Miyo

Ár:   995 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: renataH, Módosítva: 2016. április 8.

Selymes tapintatú, krémes textúrájú, semleges nude árnyalatú, illat-mentes szemhéjfesték alap, mely tökéletesen illeszkedik minden bőrtípusú szemhéjra. Optimális alapot biztosít a porfestékeknek, valamint a pigment alapú glittereknek. Jelentősen meghosszabbítja a szemfestékek élettartamát a szemen, megakadályozza a szemhéjra való feltapadást és a legoptimálisabb valós színét adja vissza a festéknek. Textúrája nem igényel száradási időt, azonnal rádolgozható a festékpor.

Legadema

2019. szeptember 20.

Már vagy fél éve megrendeltem. 1x vagy 2x használtam, de olyan furcsa, nehezen kenhető állaga van, ezért nem nagyon vettem elő. Mostanában nagyon elmerültem a sminkelésben és van, hogy tesztelgetem egyik terméket a másikkal.
Igy történt, hogy ma amikor csináltam a sminkem, gondoltam teszek vele egy újabb próbát, hogy csak az egyik szemhéjamra kenem fel, igy lesz összehasonlitási alapom.
És azt kell hogy mondjam, óriási a különbség.
Azon az oldalon ahol használtam még nap végén is szépen látszódott a másik oldallal ellentétben ahol szinte nap végére felszivodott a szemsminkem.
Irták, hogy felerősiti a szemhéjpúder szinét és én is megerősitem, hogy valóban, sőt én még azt is észrevettem mintha egy enyhe metállos finish-t is rátenne, de az is lehet csak azért mert gyöngyházas púdert használtam.
Nekem 4*-ot ér mivel ez az első ilyen termékem és nincs összehasonlitási alapom, de elhiszem azoknk akik kipróbáltak drágább termékeket és nem látnak különbséget, ezért valószinű egy ideig én sem fogom sürgetni a dolgot, hogy mást kipróbáljak, mivel eléggé bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

És azt kell hogy mondjam, óriási a különbség.

umpalumpa

2018. október 19.

17. nov. 29.: Nem régen kialakult szem-érzékenység miatt kidobáltam és lecseréltem sok szemkörnyéki kencémet. Emiatt kerestem új szemhéj-alapozót, de az olcsóbb kategóriából.
Felkészültem a leírás szerinti nehéz kenhetőségére, ami nem vészes, kicsit tovább kell mázolni, mint a hasonló állagú felvágós márkabeli párját. Picur pálcikával próbáltam kivenni a tégelyből, de sajnos nem vált be, kénytelen vagyok ujjal körözgetni a krém felvevéséhez.
Egész nap tartja a festéket, ha lepúderezem könnyebb rajta satírozni, nem fogja oda azonnal a színeket. Kipróbáltam karikák fedésére is. Szerény, nappali sminkhez és jobb híján megteszi, ha egy kis fedő-fixáló púdert teszek rá. Nem ráncolódik össze, nem irritál, nem szárít. Remélem nem szárad be hamar, mint másnak.
Friss:
Már épp azon voltam, hogy kihajítom és veszek másfélét vagy odaadom valakinek, hátha tudja használni. Nem száradt be ugyan, de kicsit szárazabb lett a kezdeti állapothoz képest. Nehezebb lett vele az élet, mert sok idő ment el az elegyengetésével és a tégelyből kihalászással. Mégis megszerettem, mert rájöttem hogy lehet a legjobban alkalmazni. Megtartottam egy régi Re-nutriv korrektor ecsetét, mellesleg szuper eszköz, és azzal körbekörözve nagyon szépen fel lehet szedni a krémet és vékonyan teríteni a szemhéjon. Így pedig minden igaz, amit a termékleírás állít. 5 csillagra javítok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Friss:

Nizza

2017. december 23.

Vékonyan felkenve is egész nap tart a szemsminkem tőle. Teljesen meg vagyok vele elégedve! Nem vennék most mást, mert az ár/érték aránya kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

CeCeDrake

2017. november 3.

Artdeco-t használtam sokáig, mindig azt vettem. Aztán egyszer amikor rendeltem MUP-ról, nézegettem, hogy ennyi pénzért mit tudhat mégis...a márka többi terméke is kiváló, gondoltam ennyiért kipróbálom.
Nos, tud annyit, mint az Artdeco! Egész nap tart ezzel a szemsmink, úgyhogy nálam alapdarab lett.
Aki meg azt állítja, hogy reklám, hát nem 🤣 Csak ügyesen kell eldolgozni.
Ár-érték arányban nagyon is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Aki meg azt állítja, hogy reklám, hát nem 🤣 Csak ügyesen kell eldolgozni.
Ár-érték arányban nagyon is jó!

sephora

2017. július 15.

Ár-érték arányát illetően megérte, de az Avonos szemhéj alap továbbra is üt mindent. (Számomra az egyetlen Avon smink termék, ami valóban bevált.)
A háromnegyedét sikerült elhasználnom, az utolsó negyed beszáradt, illetve már nem volt olyan lágy állagú, hogy kényelmes legyen a felvitele.
Nem fogom újra venni, de egy erős 4*-ot megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

Nem fogom újra venni, de egy erős 4*-ot megérdemel.

danyadi77

2017. február 15.

Az enyém beszáradt, nem sokkal azután, hogy vettem. Valószínű, selejtes példány volt. Próbálkoztam többféle módon is felvinni, de nem ment. Azért pontozom le, mert egy ilyen cuccnál figyelni kellene a csomagolásra, zárhatóságra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

Leoni

2016. december 9.

Használtam artdecot, paeset, igazán jók, de abszolút felesleges kiadás, ha a miyo is gyakorlatilag ugyanazt tudja nyújtani! Elsőként talán "nehézkesnek" tűnik az állaga, DE valójában csak tudni kell vele bánni. A meleg ujjbegyemmel viszem fel a szemhéjamra és akkor lehet könnyedén kezelni és eloszlatni, ha valóban egészen kicsi kerül egyszerre az ujjra. Nem szabad túlrétegezni és szükségtelen is, hiszen nagyon jó a tapadása és egész nap kitart. Nagyon sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 9.

Nimeaida

2016. október 25.

Reggeli sminkelés után késő estig gyűrődésmentesen helyén tartja a szemsminket, úgyhogy elégedett vagyok vele, főleg figyelembe véve, hogy mindezt milyen áron teszi. Az állaga nem a legkönnyebben kenhető, de azért nem lehetetlen egységesen eldolgozni a bőrön, úgyhogy még nem volt rá panaszom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

TimiK

2016. augusztus 8.

Nehéz eldolgozni, az állaga és a hatása is olyan gagyi.. Az összetevői sem szépek. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Candy21

2016. augusztus 2.

Egész jó szemhéj alap nekem a negyven fokba olyan 4órát bírt ki de nálam ez nagy szó mert rejtett szemhéjam van ami nagyon olajosodik. Majd meglátjuk hogy brja kevésbé meleg időbe de eddig nekem kellemes csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.