Miyo

Ár:   690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 5.

Kategória:   Sminkek szájra

Gyönyörű színekben kapható csavaros szájkontúrozó ceruzák egész ajak besatírozásához is. Kitűnő alapnak, vagy önmagában. A természetes nude, krém, nugát, rózsa, rózsapink, barack, piros stb. árnyalatokban. Nagyon könnyen lehet vele dolgozni, krémes textúrájú.

murczinodett

2016. március 24.

nagyon olcsó és szerintem teljesen rendben van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

nagyon olcsó és szerintem teljesen rendben van

csokissex

2016. március 23.

Gyönyörű natúr árnyalatokat sikerült választanom, maximálisan meg vagyok elégedve, főleg a színekkel. Az ára teljesen baráti alig ötszáz forint fölött van. Én szeretem a tekerősöket, nálam ez is plusz pont. Az egész számat besatírozom vele, sokkal dúsabbnak tűnik és nagyon szép természetes színű a számon. A dirty, beige és creamy nude van meg nekem, csak ajánlani tudom ezeket, aki szép természetes szájszínűt szeretne. Simán bírja az evést, ivást, persze azért napközben 1x utó kell igazítani, de ilyen árban azért ez teljesen megérthető (a drágábbat is utó kell igazítanom, szóval mindegy). A moulin színre nagyon kíváncsi vagyok, ha beszereztem azt is kommentelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0