Best of Beauty 2019

Mizon

Ár:   $17   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2016. február 17.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kiemelten magas hialuronsav-tartalommal, mely azonnal nedvességgel látja el a bőrt. Segít megtartani a bőr rugalmasságát és fiatalosságát, és támogatja a szöveti regenerációt.

Harcica

2019. május 20.

Elég rég óta használok hialuronsav szérumot, személy szerint a hatását nem érzékelem, egyedül annyit tapasztalok, hogy minimum 5 évvel néznek fiatalabbnak a koromnál :)
Azonnal beszívódik, zselés az állaga, de nem hidratáló krém! Kiegészítve használom krémmel, mivel erősen hámlik a bőröm hideg időben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

nicolekitti

2019. január 22.

Most újra elkezdtem használni, mert ebben a hidegben kell az extra hidratálás az arcomnak. Nyár óta leröviditettem a koreai rutinomat, mert soknak éreztem a bőrömnek, ezért félre lett téve ez a szérum is.
Nagy változásokat én se veszek észre, de jól esik a bőrömnek és a hidratálásban is segít. Én szeretem ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Belyus

2018. augusztus 16.

Én már harmadszorra veszem újra, nagyon jó kis termék! Mint a koreai termékek általában, ez is rétegezve fejti ki a hatását. Másodpercek alatt beszívódik, és ad egy nedvességlöketet a bőrnek. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

lizard

2018. május 18.

Ma kaptam meg a roseroseshop-tól, és nem ilyen az összetevőlista. A hialuronsav a harmadik helyen van, a peptid teljesen a végén, és van benne alcohol. Teljesen kétségbe vagyok esve. Még nem használtam, nem tudom milyen, nem akarom lepontozni, de muszáj volt írnom, hogy megtudjam, más tapasztalta-e ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

cation

2018. május 15.

Tonerrel használtam, hogy legyen nedvesség, amit meg tud kötni. Jól hidratál, viszont a The Ordinary hialuronsavas terméke árban jobb, ezért nem vettem újra.
Az üvege gyönyörű, sajnáltam megválni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Az üvege gyönyörű, sajnáltam megválni tőle.

pomme

2018. április 12.

Arctisztítás után, krém előtt használom, de őszintén szólva a ragacsosságon kívül semmi változást nem vettem észre. Lehet, hogy naponta 2x kellene használnom, vagy nemtom... El fogom használni, de nekem így magában sajnos semmit sem csinál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

tlivia

2018. március 29.

Pár hetes használat utáni tapasztalataim: megkedveltem, szerintem használ. A következőképp vált be: éjszakai krém "fölé", azzal eldolgozva pár cseppet eloszlatok lefekvés előtt. Üdébb, élettel telibb arcbőrrel ébredek. Ennek tudom be, mivel nincs rétegzős rutinom, és nem viszem túlzásba a kozmetikumok halmozását. Semmi problémát nem vettem észre. Jól és gyorsan felszívódik. Issza a bőr, ezért mindenképp hidratálóval együtt használom, különben ráönthetném az egész üvegcsét egyszerre az arcomra. Szem körül nem irritál, oda is teszek, de ott nem látok átütő eredményt. A kiszerelés tetszetős, szép, jó érzés használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

ditke838

2018. március 21.

Most használtam egy belőle egy üvegcsét, újravevős. Reggelente használom rétegzős rutinban, esszencia után. Szépen beszívódik, enyhe ragacsosság is hamar elmúlik. Estére kicsit tartalmasabb szérumot szoktam, de reggelre tökéletes. Könnyű, így lehet rá még krémezni, fényvédőzni, majd sminkelni. Szerintem nálam egy alap tutibefutó lesz, ha nincs kedvem kísérletezni. Azt sajnálom, hogy ezekből a pipettásakból nincs utántöltő, sajnálom kidobni az üvegcsét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

lujzi

2018. március 2.

mivel elég korrekt arcápolási rutinom van, így különösebb átütő hatást nem vettem észre, de ez nem a termék hibája, hanem az enyém, túl jól nyomom ezt az arcápolás dolgot :-D szóval hyaluron kell, és ez a termék pont jó erre a célra: kiadós, nem drága, szépek az összetevői, nem ragad, higiénikus... mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Buvarcsemete

2018. január 24.

Hidratál, kiadós, pénztárca barát...nem kell több :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Hidratál, kiadós, pénztárca barát...nem kell több :-)

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Beta-Glucan, Adenosine
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Peptidek: Copper Tripeptide-1

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.