Mixa

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kipirosodás elleni, börnyugtató ápoló, SPF 15-tel, börnyugtató hatékonyságukról ismert összetevök koncentrátumával a helyi vagy kiterjedt börkipirosodásokra. Az érzékeny, külsö hatásokra reagáló bör ápolására. A forróságérzet enyhülni, a kiterjedt kipirosodás fakulni látszik. Az arcszín egységesnek és ragyogónak tünhet.

KisTigris

2022. január 5.

2021. május 28: Engem nem irritál, zsíros érzetet hagy a bőrön. Így hogy jön a melegebb idő, éjszakai krémnek nagyon jó. Nappal úgyis mindent le/ki izzadok. Legalább éjjel tápló krém van az arcomon.

2022. január 2: Ez a marmadik tubus, amit használok. Eddig győnyőeűen beszívta a bőröm, hatásos volt. Ez most nem. Pedig le se járt. Nem értem mi van vele. Vagy lehet az arcom most nem igényli a zsírosabb krémet?
Viszont tűzhely takarítás után remek kézkrém 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 5.

Viszont tűzhely takarítás után remek kézkrém 😁

SweetLikeMee

2021. december 15.

Véletlenül ezt a krémet sikerült vennem, egy másik mixa krém helyett... Sajnos! :(
Semmi nem igaz rá a leírás alapján....
Kiállhatatlanul erősen illatosították, érzékeny bőrre egyáltalán nem ajánlanám.Nem valami fancy illatta van, sőt!
Használata közben "kis gömböket" is lehetett érezni a magában a krémben, amik egy idő után feloldódtak ugyan, de nagyon fura érzés volt, semmivel nem tapasztaltam még ilyet. :/
Bármilyen szérumot használtam előtte, szinte mindennel lemorzsolódott a bőrömről. Próbáltam úgy is, hogy arcmosás után csak ezt a krémet kentem fel, de még az alapozóimmal is mindig "összeveszett".
A kipirosodást gátló, bőrnyugató hatásából semmit nem tapasztaltam, néha még viszkettem is tőle, pedig én rezisztens bőrrel rendelkezem.
Abszolút pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 15.

Semmi nem igaz rá a leírás alapján....
Abszolút pénzkidobás!

CandyShimmer

2021. május 22.

Nekem bejött. Nem csökkenti a pirosságot, de jól hidratál, nem okoz pattanást. Smink alá is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Petra0226

2021. április 2.

Nekem nagyon irritálja és csípi az arcomat, nagyon megbántam, hogy megvettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

Nekem nagyon irritálja és csípi az arcomat, nagyon megbántam, hogy megvettem.

drozsi

2021. március 12.

Nekem bevalni latszik :) nem irrital szepen hidratal picit enyhiti a pirossagot is csak azert nem kap 5 csillagot mert fenyes finisht csinal igy nappal elkelhet a puder illetve nekem is van venne egy ket nagyobb szem so? Mi lehet az benne? En ezert eloszor mindig a kezemre nyomom kiszedem azt a par darab sot vagy asvanyt es ugy kenem arcra nehogy felsertse

Update:
Nagyon szepen kukacosodik az arcon, semmi smink nelkul is. Ha szembe kerult iszonyat csip. Nekem kuka vagyos a labamon hasznalgatom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Update:

Barbara2021

2021. január 17.

Szeretem a Mixat, de ez nem jött be. Darabokban potyog az arcomrol, ahelyett, hogy beszivodna. Semmit nem használ, esténként kenegetem,hogy ne kelljen kidobni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

nincspanini

2020. május 21.

Megvettem, mert le volt árazva és akkoriban épp egy Mixa arckrémet használtam, ami bevált - gondoltam, ez is biztosan jó lesz. Sajnos tévedtem, már az első használatkor feltűnt, mennyire erős és taszító illata van, illetve felkenés után furi, kicsit zsíros érzetet hagy. A pirosságomon egyáltalán nem segített. Nagy ritkán használgatom, mert kidobni azért mégsem akarom. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Beiggi

2020. március 24.

A rossz értékelések ellenére adtam neki egy esélyt, le volt árazva. Engem egyáltalán nem csíp, pedig a szem környékét is bekentem vele. Jól beszívódik, enyhe illata nem zavaró. A benne lévő apró pici darabokat nem igazán értem, szerencsére kenés közben feloldódnak. A pirosságon csak egy picit enyhít és idővel a T vonalon, de főleg a homlokon becsillog, nem durván, de észrevehetően. Ár-érték arányban tőlem 4-et kap, Eucerin és Bioderma pirosság elleni krémjeivel rosszabb tapasztalataim voltak mint ezzel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 24.

Gica81

2020. március 15.

Mintákat kaptam belőle, pontosan kettőt, ami elég is volt ahhoz, hogy saját véleményt alkossak.
Az én érzékeny arcbőrömet csípte. Ígéretéhez híven ez az arckrém nem nyugtatta meg az arcomat, hanem irritálta.
Érzékeny bőrűeknek semmiképpen nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 15.

Érzékeny bőrűeknek semmiképpen nem ajánlom.

LateBloomer

2020. február 2.

Ahogy már mások is mondták: csíp / égő érzés az arcon, és nem csak felkenés után, enyhén! És miért van benne parfüm ha túlérzékeny bőrre javasolják?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 2.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Glucoside

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.