Mixa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsamilla, Módosítva: 2019. április 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Mixa Hyalurogel intenzív hidratáló tej egy tiszta hialuronsavval gazdagított, könnyű testápoló száraz és érzékeny bőrre kifejlesztve, szárazság, fakóság és feszülés ellen. Klinikailag bizonyított eredmények: Az akár 48 órán át intenzíven hidratált bőr rugalmasabb, puhább és kellemesebb érzetű lehet. A kellemetlen bőrérzet enyhülhet, még gyantázás vagy borotválás után is. A nem zsíros állag azonnal a bőrbe olvad, a felvitel után akár 10 másodperccel már felöltözhet.

dzsamilla

2019. november 8.

Én komolyan nem értem, hogy egy érzékeny bőrre való hipoallergén krémbe hogyan mernek parfümöt rakni, ráadásul ennyire erőset?! Ez a testápoló egy vicc. Annyi a jó benne, hogy tényleg nagyon gyorsan beszívódik és egyből lehet öltözni, de ahogy pancsi88 is írta, mintha nem is beszívódna, hanem képezne egy filmréteget. Egyáltalán semmit nem hidratál. Egyszerűen borzalmas. (Ezzel szemben a Mixa Atopiance egy csoda, azt vegyétek!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

pancsi88

2019. október 6.

Eddig is Mixa testápolót használtam,gondoltam kipróbálom ezt is. Hát nem kellett volna. Borzalmas... mintha valami filmréteg lenne a bőrömön közben pedig ragacsos is.
Száraz a bőröm,minimálisan enyhítette a húzódást addig amíg kentem,ezen kívül nálam semmit ne hidratált.
Az illata a falkonban tetszett,magamra kenve kb. magyarázkodhatnék itthon miért bűzlök a férfi arcszesztől.
Volt hozzá egy arckrém minta,szerencsére nem kentem magamra.
Kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Volt hozzá egy arckrém minta,szerencsére nem kentem magamra.
Kuka...

bluecinnamon

2019. július 16.

Nagyon jó kis testápoló, talán az általam használt egyik legjobb! (Pedig elég sok márkát kipróbáltam már..) Teljesen meg vagyok vele elégedve. Kiválóan hidratál, gyorsan beszívódik, és ahogy ígéri, még az irritált bőrt is megnyugtatja egy-egy borotválkozás után. Az illata engen nem zavar. Én imádom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 16.

Monicapandaa

2019. május 30.

Férfias az illata amivel mé ha meg is barátkozik az ember azzal nem biztos hogy meg tud, hogy egy vékony réteget képez a bőrőn. Inkább szárít mint táplál. Nekem nem jött be, anyukámnak adtam, ő szereti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

ciska

2019. május 21.

Az illata valóban elég erős, de nem mondanám rossznak. Nagyon gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet a bőrön. Nekem helyre hozta a (szinte atópiás) száraz bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

petrucsita

2019. május 8.

Így elrontani egy testápolót.Elég gyorsan beszívódik,de az illata valami szörnyű.Kb. mintha magamra öntenék egy üveg férfi parfümöt a legócskább fajtából.Sajnos emiatt soha nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

Andissz99

2019. május 3.

Valami csoda ez a testapolo! Nekem sajnos szornyen erzekeny, ekcemas borom van es nem csip, hamar beszivodik es kellemesen husiti a borom. Mellesleg finom az illata is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Leander

2019. május 2.

Nagyon jó cucc!!! A legjobb testápoló tavaszra/nyárra. Télre szeretem a még dúsabb, intenzívebb hatású testvajakat, de melegebb időre tökéletes. Gyorsan felszívódik, hatása mégis még másnap is érezhető. Friss, üde, kellemes, de nem hivalkodó/tolakodó az illata. Abszolút ez lett a kedvenc testápolóm melegebb évszakokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol