Mizon

Ár:   650 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló gézmaszk a pórusok összehúzására.

• mélyrehatóan hidratálja és intenzíven táplálja az arcbőrt
  • selymesen lágy tapintású bőrt hagy maga után
  • helyreállítja az arcbőr rugalmasságát és komfortérzetét

bernadettu

2018. szeptember 26.

Nagyon jó! A hirtelen jött hideg miatt indokoltnak éreztem az extra kényeztetést és erre esett a választásom. Sok folyadék volt benne, mikor kibontottam ki is folyt az asztalomra egy kevés belőle, de azért nem olyan sok, hogy azt érzi az ember, hogy kárba vész. A maradékot belepaskoltam a bőrömbe, nem tettem vissza a maszkot még egyszer.
A kivágások nekem kényelmesek voltak, bár az orr részt takaró darab kicsit rövid volt (nagyobb orrnál erre lehet számítani), de volt annyi szérum benne hogy csak simán kentem az orromra ahol nem fedte be.
Az orcáimon éreztem egy kicsi csípő érzést, de hamar elmúlt (gondolom az alkohol miatt volt).
Viszonylag hamar beszívta a bőröm a felesleget, ami hátra maradt és mint mondtam a zacskóban maradt szérumot is felkentem egy kicsit később.
Annyira puha lett az arcom, hogy el sem hittem.
Ráadásul nagyon finom rózsa illata van, nem az a nagymamás.
A tükörben megnéztem az arcomat és összehúzta a pórusokat is.
Másnap reggel is érezhető, látható a hatása.
A magyar drogériákban kaphatóak ehhez képest pénzkidobás és meglepődtem, hogy ez sem drágább, de mégis mennyivel jobb. Biztos veszek még belőle, a többi fajtát is szívesen kipróbálnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Annyira puha lett az arcom, hogy el sem hittem.
Ráadásul nagyon finom rózsa illata van, nem az a nagymamás.
A tükörben megnéztem az arcomat és összehúzta a pórusokat is.
Másnap reggel is érezhető, látható a hatása.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Propanediol, Hydrolyzed Collagen, Fructooligosaccharides, Saccharide Hydrolysate, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.