Mizon

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a The Box and Beauty-n 6490-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sweetbittersong, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. december 4.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: The Box and Beauty, 6490

A krém 92%-a csiga kivonat, mely javítja a finom hegek és a ráncok megjelenését. Különböző növényi kivonatok segítenek megtartani a bőr egészséges állapotát, gazdagon hidratálnak, táplálnak, és védik a bőrt.

Ár: 6490 , Eladó: The Box and Beauty
Fizetés: banki utalás, utánvét, előre utalás, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

csvik

2022. április 19.

Ez a második csiga kivonatot tartalmazó termék amit kipróbáltam. Nem csalódtam benne. Kicsit hígabb állagú, nincs illata, kevés is elég belőle. Főként inkább éjszakára használom, reggelre nagyon jó selymes, puha tapintású az arcom. A zsíros bőrömmel nagyon jól kijönnek, nem okozott semmilyen problémát. Az ára kicsit húzós, de megéri befektetni egy ilyen krémbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 19.

DxCSiOadP

2022. február 14.

Imádom!!! Enyhén zsíros de érzékeny arcbőrömmel csodát tesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 14.

Imádom!!! Enyhén zsíros de érzékeny arcbőrömmel csodát tesz.

Lencseee

2021. szeptember 29.

Nem tudom, miert, de azt hittem egy surubb kremmel lesz dolgom. Nagyon konnyu, kellemes gyorsan beszivodo, jol retegezheto krem. Ejszakara hasznalom a TO B oil-javal parositva, de siman menni fog nappalra is a teli idoben. (Ha tudtam volna, hogy ilyen konnyu, mar nyaeon elokerul.) Nekem bejott, talan a Benton snail-bee lotionjere hajaz, de meg annal is konnyebb krem, de hatasaban ugyanaz. (Talan meg annyit, hogy nem annyira "nyalkas", mint a cosrx tegelyes kreme.) Bekerult a kedvenc kremeim koze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

ziadrienn

2021. augusztus 17.

Sajnos nem hidratál eléggé,száraz bőrömre nem volt hatásos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Sajnos nem hidratál eléggé,száraz bőrömre nem volt hatásos

sparksy

2021. augusztus 2.

Általában 2 réteg hidratálót kenek minden este, ez volt a 2. réteg. Nagyon szerettem, de igazán a hiányát most érzem, hogy elfogyott.
Nem ragad, jól hidratál, a gyulladást jelentősen csökkenti. Az állaga nagyon könnyed, szinte lefolyik a kézről, érdemes kanalat használni hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Edina9

2021. június 17.

Több hónapig elkenegettem reggel és este is. Sokat nem segített, de nem rontott legalább. Nem hidratált nekem annyira. Nem fogom újravenni, a Cosrx hasonló krémje sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

netcicus01

2021. március 18.

A kis tubusos kiszerelést vettem próbaképpen. Hamar beszívódik, nincs az a ragadós érzés, mint a legtöbb csigás kence után. Pattanásokra is szoktam használni, csodát nem tesz vele, de kicsit gyorsabban gyógyul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

niki123

2020. november 9.

Száraz bőrre valóüszínűleg nem lenne elég, nekem is kell alá hidratáló tonik vagy eszencia, de ettől függetlenül szépen feltölti a bőrt, hidratál és egységesít. Nem irritál, én szemkörnyéken is használom, arra is bevált. Szuper, egyszerű, de nagyszerű csigás krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

relevee

2020. október 28.

Nagyon megszerettem, a zsíros bőröm is gyorsan beszívja, nem ragad, jól hidratál és kicsit talán mintha mattítaná is a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

Boriskajuliska

2020. szeptember 9.

Nagyon szeretem ez a gélt. Teljesen felszívódik, puha utána a bőr, de mivel teljesen eltűnik az arcról, szinte bármennyit felkenhetek, így gyorsan fogy. Hatás akkor igazán szembetűnő amikor elfogy, és még úton van az új és nélkülöznöm kell. A gyors fogyást nem írom a rovására, mivel tőlem függ mennyit kenek , ill. ár-érték aránya kiváló.

up.: Mostanában nem lehet ingyenes szállítással rendelni így már nem annyira kedvező az ára, ellenben hazai webshopból is beszerezhető de ott sem olcsó:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Copper Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Oligopeptide-1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.