Mizon

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: haloittbarbi, Módosítva: 2016. február 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Segíti a bőr megújulását és véd a kiszáradástól.
  • Több órátn át segít fenntartani a bőr hidratáltságát.
  • A benne levő növányi komplex nyugtatja az érzékeny bőrt

n_adry

2019. március 23.

Télen a vízhiányos arcomra nem megfelelő, viszont máskor gyorsan beszívja a bőr, nem hagy ragacsos érzetet és tényleg elég jól puhít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

ficuskinky30

2018. június 21.

Surubb allagu krem, amely azonban gyorsan beszivodik. Enyhe levendulas illata van. Nekem nagyon jot tett a boromnek, de az az igazsag, hogy babavaras alatt hasznaltam es ilyenkor amugy is hibatlan a borom. Telre ismet kiprobalnam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

juditunk

2018. április 26.

Jó kis hidratáló, de nem csodaszer.
A bőröm ugyan egyáltalán nem száradt, de sajnos az amúgyis tág pórusaimon csak rontott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 26.

Jó kis hidratáló, de nem csodaszer.

Lencseee

2018. április 24.

Nekem nagyon bevalt, jol mukodik egyutt az instanaturals niacinamid szerumjaval estere. Siman beszippant 2 adagot is a borom. Nehez kremnek tunik, de megsem hagy "lucskos" erzetet maga utan. A porusaim lathatoan kisebbek😇 az ertekeles a szerummal egyuttes hatasanak szol. Azonban nem ez a legjobb krém, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

pandahapci

2018. január 27.

Imádtam! 2 tégellyel is elhasználtam, én kifejezettem meg tudtam szeretni az illatát, a levendulára emlékeztetett egy kis fanyar aromával pluszban. Nagyon kellemes az állaga, és kellemesen puhává varázsolta az arcbőrt. Éjszakai krémként kentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

feketebodza

2017. január 28.

Hát ha lehetne 100 csillagot adnék...a tök egyenetlen minipuklis bőrömből egy hét alatt babapopsit varázsolt...1 éve szenvedek vele, hogy miért lett ilyen szinten egyenetlen, mindent megpróbáltam már, erre ez 1 hét alatt kisimítja..a kisebb ráncokkal is jót tesz, a pattanásaim meg elkezdtek visszafele menni, az orrom melletti pórusok meg összemenni...szóval aranyba veretem :D Először félretettem mert fura volt az illata, aztán egyszer 1-2 hónap után elővettem és kipróbáltam...hát előbb kellett volna...nagyon sűrű kemény krém, csúszós állaga van, de nagyon vékonyan is fel lehet kenni és nagyon gyorsan beszívódik, én általában este 2-3 réteget is felkenek. Amíg létezik én újraveszem az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Meszti

2016. december 17.

Könnyen beszívódik, de nekem nem elég...Nem irritál, nem csíp, na de nem is hidratál. Elhasználom, újra nem veszem. Nálam a vízhiánnyal nem küzd meg.
Sajnálom, mert a mizon termékeket szeretem, azt hiszem ő az első csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Sajnálom, mert a mizon termékeket szeretem, azt hiszem ő az első csalódás.

nius

2016. november 23.

Úgy tűnik, hogy én leszek a kivétel, akinek nagyon nem jött be a cucc...
Azért rendeltem meg, mert nagyon jókat olvastam róla, és nagyon akciós is volt (2100Ft volt az egyik koreai ebayes eladónál). Így félretettem az aggodalmamat a tégelyes megoldás, meg az illat miattm, meg amúgy sem napi használatra szántam, csak heti 2-3 alakalommal akartam használni éjszakai krémnek, amint beáll a hidegebb idő.
Sajnos nagyon nem vált be. A bőröm extra érzékeny, minden csúnyaságra kipirosodik, begyullad, ráadásul tele van(volt) fehér mitesszerekkel, és még zsírosodik is. Hát elsőként felkentem éjjelre, másnap olyan zsíros volt a fejem, hogy féltem, hogy a helyi disco kölcsönkéri fényforrásnak :D Sajnos miután lemostam sem múlt el ez a zsíros hatás, egész nap fénylett a fejem. Pár napra rá ismét megpróbálkoztam vele, a hatása ugyan az volt. Néhány naponta kenegetve is (tehát nem minden nap használva) eszméletlenül belobbant a bőröm: elárasztották még jobban a fehér mitesszerek, nagyon zsíros, és "koszos" lett, totál eltömítette a pórusaimat.
Mivel a rutinomban csak ő volt a változás, ezért felhagytam a használatával. A bőröm pár nap múlva le is tisztult, már nincs az az elképesztő zsírosság, és nem is látszik "koszosnak", a pórusaim kitisztultak.
Egyébként nagyon vigyáztam a cuccra, direkt miatta szereztem be spatulákat, és minden alkalommal azzal nyúltam bele. A szavija nincs lejárva.
Nálam sajnos nem. Nagyon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Úgy tűnik, hogy én leszek a kivétel, akinek nagyon nem jött be a cucc...
Nálam sajnos nem. Nagyon nem.

_zsulu_

2016. november 21.

Alapvetően a Mizon Suboon krémjét használom,de ahogy bejött a hideg idő elég csúnyán kiszáradt az arcom és valami masszívabb, táplálóbb krémet kerestem. Az állaga és az illata is valóban kicsit babapopsi krém jellegű némi levendulával, de nekem még tetszik is :) Felkenve nehezebbnek tűnt, de nagyon hamar beszippantotta a bőröm, és sajnos nem is hidratált eléggé, nekem hatásában nem sokkal előzte be a Suboon krémet, inkább csak az állaga más :( Elhasználgatom, főleg reggelre smink alá, de nem fogom újravenni, mert a problémámat nem oldotta meg. Mondjuk nem ő tehet róla, hogy az arcombőröm extrém szélsőségekben gondolkodik, úgyhogy csak egy csillag mínusz, mert a leírása alapján az vártam, hogy jobban hidratáljon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

gombolya

2016. november 20.

Szeretem ezt a kis krémet,könnyen felszívódik,nem bántja a túlérzékeny bőrömet. Az illata tényleg elég levendulás,de hamar elillan. Könnyű kis krém ez,nem egy csodaszer,de jó érzés használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 20.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Allantoin, Beta-Glucan, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Cyclomethicone, Caprylyl Glycol, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Növények sejtfalában található fehérje. A bőrre alkalmazva simító, feszesítő és vízmegkötő hatása van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>