Mizon

Ár:   $12.36   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: sweetbittersong, az összetevőket feltöltötte: Szandus, Módosítva: 2017. február 12.

Ár:   $12.36
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kollagénben gazdag bőrfeszesítő krém, mely serkenti a a kollagéntermelést, miközben gazdagon hidratál.

Water / Aqua Methylpropanediol Glycerin h 0 0Neopentyl Glycol Diheptanoate eo Triethylhexanoin eo Cetearyl Olivate Cyclopentasiloxane eo I szil Cyclohexasiloxane eo I szil Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Caprylic/Capric Triglyceride eo Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Sorbitan Olivate eu Glyceryl Stearate eo I euHydrolyzed Collagen ExtractPolyacrylate-13 Polyisobutene Ethylhexylglycerin Caprylyl Glycol eo I h Butylene Glycol h 1 0Camellia Japonica Seed Oil eo Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil eo Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil eo I gy 3 2Theobroma Cacao (Cacao) Extract Tropolone ta Adenosine gy Polysorbate 20 ti I eu 0 0Disodium EDTA Sodium Polyacrylate eo Coptis Chinensis Root Extract Biosaccharide Gum-1 h Sodium Hyaluronate h 0 0Allantoin gy 0 0Panthenol eo I v 0 0Linoleic Acid eo Glyceryl Linoleate eo I eu I v Beta-Glucan a I gy Betaine h Sodium PCA h 0 0Glyceryl Linolenate eo Glyceryl Arachidonate eo I eu Sorbitol h 1 11,2-Hexanediol ta Serine Glycine Glutamic Acid h Lysine Alanine a I h Arginine Propylene Glycol h Threonine Phenoxyethanol ta Hydrolyzed Extensin Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract Copper Tripeptide-1 pep Proline Hydrolyzed Wheat Protein Iris Florentina Root ExtractPalmitoyl Pentapeptide-4 pep

laregina

2020. október 13.

Szeretem ezt a kremet, valoban hidratal es jo az allaga. Konnyen beszivodik, nem hagy ragacsos, kellemetlen erzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Judit1987

2019. június 23.

Egyenlőre hatalmas szerelem... Nincs illata, nagyon könnyű,zselés gél szerű állaga van. Szemre és a gonosz mimikai ráncaimra kenem fel. Nagyon szeretem,nagyon könnyű,gyorsan beszívódik. Egyenlőre csak apróbb gyötrődések vannak az arcomon, azokat szépen kisimítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

pomme

2018. március 2.

Én is a magas kollagéntartalma miatt vettem meg. Nem folyós, de nem is túl sűrű, bár nyárra talán kicsit sok lesz. A szaga nem különösebben zavaró (kollagén szaga van, nekem erről a főtt csülökbőr jut eszembe, mert végülis ugyanaz az anyag, hát illatra is hasonló...vegáknak, vegánoknak szerintem nem ajánlott). A szemkörnyéki ráncokat szépen simítja, jó rá sminkelni, nem kukacosodik. Az egyetlen bajom vele, hogy csak nappal tudom szemkörnyékre használni. Mivel sosem szívódik be maradéktalanul, éjjel mindig belekenem a szemembe egy kicsit, aminek az a vége, hogy ég a szemem, felpuffad, és napközben is elég lassan áll vissza a normális állapotába :( Szóval akinek érzékenyebb a szeme és nem úgy alszik egész éjjel, mint egy gésa, az inkább csak nappal használja. Még majd jövök update-elni, mert nem használom túl rég óta.

Update: használtam dermaroller és hámlasztás után is, semmi bajom nem lett. Nem csípett, nem égett, nem lettek pattanásaim. Ami miatt mégsem adok több csillagot, az a nulla hidratálás. Nagyon kollagénes, meg minden, de az alap vizet nem adja vissza az arcbőrnek fürdés után sem, nemhogy egy dermaroller után. Keverem a kedvenc hidratálómmal, de még így is kevés. Nem tudom, hogy újraveszem-e... Lehet, hogy én használom rosszul és a szupertitkos koreai rétegezési mód hiányában rosszul csinálok valamit, de szerintem egy alap hidratálás elvárható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

kariw3

2018. január 11.

Mióta beköszöntött a hideg, a bőröm sokszor hámlott, főként a homlokomnál, sajnos az előző krémem nem hidratált eléggé. Találtam ebből a krémből egy mintát, amiből kentem reggel-este, 4 napra volt elegendő. Azóta semmi hámlás, húzódás, tehát a hidratálása nekem nagyon bejött :) Hogy feszesít-e, még nem tudom, de már megrendeltem belőle a nagy kiszerelést, hosszútávon kiderül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Lencse

2017. november 29.

Nagyon kellemes hidratáló krém. Az állaga könnyű, gyorsan beszivodik. Irritációt nekem nem okozott. Este használom, de nappal smink alá is megfelelő volt. Ár-érték arányban nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

quitz

2017. november 28.

Ebből a termékből mintát kaptam egy megrendelt krém mellé. Mivel a bőröm olyan mint a szivacs, ezért a minta csak néhány alkalomra volt elegendő, viszont a két-három alkalommal történő kipróbálás elég volt ahhoz, hogy úgy döntsek, egy próbát megér, így megrendeltem a krém 50 ml-es változatát.
Néhány heti használat után kijelenthetem, hogy vetekszik azzal a termékkel, amelyet én már több mint tíz éve használok. Könnyű, lágy krém, az én bőrömön gyorsan felszívódik, és jól hidratál. A használat után nem ragad az arcom, annak ellenére, hogy nem kis mennyiséget szoktam az arcomra kenni. A krém nem képez a bőrömön különös bevonatot, nem fénylik, nem csillog, nem feszül, nem húzódik, és nem érzem azt, mintha még mindig száraz lenne az arcom. Használata nem okozott irritációt. Rendkívül puhává tette a bőrömet és a szemem körüli apró kis mimikai ráncokat feltöltötte, halványította úgy, hogy mielőtt bekentem vele az arcom, csupán arclemosó tejet használtam. Nem kezeltem szérummal, tonikkal és hasonló termékekkel. Tényleg látványos volt a változás. Bár zokon veszem, hogy bőrfeszességet még mindig nem érzek, de szépen kisimult az arcom. Nappalra használtam, a szem körül is, éjszakára megmaradt a nagy kedvenc, a nivea q10.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 28.

Milkycaster

2017. november 12.

Kicsit nehezen szívódik be, de minden mással elégedett vagyok. Szépen ápolja a szemkörnyéket, a karikákon nem igazán segít, de az apró ráncokat fokozatosan feltölti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

steffy

2017. november 11.

Nem mostanában használtam, de emlékeim szerint jó kis krém volt. Könnyen beszívódott, szerette a bőrőm. Az ára viszont sok ahhoz, amit tud, ennél van olcsóbb és hatásosabb krém is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

ZiAn

2017. július 27.

Elsőre furcsa volt a színe, de hatását tekintve egészen jó. Könnyen beszívódik, nem volt nehéz, sem tömény, de azért vannak ennél jobb krémek. Nálam csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 27.

tara95

2017. július 22.

Nagyon érdekes. Sokáig szerettem volna megvenni, aztán úgy voltam vele, hogy minek. Végül kaptam egy mintát, amit hatalmas örömmel töltöttem át egy tégelybe. Azt tudni kell, hogy a bőröm olajos, tág pórusú, mitesszeres és pattanásokra hajlamod, mindemellett rettenetesen felszíni vízhiányos. Ennek köszönhetően a könnyed ápolás híve vagyok. Sok rétegezés, tonikok, esszenciák, éjszakai maszk. Viszont a hidratáló kimaradt mostanában, meg is látszott. Tonik, esszencia, szérum után kentem fel egy keveset. Nagyon szilikonos érzetű, gélkrémnek mondanám, remekül és jól eloszlatható egy kis mennyiség is. Reggelre halványodtak a piros foltjaim, a vízhiány szinte teljesen megszűnt, illetve nem volt olajos (!). Nagyon érdekesnek találom, egyelőre piszkál, tuti meg fogom rendelni egyszer. Nagy ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Beta-Glucan, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Adenosine, Allantoin, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate, Betaine, Sodium PCA, Sorbitol, Glutamic Acid, Alanine, Propylene Glycol
Peptidek: Copper Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4
Vitaminok: Panthenol, Glyceryl Linoleate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Neopentyl Glycol Diheptanoate, Triethylhexanoin, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Caprylyl Glycol, Camellia Japonica Seed Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Sodium Polyacrylate, Panthenol, Linoleic Acid, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate, Glyceryl Arachidonate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Sorbitan Olivate, Glyceryl Stearate, Polysorbate 20, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Arachidonate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Polysorbate 20
Tartósítószerek: Tropolone, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Emulgeálószer és emoillent. Kémiai szerkezete nagyon hasonlít a gliceril-sztearát-ra, csak sztearinsav helyett arachidonsavat tartalmaz, ami egy telítetlen zsírsav, és a mogyoróolajban található meg többek között. Maga az emulgeátor tehát természetes vegyületek természetes kötéssel való összakapcsolásával nyert anyag.

Sorbitol h 1 1

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Alanine a I h

Növények sejtfalában található fehérje. A bőrre alkalmazva simító, feszesítő és vízmegkötő hatása van.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.