratálni én minden esetben szoktam,így nekem nem szárít egyáltalán.Szeretem,mert viszonylag olcsó,nem irritálja a bőrömet,Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Betti22

2018. március 15.

2. Update: Hosszútàvú hasznàlat utàn azt kell mondanom, hogy annyira mègsem jó. Először úgy tűnt illeszkedik a bőrszìnemhez stb, de aztàn ahogy oxidàlódik az arcon egyre sötètebb narancssàrgàs lesz. A szem alatti ràncokba ìrgalmatlanul beleül ès szàrìt. Nekem egy-kèt pattanàsom is kijött a hasznàlata közben. Krèm lètère fed, könnyen eloszlatható stb, de azt a rèszt, ahol szàrazabb a bőröd nagyon kiemeli. Kàr, hogy mègsem vàlt be.

Update: Remèlem nem szűnik meg, mert imàdom! ♡

Mèg csak 1x hasznàltam mióta megvettem... de ez eddig csudi jó. Mattìt, fed is, amit ràìrtak, azt úgy tűnik, tènyleg teljesìti. Ès milyen szèpen egysègesìti a bőrt.♡ Remèlem nem kell lepontoznom majd. :) Ja ès az èn se nem fehèr, se nem barna, de meleg tónusú bőrömhöz nem is sàrga a szìn, valahogy idomul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Update: Remèlem nem szűnik meg, mert imàdom! ♡

nikosz90

2017. június 28.

Tényleg nagyon szépen egységesíti a bőrömet, és tetszik, hogy nem fénylik a zsíros bőrömön, viszont nem is szárít. A színe tényleg naracssárágs, csak amiatt nem kap 5 csilagot. Nagyon sajnálom, hogy nincs más színben, mert maga a krém nagyon szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

linda799

2017. június 19.

Már egy hónapja használom gondoltam mostmár írhatok véleményt. Egységes lesz tőle a bőr, de nekem sajnos nagyon szárít, igaz ezt aláhidratálással meg lehet oldani. Szerintem fed annyira mint némely alapozó. Az illata kellemes, a színe tényleg sárgás, nagyon világos bőrre nem ajánlanám. Összeségében megéri az árát, melegben nem folyik le az arcomról. Nem vettem észre, hogy bántaná a bőröm pedig elég érzékeny. A szárítás miatt nem vonok le pontot, mert nem az én bőrtípusomra lett kitalálva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

fiorentina914

2016. november 29.

Szépen egységesíti a bőrt, mattít, segít megelőzni a pattanásokat, selymes lesz tőle a bőr. Egyetlen pici dolog miatt nem tökéletes, az pedig a színe. Sötét narancssárga.Először amikor kinyomtam belőle egy picit a kezemre, nagyon megijedtem. Azt gondoltam, hogy ezt sose fogom tudni használni. De összekeverem a nappali hidratálómmal, és így viselhető. Így sem passzol teljesen a szín, de nem nagyon üt el. Emiatt nem fogom lepontozni. Még így is nagyon szuper termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-9
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0