Clinique

Ár:   5700 Ft és 9400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. április 22.

Ár:   5700 Ft és 9400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A könnyű, kellemes krémzselé 24 órára nedvességgel telíti a bőrt. Az apró ráncok eltűnnek, a hámlás és a feszes érzet megszűnik. Helyükre telt, feszes, kellemes érzetű lesz, még a páratartalom változása esetén is. Egyetlen "ital" és a bőr boldogabbá és egészségesebbé válik.

Kielemeztük a hónap krémjét: Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Ár: 6800,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Ár: 6500 , Eladó: szaknoncsi
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemèlyes vagy posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szilfid

2018. augusztus 9.

Könnyű, gyorsan felszívódik, kellemes az illata, nem lesz ragacsos a bőröm használat után. Ajándékcsomagban vásároltam, így kedvezőbb volt az ára.
Általában tavasszal-nyáron használom, mert a hideg időben kevésnek érzem. Nem csodaszer, de szeretem használni.

szilfid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Anheszenamon

2018. július 1.

Mintát próbáltam belőle és nagyon tetszett. Jó az állaga, könnyen beszívódik szóval abszolút pozitív. Amiért levonok egy csillagot az az ára. Ez egy sima hidratáló gél-krém, semmi extrát nem tud. Ugyanezt a hatást el tudom érni az Yves Rocher Vegetal Sensitive illatmentes hidratálójával is töredék áron (50 ml 3.990 Ft, bár én 2000-ért vettem itt Krémmánián) Inkább egy anti-aging szérumra áldozok szívesebben nagyobb összeget mint egy hidratálóra. Ennek ellenére ez egy nagyon jó termék, csak nem ilyen áron.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Makk Zsuzsó

2018. június 7.

Ez tényleg a világ egyik legjobb hidratálója. Azt teszi, amit ígér: hidratál. De a legkellemesebb módon, nem irritálja az érzékeny, ekcémára, seborrheára hajlamos kombinált bőröm, nem zsíros, nem csillog, puha, feltöltött, sima tapintású lesz tőle a bőr. Hamar beszívódik. Szilikonos, tehát emellett már szerintem nincs is szükség primerre. Gyönyörűen siklik rajta az alapozó, sokkal jobban eloszlatható. Kár, hogy újraformulázták, mert ez tökéletes volt, nem is tudom, hány tégellyel használtam már el életem folyamán.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

BTLaura

2018. június 1.

Még egy korábbi Glamour nap alkalmával szereztem be a rengeteg jó vélemény miatt. A púderes illatát és géles állagát nagyon szerettem, a tégelyes kiszerelést már kevésbé. A wow-effekt elmaradt, a vízhiányos bőrömnek ez kevésnek bizonyult, más krémek meg soknak, szóval még keresem az igazit. Nem kizárt, hogy még egyszer adok neki esélyt, de mindenképp csak akció idején, mert teljes árát nem éri meg nálam.

BTLaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

SchmitterBettina

2018. április 18.

Most már tavasszal az én bőrőmnek jó krém. Kombinált bőrőm van, ha bejön a jó idő, akkor már csak ezeket a laza krémeket vagyok képes elviselni. Szeretem, vizes zselés állaga van, nagyon hamar beszivódik, puha tőle az arcom. Újra biztos nem veszem meg, hiányzik belőle vmi, nem tudom, hogy mi de egy fele ennyibe kerülő krémmnek is meg vannak ezen tulajdonságai, nem az igazi. Ránctalanító hatása nincs, nem tűnnek el az apró ráncok. 4 csillagot adok, mert nem rossz, nyárra jó kis krém.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

tymty

2018. április 13.

Könnyű tavaszi, nyári krém, de nem ad elég hidratáltságot. Kevés kell belőle, nyárra kellemes kis krém lesz, de a hideg időben, akinek száraz a bőre, annak tuti nem elég.

tymty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 13.

misstunic

2018. április 10.

UP: Amikor az első szűkszavú kommentet írtam tényleg úgy éreztem hogy sokat fog segíteni a krém, jó volt viselni, láttam javulást, smink alá is teljesen működik, de folyamatos használat után azt kell mondjam hogy biztosan ki fogok még próbálni más márkákat is, mert a száraz, vízhiányos bőrömnek sajnos nem elég, és hiányzik a plusz, ami miatt kérdés nélkül beruháznék rá immáron harmadjára. Tetszik, fogom még használni, de lehet hogy csak egy állomás amíg megtalálom a hozzám illő hidratálót.

2018.02.15: Nagyon jó, biztosan újraveszem.

misstunic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

2018.02.15: Nagyon jó, biztosan újraveszem.

Katalin00

2018. április 6.

Jó kis hidratáló könnyű állaga van és gyorsan beszívódik

Katalin00
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Jó kis hidratáló könnyű állaga van és gyorsan beszívódik

hzsvitamin

2018. április 1.

Hmmm ha nem bírja a bőröd az olajokat, illetve ha nem száraz, csak vízhiányos a bőröd, akkor biztos jó. Az enyém nem csak vízhiányos, de a felülete is száraz. Nekem nem válik be, sokkal masszívabb krémekre van szükségem. Talán nyáron a 35 fokban jó lesz, arra tartogatom.

hzsvitamin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

lexena

2018. március 26.

Tökéletes. Tavaly vettem meg először, tavaszi/nyári időszakra kerestem egy nagyon könnyű, géles állagú krémet, ami nem zsírosít pluszban, viszont nagyon jól hidratálja az arcom. Ez a krém teljesen eleget tett az igényeimnek. Smink alá is szerettem vagy csak úgy magában is. Legalább 2-3 alkalommal vettem újra.
Ráadásként nagyon szeretem a Clinique arcápolási termékeiben, hogy nem tartalmaznak illatanyagot (legalábbis amelyeket én használom), mert rettenetesen ki tud borítani, amikor egy arckrém illatos..

lexena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sucrose, Trehalose, Hydroxyethyl Urea, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Növények sejtfalában található fehérje. A bőrre alkalmazva simító, feszesítő és vízmegkötő hatása van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)