Mizon

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noriri, Módosítva: 2016. december 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Blemish out pink spot teljesen megnyugtatja a problémás bőröd egyetlen éjszaka alatt, úgy működik mint a varázslat, míg te alszol.

Bőrgyógyászok által tesztelt, természetes és biztonságos összetevők összeválogatva.

DuendePadme

2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Megvettem, hogy legyen célzott aktív pattanás kezelőm vészhelyzetekre, de annyival nem gyorsítja meg a gyógyulást, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Aliko

2018. december 15.

A régen gyakran pattanásos és mitesszeres bőrömet szerencsére AHA-val és BHA-val karbantartva már csak azokon a bizonyos napokon (illetve kicsit előtte) kell elővennem ezt a csoda szert, ami egy éjszaka alatt (na jó durvább esetben kettő alatt) képes felszínre hozni bármilyen pattanást. Nem kell a nagy vörös dudorokat nézegetni napokig. Szóval ezt nekem találták ki mert ennyi türelmem még van, de több nem. A 3. nap általában neki esik szikével és kiműtöm... DE most már vége a terrornak.
Használat előtt felrázandó mert 2 részre válik a tartalom és mivel nem szeretem a pazarlást én egy külön ecsetet rendszeresítettem hozzá amivel felkenem így nem megy kárba a pamacsolás miatt egy csepp se. Szerintem ez jó pár évig elég lenne csak közbe tuti lejár a szavija :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

noriri

2018. január 25.

Az elsőt én is pamaccsal használtam el, vagyis a nagy részét. Sajnos úgy maradt egy kevés nedves rózsaszín massza az alján, mert a sárga, alkoholos oldat nagy részét felszívta a pamacs. Így kicsit több mint fél év alatt elfogyott egy doboz, pedig azért nincs vészesen sok pattanásom, csak azokon a bizonyos napokon használom esténként. Az alkohol nem okozott gondot, hidratáló felé tettem minden alkalommal. Szerintem ez egy szokásos pattanás leszárító csak koreai kiadásban. Tényleg használ az érett pattanásokon, és azokon az apró bimbókon, amik aztán sosem nőnek meg.
A második kiszerelést már egy erre a célra kinevezett szintetikus körömfestő ecsettel használom és így már bőven tovább tart, mint fél év. (Nem is tudom, miért nem jutott előbb eszembe.) Nem csodaszer, de hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Emiii

2017. november 21.

Először felrázva használtam, mert adta magát, meg aztán James Bond is úgy szereti... de egy nem vodka-martini. Csak pamaccsal kell belenyúlni és reménykedni, hogy nem csöppen le használat előtt. Masszív alkohol szaga van, cserében vicces halványrózsaszín pöttyöket fest az ember képére. Az egy nagy kamu, hogy egy este alatt lehúzza, amit kell. A vörös pukliszerű pattanásokkal konkrétan nekem nem csinált semmit, csak a fehéreket tüntette el. Mivel csak felületi kezelésre jó, szerintem életem végéig elég lesz (kivéve persze, ha megromlik…).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.