Miyo

Ár:   980 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: thalion3, Módosítva: 2016. április 8.

Parabén-mentes, hypoallergén termék mangó és gránátalma kivonattal.

5 az 1-ben:

• bőrszínhez alkalmazkodó
  • matt finish 12h
  • SPF15
  • hidratál
  • simít

13lilla13

2018. június 5.

Nagyon jó érzés a bőrömnek, az illata is jó, könnyű eldolgozni. Az ára kiváló! :)
Valóban egységesebb színt ad az arcnak, viszont a fedése nagyon gyenge bőrhibák esetében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Maja92

2017. október 14.

Eleinte nem szerettem, mert foltos volt az arcomon, aztán szivacs helyett kézzel vittem fel, így viszont már jó. Bőrhibákat nem fed el, ahogy előttem is írták inkább csak egységesíti az arcot. Nem okoz semmilyen irritációt, és kis fényvédő is van benne. Ár érték arányban mindenképpen 5/5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Dorisz1990

2017. július 9.

Mivel CC krémről van szó nem is vártam ,hogy baromi nagy legyen a fedése , de mint CC krém szerintem nagyon jó ,miyo rizspúderrel vagy az antibakteriális púderrel egészséges és szép arcbőrt lehet vele elérni olyan mintha nem is viselnék sminket , nem kelt maszk hatást . Pattanásos vagy kipirosodott bőrhöz nem ajánlom mert csak a kisebb bőrhibákat fedi el , inkább úgy mondanám hogy egységesíti az arcbőrt. Az ára meg hihetetlen hogy csak ennyibe kerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Sindy6

2016. november 21.

Nekem nagyon érdekes ez a CC krém, mivel az arcomhoz érve egy furcsa jelenséget produkál. Olyan mintha matt szeretne lenni így hagy egy érdekes réteget az arcon. Ezt leírni és kifejezni nem tudom, de ettől függetlenül szép bőrt eredményez és nekem az illata is tetszik, de én Primerként használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Nimeaida

2016. október 25.

Több Miyo terméket is megszerettem, mert olcsó, ugyanakkor jó minőséget képvisel. Így beruháztam erre a CC krémre is, ezért a pénzért gondoltam, hogy bőven megér egy próbát. Sajnos azonban még nem sikerült összebarátkoznunk. A bőrt szépen egységesíti ugyan, de nekem kényelmetlenül "ragad" az arcom tőle, ami lepúderezve is ront a komfortérzetemen. Persze pár óra múlva már beszívja a bőröm, meg nap végén is megmarad a szép összkép, így a 4 csillagot megérdemli, de azért reménykedtem, hogy jobban fogom szeretni. Azért még tesztelgetem, főleg a hidegebb, szelesebb időben lehet jól jön majd a hidratáló képessége...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

tonic

2016. július 17.

Szerintem egészen jó, mindkét szín megvan,mert nem tudtam melyik lesz a megfelelő, közepes a fedése, könnyű felvinni. Olyankorra vettem,amikor egy alapozó sok lenne.. egy próbát megér,mert ennél drágábbak sem tudnak sokkal többet adott esetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 17.

CeCeDrake

2016. április 4.

02 árnyalatban rendeltem. 980 Ft-ért nem vártam sokat, de pozitívan csalódtam, mint eddig az összes általam próbált Miyo termékben.
Önmagában mennyire mattít, azt nem tudom, a kompakt rizs púderrel használom együtt és a kombinált bőrömön nem emel ki száraz részeket. Ezzel a púderrel 8-9 óra biztonság!
A szín remekül alkalmazkodik a bőr tónusához, nem ül meg a krém a pórusokban, a fedésétől nem vártam alapozó fedést, közepesnek mondható.
Senkit ne ijesszen meg az olcsósága, ez egy jó kis termék baráti áron. Kézzel is fel lehet vinni, de én spec KAP/Nanshy4in1 szivacsokkal viszem fel és az eredmény tökéletes. Nem hagy nyomot, igaz fixálom áttetsző púderrel.
Összességében nagyon elégedett vagyok.
Ajánlom, aki kísérletezik, annak mindenképp!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

Összességében nagyon elégedett vagyok.
Ajánlom, aki kísérletezik, annak mindenképp!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Ethylhexanoate, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Dimethicone, C13-14 Isoparaffin
Emulgeálószerek: Steareth-21, Steareth-2, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Laureth-7
Fényvédők: Octinoxate, Zinc Oxide, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Steareth-21, Steareth-2, Cetearyl Glucoside, Laureth-7
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0