Montagne Jeunesse

Ár:   599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snori, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Különlegesen mély tisztítás kombinált és zsíros bőrre.

A fekete peel-off maszkban a walesi tengerpartról származó aprított tengeri hínárt és apróra zúzott homoktövis bogyókat elegyítettek. Mélyen tisztít, eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges zsírt.

Ár: 2000 ft/5 db , Eladó: lizibartha
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost
pankusz

2019. május 26.

A maszknak nagyon erős szaga van, de tuti nem a hínár, éreztem már ezt faszenes fekete peel-off maszknál ami erősen alkoholos volt. Ebben is inkább az alkohol erős szagát érzem, felkenve bár a szemkörnyéket messzire elkerülöm, bekönnyezik tőle a szemem. Két perc után már csípi az egész arcomat aztán egy idő után ez az érzés elmúlik.
Mint minden peel-off maszknál ennél is ügyelni kell, hogy megfelelő vastagságban vigye fel az ember: ha túl vékony akkor nem lehet majd lehúzni a maszkot mert túl száraz lesz és nem lehet belefogni, ha túl vastagon kenjük akkor nem szárad meg a hatóidő alatt és azon a részen nem lehet felemelni. Nekem az vált be bármelyik lehúzható maszknál, ha kb 2 mm vastagon kenem, ne lássam a bőröm színét, de ne is folyjon meg a maszk. Ez a termék egész könnyen kezelhető, picit folyékonyabb, mint az átlag lehúzós maszkok és ez megkönnyíti a pontos felvitelt.
20 perc után egyben le tudtam húzni a maszkot és nagyon meglepődtem, mert a bőröm alatta hiper-szuper selymes lett, és valóban minden pórusomat kitisztította.
Összefoglalva: a textúrája és a hatása szuper, ami zavar benne az az alkohol miatti bekönnyezés, de ez lehet egyéni intolerancia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

dreamstealer

2019. május 4.

Impulzusból vettem meg, aztán elolvastam az itteni (főleg rossz) véleményeket róla, úgyhogy elment tőle a kedvem, és hetekig csak állt a polcon. :D
Aztán valamiért mégis csak kipróbáltam, és az én bőrömön sokat segített. Leszedte a felesleges zsírt, az elhalt hámsejteket, és nekem sok mitesszert is kiszedett, pedig általában elég mélyen vannak. Tuti újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Atali69

2018. szeptember 11.

Határozottan simább, egyenletesebb volt az arcbőröm a használata után. Kicsit tovább kellett fent hagynom, mert az ajánlott idő alatt nem száradt meg teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Kittens

2018. szeptember 5.

Clare’s Ben 500ft ért vettem
Hatása nem rossz legalább nem szarit kicsit tisztit a borom puha utána nagyon.
4*egyenlore:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Clare’s Ben 500ft ért vettem
Hatása nem rossz legalább nem szarit kicsit tisztit a borom puha utána nagyon.
4*egyenlore:)

pipacs17

2018. augusztus 18.

A tubusos kiszerelését vettem meg, árban jobban megérte, viszont a hatása teljesen nulla. amint megszárad magától felválik, ergo lepereg a bőrről. Erős az illata, ami 15-20perc után már-már zavaró.
Vannak sokkal jobb pakolások/maszkok ilyen áron, sőt olcsóbban is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Vannak sokkal jobb pakolások/maszkok ilyen áron, sőt olcsóbban is!

Myrkky

2018. július 24.

Nagyon szeretem ezt a maszkot! A Müllerben kapható tubusos kiszerelésben is. Elég erős az illata, de szerintem egyáltalán nem rossz! Nekem szép sima lesz a bőröm a használata után, könnyű lehúzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Martu0508

2018. április 28.

0 hatása volt, cserèbe nehezen lehet felkenni ès eloszlatni, ès 20 percig szagolod a büdös szagát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Judy101

2017. november 11.

Semmi különöset nem tapasztaltam. Puhább lett az arcom, talán ennyi. A pórusokhoz "hozzá se nyúl". Cserébe olyan illata van, amit azért nem könnyű elviselni. Tény, hogy a hínár nem jó illatú, de biztos akadt volna valami a gyárban, ami egy kicsit elnyomja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

PVP 0 0