Mizon

Ár:   $17   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: Nessa, Módosítva: 2021. január 27.

Ár:   $17
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2020-ban megújult összetétel!

Kiemelten magas hialuronsav-tartalommal, mely azonnal nedvességgel látja el a bőrt. Segít megtartani a bőr rugalmasságát és fiatalosságát, és támogatja a szöveti regenerációt.

laregina

2020. május 6.

Konnyen felszivodik, az esti arcapolasi rutinom resze, arckrem elott viszem fel. Reggelre szep hidratalt lesz a borom, nem okozott irritaciot. Jo kis termek szerintem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

anTskin

2020. február 29.

Szuper kis szérum, az INCI is fincsi.
Szeretem az állagát, kissé krémes, de nagyon gyorsan beissza a bőröm. Reggeli rutinom oszlopos tagja. C vitaminos szérum után kenem fel.
A száraz/kombinált, vízihiányos bőrre szerintem igazi gyógyír. Idén télen egyáltalán nem száradt ki az arcom (mondjuk nem is volt túl kemény a tél) de eddig mindig szenvedtem a kipirosodott, húzódó, repedezett bőrrel. Mióta áttértem a kóreai szerekre nagyon sokat javult a bőrképem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Szuper kis szérum, az INCI is fincsi.

Enjoy86

2020. február 28.

Naponta kétszer használom szemkörnyékre, mert máshol nem szeretem a ragacsos érzést, amit hagy. Nem irritál, de csodát sem tesz, önmagában nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

Moncsika73

2019. július 26.

Több hyaluron szérumot használtam már, de ez az egyedüli ami mind állagra, mind érzetre a legjobb. Azonnal segít a vízhiány leküzdésében , könnyen felszívódik. Nálam ez alapdarab😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 26.

Harcica

2019. május 20.

Elég rég óta használok hialuronsav szérumot, személy szerint a hatását nem érzékelem, egyedül annyit tapasztalok, hogy minimum 5 évvel néznek fiatalabbnak a koromnál :)
Azonnal beszívódik, zselés az állaga, de nem hidratáló krém! Kiegészítve használom krémmel, mivel erősen hámlik a bőröm hideg időben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

nicolekitti

2019. január 22.

Most újra elkezdtem használni, mert ebben a hidegben kell az extra hidratálás az arcomnak. Nyár óta leröviditettem a koreai rutinomat, mert soknak éreztem a bőrömnek, ezért félre lett téve ez a szérum is.
Nagy változásokat én se veszek észre, de jól esik a bőrömnek és a hidratálásban is segít. Én szeretem ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Belyus

2018. augusztus 16.

Én már harmadszorra veszem újra, nagyon jó kis termék! Mint a koreai termékek általában, ez is rétegezve fejti ki a hatását. Másodpercek alatt beszívódik, és ad egy nedvességlöketet a bőrnek. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

lizard

2018. május 18.

Ma kaptam meg a roseroseshop-tól, és nem ilyen az összetevőlista. A hialuronsav a harmadik helyen van, a peptid teljesen a végén, és van benne alcohol. Teljesen kétségbe vagyok esve. Még nem használtam, nem tudom milyen, nem akarom lepontozni, de muszáj volt írnom, hogy megtudjam, más tapasztalta-e ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

cation

2018. május 15.

Tonerrel használtam, hogy legyen nedvesség, amit meg tud kötni. Jól hidratál, viszont a The Ordinary hialuronsavas terméke árban jobb, ezért nem vettem újra.
Az üvege gyönyörű, sajnáltam megválni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Az üvege gyönyörű, sajnáltam megválni tőle.

pomme

2018. április 12.

Arctisztítás után, krém előtt használom, de őszintén szólva a ragacsosságon kívül semmi változást nem vettem észre. Lehet, hogy naponta 2x kellene használnom, vagy nemtom... El fogom használni, de nekem így magában sajnos semmit sem csinál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Antioxidánsok: Achillea Millefolium Flower Extract, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Beta-Glucan
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Peptidek: Copper Tripeptide-1

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

A Koreában, Kínában és Japánban gyógynövényként termesztett japán babérsom gyömülcsének a kivonata. A gyártó szerint antibakteriális és gombaellenes, valamint gyuladásgátló és antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik.