Miyo

Ár:   995 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: szasszka, Módosítva: 2016. április 8.

• Hyaluronsavas formula
  • -A, -C, -E vitamin komplex
  • panthenol és allantoin aktív összetevő, mely fokozza az alapozó regeneráló hatását
  • friss és kényelmes érzetet biztosít, nem maszkosít
  • ellazítja a bőrt és üde külsőt kölcsönöz
  • a benne található elasztomerek kisimítják a bőrt
  • szabályozza a faggyútermelést
  • 12h hibátlan bőr

Bőrgyógyászatilag tesztelt

Kata2017

2018. szeptember 9.

Nem tudom mit ketdjek vele mert túl világos színt vettem megint,meg kicsit fénylik rajtam ,de a bőröm puhább tőle..lehet hogy még kísérletezek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Oila

2018. augusztus 3.

Update: időközben elkalandoztam a high end alapozók világába is. nyilvánvaló, hogy valamiben mindegyik többet tud, mint egy átlag drogériás alapozó, de nem biztos, hogy mindig pont erre a többletre van a legnagyobb szüksége az embernek. A tág pórusok és a folyton mozgásban lévő ráncok, pl. nevetőránc a high end alapozóknál is problémásak, bár ez 35-40 éves kor alatt nemigen merül fel, később azonban annál inkább, és nálam például az, hoyg egy alapozó ne üljön meg a pórusokban és ráncocskákban, mára fontosabb ltt, mint hogy egész nap mozdulatlan maradjon.

Jelenleg minden itthon lévő és az utóbbi 2-3 évben vásárolt alapozó közül ez tudja egyedül ezt. Szinte behunyt szemmel is fel lehet tenni, ráadásul a színei is bőrhöz igazodóak, inkább neutrális árnyalatúak, nagyon mellényúlni szerintem nem lehet még online vásárlás esetén sem velük. Egyértelműen 5-ös, de ár/érték arányban 20-as:)

Megdöbbentően jó, hétköznapi fedésű alapozó. Primert mindig szoktam használni, mert az apró vonalkák, ráncok miatt bármelyik alapozó szebben mutat, és azokat az alapozókat szeretem, amiket primer felett kézzel is el lehet oszlatni pillanatok alatt hibátlanul. EZ az alapozó ilyen, nagyon természetes, sima, egyenletes, de egyáltalán nem maszkos hatást kelt. A fedése nem erős, ezért bőrhibákra kell mellé korrektor, viszont megadja azt az egyenletes, nagyon szép alapot, ami hétköznap bőven elegendő szerintem. AZ árát nem értem. TÉny, hogy nem flancos a csomagolása, de a minősége a háromszor-négyszer ennyibe kerülő drogériás alapozókat szerintem lekörözi. HIgh end termékkel nem tudom összehasonlítani, de professzionálissal igen, és a gyenge/közepes fedésű kategóriában szerintem azoktól sem marad le (nyilván nem lehet egy erős fedésű alapozóval összehasonlítani).

Külön jó pont, hogy illatmentes és az összetevők alapillata sem kellemetlen, nem irritál, nem okoz pattanásokat, és púderrel simán kibír egy átlagos munkanapot, vagyis reggeltől délutánig. Ár/érték arányban 5!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Leoni

2018. július 18.

Szerény meglátásom szerint a szépség/ápoltság 3 elemi alap pillére: 1. egészséges, egyenletes, ápolt arcbőr 2. rendezett, természetes szemöldök 3. egészséges, szép fogak.
Ha valamit a sminkelésnél nagyon fontos és egyben nehéz eltalálni, akkor az a megfelelő alapozó! Hát ez a szerénység a Miyo-tól ("01 Ivory") ..... számomra a leges legjobb! IMÁDOM!!!!!
Az előttem szóló Oila nagyon pontosan fogalmazott. Ennél jobban nem is tudnám elemezni. Nekem is ez a tapasztalatom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

abigel17

2017. szeptember 12.

Meg sem tudom számolni hány alapozót próbáltam már ki, Estee Lauder-től, Rimmelen át az Essence-s alapozókig már mindet teszteltem és ennél maradtam. Nem matt maga az alapozó hanem inkább dewy hatása van. A bőrön nagyon szépen mutat. A fedése egy közepes de inkább gyengébb, korrektorral együtt használom. Nagyon szeretem meg most komolyan 1000 Ft-ért a legjobb vétel. :) Én csak ajánlani tudom ezt a terméket is meg úgy magát a márkát is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Soly77

2017. május 19.

Úúúúú már megint egy nagyon jó cucc a MIYO- tól... nagyon kellemes viselet és a bőröm is szereti. A Nude változat tökéletesen passzol a bőröm színéhez. Délutánra minimálisan átfényesedik, de nem vészes... nagyon szeretem most!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Lindi

2017. április 30.

A lányom imádja,szerinte tökéletes,mindig a Nude változatot újra rendelteti velem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

banos71

2017. április 26.

Tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 26.

Tökéletes.

Milkycaster

2017. április 19.

Nagyon könnyű kis alapozó, a világos bőrömre tökéletesen illeszkedik. Nem túl erős a fedése, de nekem pont elég. Nagyon szépen egységesíti és puhának mutatja a bőrfelszínt. Az ára nagyon gazdaságos és pici is elég belőle, plusz egész nap kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Zkyra

2016. november 13.

Nekem sajnos nem váltotta be a hozzáfűzött reményeimet. Tény, hogy amikor felviszem az arcomra szép, egységes, nem maszkszerű, de pár óra múlva a T vonal mentén zsírossá, fénylővé válik a bőröm annak ellenére, hogy fixáló púdert is használok.
Az ára miatt adok rá 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

Az ára miatt adok rá 3 csillagot.

senorita78

2016. szeptember 14.

Kevés is elég belőle és tartós, nem fényesedik át, de nem is maszkszerű, nagyon jó az állaga. Pont eltaláltam az árnyalatot is. Valóban nem magas fedésű, de nekem nem is kell több. A szem alatti karikákat eltüntetem mással. Lepúderezve egész nap tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Magnesium Stearate, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0