Mizon

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a The Box and Beauty-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: The Box and Beauty, 5990 Ft

Ár: 5990 Ft , Eladó: The Box and Beauty
Fizetés: banki utalás, utánvét, előre utalás, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Pöti

2016. október 8.

ANR-t használtam előtte, így jó összehasonlítási alapom van. Az ANR-t nagyon szerettem, bár nem túl pénztárcabarát termék. Megvettem ezt is. És én őszintén szólva ezt is szeretem. Persze nem ANR, azt szerintem senki se várja egy ötödáron kapható terméktől. Amúgy elég hasonló a két szérum, ez vizesebb, de színre és illatra is nekem hasonlítanak egymásra. Reggel szép a bőröm, amikor lemosom a sminket, szép a bőröm, tartja az a szintet, amit az ANR-el el tudtam érni. Újra nem fogom venni, mert már megvettem a Lauder szérumot, de vígan el fogom használni és bátran ajánlom őt kipróbálásra. Csodát nem szabad tőle várni, de azt az ANR-től se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

Sakura81

2016. január 1.

Még nagyon kezdő vagyok a koreai szépségfronton, és ez az első ampullám úgy egyáltalán. Ha már nem pattogok ki tőle, vagy nincs valami összetevőre allergiás reakcióm, az jó. (Eddig még sosem volt, de mivel az ilyen cuccok általában sok összetevőből állnak, nem árt óvatosnak lenni) Nekem bevált. Este használom, úgy érzem jót tesz a bőrömnek a fermentált összetevők miatt,de utána még úgyis teszek rá szérumot és hidratálót, szóval nem ettől várom a csodát. Viszont vonakodom váltani pl a missha borabit ampullájára, vagy a su:m - ra mert olyan eszméletlen hosszú az összetevő lista, hogy nem merném soha az arcomra kenni. Hadalabo hialuron savas lotiont is használok, de ha az elfogy, lehet hogy kipróbálom a mizon h-savas ampulláját, arról sok jót írnak. Egyenlőre marad ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

messin

2015. december 31.

Nekem ez a szérum egy nagy nulla. Már elhasználtam az egész üveggel, szóval a véleményem nem hirtelen felindulásból született. Semmit nem ér, akár vízzel is kenegethetném az arcomat ez helyett. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 31.

hajnalka39

2015. május 24.

Mióta Mizon rajongó lettem ,az ALL IN ONE krém ,és az essence mellett a többi terméket is kipróbáltam ,csak csalódás ér. Ez a szérum nem ér semmit,a bőröm ,szárazabb és vízhiányosabb töle , a szemem környékén apró piros pontok jelentek meg a 2 .nap után. A melting krém amit hozzá rendeltem ,parfümöt tartalmaz.Nagyot csalódtam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 24.

Oraculum

2015. február 28.

Mesés!
2 napja használom és a nagyon csúnya, kinyomkodott,gyulladt pattanás szinte teljesen eltűnt a homlokomról, a többi pattanás gyulladását is lehúzta és a pórusaim is kisebbek.
Nekem egyértelműen csodaszer és az összetevői is szépek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Mesés!
Nekem egyértelműen csodaszer és az összetevői is szépek:)

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

A Koreában, Kínában és Japánban gyógynövényként termesztett japán babérsom gyömülcsének a kivonata. A gyártó szerint antibakteriális és gombaellenes, valamint gyuladásgátló és antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik.