Mixa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsamilla, Módosítva: 2019. április 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Mixa Hyalurogel intenzív hidratáló tej egy tiszta hialuronsavval gazdagított, könnyű testápoló száraz és érzékeny bőrre kifejlesztve, szárazság, fakóság és feszülés ellen. Klinikailag bizonyított eredmények: Az akár 48 órán át intenzíven hidratált bőr rugalmasabb, puhább és kellemesebb érzetű lehet. A kellemetlen bőrérzet enyhülhet, még gyantázás vagy borotválás után is. A nem zsíros állag azonnal a bőrbe olvad, a felvitel után akár 10 másodperccel már felöltözhet.

Ár: 2000 , Eladó: Derbena
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: csak személyes átvétel a Nyugatinál

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mlexa

2022. június 2.

A hidratáló hatása egy közepes. A pumpás kiszerelés szuper, illetve nagyon könnyen kenhető, jó az állaga. Az illatával sincs gondom. Viszont amikor már úgy tűnik, hogy beszívódott, még mindig ragacsos. És ez az érzet nem is tűnik el. Szóval a kezemre nem szívesen használtam, viszont a testem többi részére, pizsi alá elment. Legközelebb inkább a cerave márkától próbálok testápolót, ez annyira nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 2.

Hanallys

2022. május 23.

Amióta ezt használom, azóta nem kínszenvedés a testápolózás. Könnyen kenhető, hamar beszívódik, nem tolakodó az illata.
Perfect!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

Perfect!!

Kincsi

2022. május 1.

Az egyik legjobb nyári hidratáló, már másodjára veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 1.

Az egyik legjobb nyári hidratáló, már másodjára veszem újra.

dunaimano

2022. április 27.

Könnyed, tejes állagú, fehér, gyorsan beszívódó testápoló. Az illatanyag sok benne, viszont ezt leszámítva nagyon elégedett vagyok vele. Nem irritál, ne csíp, jól hidratál. Inkább én is az átmeneti időszakban használom, nagyon száraz bőrre, főleg télen félő, hogy kevés lenne. Szeretem a Mixa termékeket, nem szoktam csalódni bennük, most sem kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

lupelupe

2022. április 23.

Hatása nem rossz, tavaszra-őszre való könnyed testápoló. Az illata viszont számomra nagyon zavaró. Pozitívum a pumpás adagoló, negatívum, hogy gyorsan fogy és hosszan tart a kellemetlen illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 23.

edus0201

2022. március 25.

Megvettem ezt a testápolót, a könnyen beszívódó ígérete miatt. Azért egy ideig ez is ragacsos, annyira nem szívódik fel szerintem. De nem is ezzel van a problémám, hanem olyan erős parfüm szaga van, hogy hányingerem van tőle. Bekentem magam vele és egész nap érzem a szagát. Nem lehet behatárolni az "illatát", csak azt érzed belőle, hogy szúrós parfümszag. Sajnos nem bírom elhasználni. Pedig az utolsó összetevőnek van megjelölve a Frangrance. Hát nem erre számítottam...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 25.

Uveggalamb

2022. március 22.

Az en izlesemnek kicsit tul van tolva benne az illatanyag,amugy nem kellemetlen sztem ,valoban szuper gyorsan felszovodik es nem hagy ragacsos erzetet es egesz jol hidratal. Talan a melegebb honapokban lehet tokeletes,telen kicsit keves. En szerettem,nyaron lehet jol jon majd megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 22.

veci

2022. március 19.

Szuper termék. Intenzívnek azért nem mondanám, de tényleg betartja, amit ígér a csomagolás, nagyon gyorsan beszívódik és nem kell naponta kétszer kenni, hogy hasson is valamit. Illata a megszokott kellemes Mixa illat, szerintem jó áron is van a mennyiségéhez képest. Szerintem újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 19.

Yummy

2022. március 11.

Gyorsabban beszívódik, mint a lila Atopiance társa. Ez kicsit tejesebb, de nem is hidratál annyira. Vegyes érzéseim vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

Anita1978

2022. március 8.

Mixa arckrém után vettem meg ezt, mert nagyon tetszenek a Mixa illatai. Ebben sem csalódtam. Alig várom már, h mikor kenhetem be magam, olyan kis fini, tiszta, nőies krémillatú. Puha lesz tőle a bőröm, gyorsan beszívódik. Én a szérumaim fölé is ezt kenem reggel, este meg megy rá a Mixa arckrém, de ez smink alá tökéletes, ill. a szemem alá pakolásként vastagabban is kenem, és becuppantja. Imádat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 8.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol