Mixa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsamilla, Módosítva: 2019. április 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Mixa Hyalurogel intenzív hidratáló tej egy tiszta hialuronsavval gazdagított, könnyű testápoló száraz és érzékeny bőrre kifejlesztve, szárazság, fakóság és feszülés ellen. Klinikailag bizonyított eredmények: Az akár 48 órán át intenzíven hidratált bőr rugalmasabb, puhább és kellemesebb érzetű lehet. A kellemetlen bőrérzet enyhülhet, még gyantázás vagy borotválás után is. A nem zsíros állag azonnal a bőrbe olvad, a felvitel után akár 10 másodperccel már felöltözhet.

Ár: 1500 Ft + szállítás , Eladó: zavive
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, postán vagy Foxposttal küldöm, személyes átvétel lehetséges

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

b.brigi93

2020. május 11.

Eddig legjobb testápoló, amit használtam.
Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzést.
Számomra megfelelő hidratáltságot biztosít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Eddig legjobb testápoló, amit használtam.
Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzést.
Számomra megfelelő hidratáltságot biztosít.

AntalJudit

2020. április 29.

Az itteni ajánlások miatt vettem meg, de nem vagyok elragadtatva tőle.Tény, hogy lényegesen erősebb illata van, mint amire következtetni lehet az INCI alapján, lévén, hogy az összetevők között a parfüm az utolsó helyen szerepel. Erős púderes, kissé férfias illata van, ami egy idő után szerencsére elillan. Folyékony állagú, gyorsan beszívódó krém, ha nem viszi túlzásba az ember. Viszont a filmes réteg kifejezetten zavaró, amit a krémezés közben az ember kezén hagy. Esti krémezést követően a reggeli kézmosáskor is ezt a filmréteget mosom le a kezemről. Nem egy extra hidratáló hatású krém. Irritációt nem okozott, egynek elmegy, de nem győzött meg. A CeraVe lotion-je klasszisokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Demonshadow

2020. április 29.

Az illata nekem nagyon furcsa, nagyon mesterséges, kissé férfiaknak való, amire csak itthon döbbentem rá, mert az ára miatt (1200 forint körül volt akciósan) szinte szó szerint bevágtam a kosárba a polcról. Állagra jól kenhető, inkább vizes alapú krémnek mondanám, ami valóban nagyon hamar beszívódik, ám egy viaszos filmréteget hagy a bőrön, ami rendkívül zavaró. Irritálni nem irritál, de a címkén feltüntetett 48 órás hidratálásról annyit, hogy reggelre száraz fehér a bőröm. Nem is részletezem tovább, nálam minden szempontból csúfosan leszerepelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Illa

2020. április 9.

Nagyon szsretem. Jó az illata, extra gyorsan beszívódik, selymes bőrt eredményez. Nem is kell több. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 9.

zsofi33

2020. március 31.

Nagyon gyorsan beszívja a bőröm ezt a testápolót és utána selymes érzetet hagy maga után. Én nagyon megszerettem csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

bernadettu

2020. március 4.

Az Atopiance verziót nagyon szeretem de úgy voltam vele hogy most kipróbálom ezt.
Tényleg pár másodperc alatt beszivodik viszont a 48 órás hidratálas túlzás.
Aki hiányolja az illatot az Atopiance verzióból, szereti ha nem ragad a testápolótol és nem extra száraz a bőre annak tudom ajánlani.
Nekem a gyors beszivodas megéri a max pontot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Tényleg pár másodperc alatt beszivodik viszont a 48 órás hidratálas túlzás.
Nekem a gyors beszivodas megéri a max pontot

Yolandaa

2020. február 20.

Eddigi legjobb testápoló, amit valaha használtam! Könnyű állagú, extra hamar beszívódik, nem hagy ilyen nehéz, réteges érzést a bőrön. Még csak 1 tubust használtam el így a téli időszakban, meglátjuk nyáron hogy teljesít az izzadós időben. Egy apró negatívuma van: furcsa érdes érzést hagy a kezemen a kenegetés után, de lemosom és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Moszatka

2020. február 9.

Mikor elfogyott a Mixa Atopiance testápolóm, gondoltam kipróbálom a márka más testápolóját is, rá esett a választásom. Nekem személy szerint nagyon tetszik az illata, isteni friss, kellemes. A bőrömbe azonnal beszívódik, nem hagy filmréteget, számomra a hidratálása is elegendő. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Skatie013

2020. január 4.

Olyan illatú, mint egy finom női parfüm. Nagyon szeretem, reggel és este használom. Tél van és hideg, szuper ez a krém, selymes tőle a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

dzsamilla

2019. november 8.

Én komolyan nem értem, hogy egy érzékeny bőrre való hipoallergén krémbe hogyan mernek parfümöt rakni, ráadásul ennyire erőset?! Ez a testápoló egy vicc. Annyi a jó benne, hogy tényleg nagyon gyorsan beszívódik és egyből lehet öltözni, de ahogy pancsi88 is írta, mintha nem is beszívódna, hanem képezne egy filmréteget. Egyáltalán semmit nem hidratál. Egyszerűen borzalmas. (Ezzel szemben a Mixa Atopiance egy csoda, azt vegyétek!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol