KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   5700 Ft és 9400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. május 4.

Ár:   5700 Ft és 9400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A könnyű, kellemes krémzselé 24 órára nedvességgel telíti a bőrt. Az apró ráncok eltűnnek, a hámlás és a feszes érzet megszűnik. Helyükre telt, feszes, kellemes érzetű lesz, még a páratartalom változása esetén is. Egyetlen "ital" és a bőr boldogabbá és egészségesebbé válik.

Kielemeztük a hónap krémjét: Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief új!
Ár: méretenként változó , Eladó: Montelino
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után postán maradó levélként +450Ft
Clinique utazós kiszerelésű termékek
Ár: 5000 Ft , Eladó: Ercsus
Állapot: Egyszer sem használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással

pita

2018. január 7.

Az őszi Glamour-napokon vettem meg, és nagyon elégedett voltam vele, amíg rá nem fordultunk a kemény, hidegszeles télre :/ Ebben a száraz, hideg időben nekem már egyszerűen kevés, de smink alá tökéletes, plusz az arcra kenve is olyan fantasztikus az érzet, amit még semelyik más arckrém nem adott meg.

pita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

hviktoria92

2018. január 6.

Ajándékba kaptam, magamnak nem vettem korábban ilyen drága krémet. Nyáron használom, nekem télre kevés ez a hidratálás. Könnyű, zselés állagú, pikk-pakk beszívódik, könnyű rá sminkelni. Sosem okozott pattanásokat, úgyhogy problémás bőrűeknek is jó lehet. Semmi rosszat nem tudok rá mondani, ha jön a melegebb idő újra ezt fogom használni :)

hviktoria92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

nicole16

2018. január 5.

Szuperül hidratál, az én vízhiányos bőrömre abszolút befutó.

nicole16
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Szuperül hidratál, az én vízhiányos bőrömre abszolút befutó.

frostbites

2018. január 4.

Mindig smink lemosása után szoktam felkenni. A sminklemosó után feszül a bőröm és nagyon kellemetlen, de ez egy csoda. Hamar beszívja a bőr, nem zsírosít és puhává varázsol na meg a száraz részeket eltünteti. Sok hidratálot próbáltam már de messze ez a legjobb!

frostbites
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

FruzsinaR

2017. december 30.

Nappalra használom EL BB krém alá. Gyorsan beszívódik, nem irritál, jól hidratál. Nagyon szeretem. Megvettem a supercharged gél verziót is, az is szuper, de smink alá sima moisture surge jobb.

FruzsinaR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Mancsoska

2017. december 29.

Minden nap használom, nagyon kevés elég belőle. Csodálatosan hidratálja az arcom száraz területeit és nem zsírosítja a zsírosabbakat. Az ára lehetne alacsonyabb.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

monikavizler

2017. december 28.

Örök kedvenc hidratálókrém. Az ára lehetne egy picit alacsonyabb, de imádja a bőröm.

monikavizler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

erika81

2017. december 26.

Ismét belefutottam, félve kezdtem el használni. Csodák csodájára most bevált. Remélem ez így is marad. :)
2015.09.19.
Az én kombinált bőrömnek sajnos sok lett. Nagyon örültem neki, mert kellemes volt a használata, viszont nekem pattanásokat okozott így nem ajánlom kombinált/zsíros bőrűeknek. Száraz, vízhiányos bőrre nagyon jó lehet. Könnyen beszívódik. Az "illata" semleges. A hiba bennem van, mert csak használat után olvastam, hogy vízhiányos bőrre való.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

2015.09.19.

vfejes

2017. december 21.

Nem tudom hogyan tűnt el alóla a véleményem, végülis mindegy. Ezt volt életem első hidrataló krémje. Sok éven át egyáltalán eszembe se jutott bármi mást használni. Nyilván ahogy már nem vagyok 20 éves, ez már nincs így, de most is mindig van belőle. A nyári aktív összetevőktől elhagyós rutinom viszont ma is ő teszi ki és bizony télen is előkerül, míg nincs csont hideg, utána pedig a testvérkéi. El is mondhatom, ez a szerelem nagyjából 15 éves. Azt hiszem ez nem szokványos dolog.

vfejes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

RenataB

2017. december 15.

Most nézem, hogy még nem írtam ide véleményt, pedig az EL Double Wear-nél leírtam, hogy ez az egyik kedvenc termékem.
Úgy ismerkedtünk meg, hogy a Westend EL/Clinique boltjában vettem egy EL alapozót és tanácsot kértem az eladótól, hogy milyen krémet ajánl alá őszi-téli időszakra. És ő ezt a kis csodát ajánlotta, kaptam is belőle mintát. Valóban jól működtek együtt, úgyhogy múlt hónapban (vagy már két hónapja volt?) megvettem egy szettben a Müllerben mert akciós is volt és ajándék neszeszer is járt hozzá tele cukiságokkal. :-)
Azóta is imádom, a gél állaga nagyon tetszik, hamar beszívódik, tényleg jó rá sminkelni. És ahogy egy Clinique termékhez illik nem bántja a bőröm. Abszolút őt csillag.

RenataB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sucrose, Trehalose, Hydroxyethyl Urea, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Növények sejtfalában található fehérje. A bőrre alkalmazva simító, feszesítő és vízmegkötő hatása van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)