Best of Beauty 2019

Molton Brown

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. február 18.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő laoszi templomfa (vörös frangipáni) virág, pacsuli és jázmin illattal.

Molton Brown Jasmine & Sun Rose Bath & Shower Gel 300 ml
Ár: 5000 Ft (eredeti ára 9000 Ft) , Eladó: realet
Állapot: Vadiúj, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy FoxPost
balababa

2017. január 9.

A legjobb tusfürdő amit valaha használtam isteni illata van , belengi az egész fürdőt.Egyszer mindenképp érdemes kipróbalni 😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 9.

szeliger

2016. február 4.

Egy Lookfantastic meglepetés dobozban kaptam 100 ml kiszerelést még tavaly. Ne nézzétek az összetevőket, ne nézzétek az árát, mind nem számít, mert az egyik legfantasztikusabb illatú tusfürdő, amivel valaha csak találkoztam. Bárhogy is próbálkozom, nehéz az illatot szavakba önteni, mély, meleg, balzsamos, ugyanakkor tiszta, csak áll az ember a zuhany alatt és nem akaródzik kijönni alóla. A melegvíz párájában az illat bódító, a fürdőszobában még sokáig érezni a zuhany után. Töményen beleszippantva is finom, de az igazi csodáit a párás melegben mutatja meg. Ritkán használom, különleges alkalmakkor, mert tényleg élmény a használata. Ötös.
Egyébként korábban én nem ismertem ezt a márkát, ez volt az első találkozásom vele. Nehéz értékelni, mert rettenetes összetevőkkel dolgoznak, de az illatélmény annyira nagyszerű, hogy ez mind háttérbe szorul. Karácsony előtt volt lehetőségem a londoni üzletükbe betérni, hát mint a vidéki kislány a nagyvárosban: nem vettem semmit, csak tátottam a számat és szaglásztam. A legnagyobb meglepetést az okozta, hogy az üzlet közepén fel van állítva egy mosdósziget, jó pár mosdó mindegyik mellett teszternek egy-egy kézmosó gél, hogy a vásárlók valóban ki tudják próbálni a termékeket. Ilyet én még sehol nem láttam, az eladók végtelenül kedvesek és türelmesek voltak. Az illatos gyertyáik pedig teljesen lenyűgöztek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 4.

Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract
Hidratálók: Algae Extract, Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.