Mixa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsamilla, Módosítva: 2019. április 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Mixa Hyalurogel intenzív hidratáló tej egy tiszta hialuronsavval gazdagított, könnyű testápoló száraz és érzékeny bőrre kifejlesztve, szárazság, fakóság és feszülés ellen. Klinikailag bizonyított eredmények: Az akár 48 órán át intenzíven hidratált bőr rugalmasabb, puhább és kellemesebb érzetű lehet. A kellemetlen bőrérzet enyhülhet, még gyantázás vagy borotválás után is. A nem zsíros állag azonnal a bőrbe olvad, a felvitel után akár 10 másodperccel már felöltözhet.

Lorina

2021. június 23.

Nagyon nem lettünk barátok !Ragacsos érzést hagy és még rettentő after shave illata van!Egy pozitívumot is tudok,ebben a hőségben egy picit hűsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 23.

k.boglarka

2021. május 16.

Szerintem nagyon jól hidratál, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Az illata viszont botrányos szúnyogírtó szagú. Sajnos az illata miatt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

Skyline.r34

2021. május 14.

Kiemelkedik a többi társa közül,pozitív csalódás. Nagyon gyorsan beszívódik és azt kaptam amit szerettem volna.Bár az összetevői miatt egy csillag minusz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

kiskacsa480

2021. május 9.

Nekem az Atopiance annyira nem jött be, mert nagyon nehezen szívódott be annak ellenére is hogy kb sivatag száraz bőrre kentem...
Hosszas gondolkodás után a könnyedsége miatt váltottam erre a változatra, de nem igazán örülök neki, hogy parfümös mert hosszútávon nem szeretem az illatos kozmetikumokat használni. Úgy gondolom számomra nem lenne létfontosságú a parfüm egy testápolóban.
Na de a lényeg...
Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után és szuperül hidratál! Örülök, hogy ezt választottam a többi mixa közül. Biztos, hogy újra veszem, de a parfüm miatt nálam - 1csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 9.

Na de a lényeg...

PilleCukkor

2021. március 10.

Most vettem meg a krémet, gondoltam elolvasom itt a hozzászólásokat. Ezer éve nem kommentáltam és a hatásáról nem fogok tudni még nyilatkozni, de most az illata miatt megteszem. Csajos estén barátnőm elhozta magával ezt a testápolóját, az egész lakást belengte a krém illata, mondom nekem ez kell! :D
Mennyire megosztó az illata... én alig várom, hogy este húzzam magam után ezt az erőteljesen érezhető finom púderes illatot!
Csak azért 4 csillag, mert hidratáló hatásáról nem tudok még semmit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Csak azért 4 csillag, mert hidratáló hatásáról nem tudok még semmit. :)

Lena07

2021. január 1.

Millió testápolót próbáltam már, vagy egyáltalán nem jók vagy olyan mintha csak ideig-óráig használnának. Tény, ekcémára hajlamos bőröm van és nagyon száraz alapjáraton is. Ez a Mixa viszont szerintem tökéletes és annál is több!! Remek az állaga, könnyű elkenni a bőrön, azonnal beszívódik, nem hagy zsíros érzetet és utána olyan selymes a bőröm, hogy mindig meglepődöm, hogy ilyen is lehet. Az illata picit erős, de meglehet szokni és a hatása miatt ellehet tekinteni tőle, mert így is megéri! Nálam abszolút 5*!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

kismadár

2020. december 8.

Nagyon gazdag, jól hidratáló testápoló, mégis gyorsan beszívódik. Száraz bőrre jó választás, a pumpás adagoló pedig megkönnyíti a használatát. Az illata nem rossz, de engem eléggé a citromos szúnyogriasztóra emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

JasmineK

2020. november 6.

Nekem most fogyott el és rájöttem, hogy imádja a brutálisan száraz bőröm. Hosszú távon nagyon sokat javult a bőröm és emiatt. Én mindenkinek ajánlom, azonnal beszívódik. Biztos, hogy újraveszem. Az illatára visszatérve, szerintem továbbra sem vészes és hamar elillan 🤷🏼‍♀️

Milyen illatáról beszéltek??? Nilagyon visszafogott, alig érezhető illata van parfümbe abszolút nem zavar be! Férfis, erős meg főleg nem, pedig én allergiás vagyok az ilyenekre.. Ugyanaz a termék? 🤣 Felkenés után 5 perccel már nem is érezni belőle semmit!

Amiért megvettem, mert az állaga nagyon jó és tényleg azonnal beszívódik, nem hagy maga után semmit! Lehet öltözni, menni! Sietős reggelekre tökéletes!

Viszont nem hidratál eléggé, abszolút nem extra száraz bőrre van, pedig kétszer kentem egymás után, még sem. Azt nem kell elhinni, ez egy enyhe, vizes, gyorsan beszívódó, könnyed testápoló!

Normál, vagy enyhén száraz bőrüeknek ajánlom, egy gyors, kényelmes, enyhén hirdratáló testápoló, nagyon enyhe kellemes illattal!

Akinek ez nem szívódik be, ez a vizes állagú krém, vagy filmréteget hagy, annak egyáltalán nem száraz a bőre!!! Ezt nehéz elhinni, lehet a fehér verzió volt... Akinek meg extra száraz, annak meg kevés!

Sietős reggelekre, nyáron, gyorsan, tökéletes! Most megszagoltam újra, nem értem, ennek olyan enyhe, abszolút nem zavaró illata van... Kicsit gyógyszertári, de nem férfias.... Nem szagtalan, az tuti... Ezért írtam meg a véleményt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

orchidea8627

2020. október 27.

Nagyon kellemes, lágy, könnyű állagú és gyorsan beszívódó testápoló tej.
Tökéletes lenne ha nem lenne benne ez az erős illatanyag, ami rendkívül zavarja az orrom és irritál is (főleg a tenyeremet ahol igénybevettebb a bőröm), mint sajnos sok más illatanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

Nagyon kellemes, lágy, könnyű állagú és gyorsan beszívódó testápoló tej.

eveartstar

2020. október 4.

Lopiztam egy kicsit a sóginőm flakonjából...
🙈😂.. kellemes illatú, és irtó gyorsan felszívódik + pihi-puhi bőr. A nyomókája ennek se műxik.. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 4.

Lopiztam egy kicsit a sóginőm flakonjából...

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol