Mixa

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kipirosodás elleni, börnyugtató ápoló, SPF 15-tel, börnyugtató hatékonyságukról ismert összetevök koncentrátumával a helyi vagy kiterjedt börkipirosodásokra. Az érzékeny, külsö hatásokra reagáló bör ápolására. A forróságérzet enyhülni, a kiterjedt kipirosodás fakulni látszik. Az arcszín egységesnek és ragyogónak tünhet.

Mixa CC arckrém
Ár: 1800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Martili

2019. október 5.

Sajnos nekem nagy melléfogás ez a krém. Csipi a bőrömet, pedig ezzel a problémával más terméknél még nem nagyon találkoztam. A szemhez közel sem szabad kenni, mert hajlamos belefolydogálni napközben. De ez mind semmi, ahhoz képest, hogy fehér kukacokká áll össze a bőrömön és lepereg róla, akkor is, ha csak nagyon keveset próbálok eloszlatni belőle. Egy tubusnak a vége felé járok, alig várom, hogy elfogyjon, csak itthonra használom (utcára nem merném a kukacosodása miatt), de már többször majdnem kidobtam, csak a zero waste attitűdöm miatt, még nem sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

SzTellsIt

2019. augusztus 24.

Nekem nagyon bejött. Érzékeny, kevert, itt-ott zsìrosodásra, aknéra hajlamos bőröm van. Olyan krémet kerestem, amitől nem fog zsìrosodni a bőröm. A kipirosodásra nem hajlamos, de így se könnyű eset. A krém könnyű, kevés elég belőle, gyorsan beszìvódik, nem hagy filmréteget, nem zsìrosodik tőle az arcom. Az illata inkább semleges. Jól hidratál és az ára sem horror. (Akinek csípett, mikor felkente, azt mondom, hogy valamelyik összetevőre érzékeny a bőre. Ilyen előfordult velem is. Van megoldás: nem kell használni. De ez nem ok, hogy senkinek se ajánlják.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Elenir

2019. augusztus 21.

Termékmintát kaptam belőle. Az Én bőröm nem érzékeny,de ezt a krémet vékony rétegben felkenve nagyon meglepődtem, hogy égette a bőröm. Piros foltos lett és azt hittem megőrülök annyira égetett, alig vártam hogy lemossam. Nem értem ezt a krémet.... örülök, hogy egy mintával megúsztam. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

atram

2019. május 28.

Sziasztok. Kipirosodás elleni arckrém, de nekem teljesen vörös lett tőle az arcom. Égett és másnap reggelre allergiás kiütéseim lettek. Nekem még soha nem volt allergiás tünetem egyetlen arckrémtől sem vagy arcápoló terméktől. Meglepődtem, hogy egy érzékeny bőrre ajánlott termék ilyen rossz. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

MelindaSoregi

2019. május 3.

Csak érdeklődésből vettem, mert fényvédő is van benne és nagyon le volt árazva, nem lehetett otthagyni, de nagyon megérte. Egységesíti a bőrfelszínt, nem zsíros, védi az arcot, remek sminkalap, és az illata is friss, kellemes. Nem kell belőle sok, így hosszú ideig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

SEmr

2019. március 31.

Kézkrémnek használom el, arcon sajnos annyira használhatatlan. Nincs rosaceam, de nagyon érzékeny, pirosodó a bőröm. Semmit sem segített rajta, sőt, használat után még pirosabb lettem. Az állaga nagyon nehézkes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Skaeszti

2019. február 25.

Alapvetően száraz a bőröm , de még így is nagyon zsíros és kényelmetlen hatást hagy maga után. Alapozó alá semmi képen sem való , mert csillogóvá teszi a bőrt. Elhasználom , de úja venni nem fogom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

barifru

2019. február 21.

Ajándékba kaptam. Eddig kozmetikus kevert nekem arckrémet vagy a minden mentes testápolót kentem az arcomra is. Reménykedtem, hogy beválik, mert agyon nyomták a reklámot a tv ben.. :D
Elég volt egyszer felkennem vékonyan..
Az illata tűrhető, nem mondanám büdösnek, de nagyon erőteljes.. nekem is csípi a szemem, és zsíros réteget hagy a bőrön, ez olyan érzést vált ki, hogy legszívesebben ledörzsölném a bőrömmel együtt..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Elég volt egyszer felkennem vékonyan..

rocketdog

2019. február 1.

Egy mintát próbáltam, de nem tetszett. A legzavaróbb az illata, olyan erős, hogy még órákkal a felkenés után is éreztem, ráadásul nem is tetszik. A másik, hogy nagyon zsíros-ragacsos érzésű maradt tőle a bőröm egész nap. Pedig télen szárazabb és nem szokott ezzel gondom lenni. Az egész fejem tök fényes, csillogó lett tőle :/ Pár óra viselés után pedig a szememet is elkezdte csípni. Ez a krém úgy rossz, ahogy van. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

szása

(!)
2019. január 8.

update: most, hogy hidegebb lett az idő, úgy érzem, tocsogok tőle az olajban, de nem hidratált a bőröm (alapvetően száraz-normál bőröm van). nagyobb fedésű alapozót lehetetlenség együtt használni vele, rettenetesen zsírosnak és nehéznek érzem a bőrömön. :( nem fogom újravenni.

még csak egy hete használom, tehát még nem végleges róla a véleményem, de rövid távon nekem nem okozott pattanásokat, pedig hisztis, aknés bőröm van, és az előző véleményeket olvasva féltem ettől. viszonylag keveset használok belőle, és várok pár percet, hogy beszívódjon, így viszont szépen lehet rá sminkelni (ecsettel viszem fel az alapozót!). viszont a fényvédő hatás így nem hiszem, hogy érvényesülne, azt nem tudja helyettesíteni... nem vízhiányos bőrre ajánlanám, mert inkább olajos, mint géles állagú. a gyulladásokkal nem tudom, mennyit kezdett, az biztos, hogy tovább nem irritálta őket, mert most egész szép a bőrképem. :). láttam, hogy van az összetevők között niacinamid, kíváncsi vagyok, hogy esetleg hosszabb távon lesz-e folthalványító hatása - rám férne. pár hét múlva jövök majd frissíteni, de szerintem megéri kipróbálni másnak is, mert ahogy már írtam, nekem például nem okozott pattanásokat, sem eltömődött pórusokat, pedig nagyon hajlamos rá a bőröm. nem csodaszer, de egy jó kis krém eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Glucoside

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.