Montagne Jeunesse

Ár:   499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kottazur, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Belga étcsokoládé bűntudat nélkül! Krémesített kakaóvajat és apróra zúzott kakaóbabot ötvöztünk shea vajjal, hogy a bőr selymesen puha és mélyen tisztított legyen. Ínycsiklandozó arcmaszk, de kérlek ne edd meg!"

Hidratáló és antioxidáns hatás. Vegetáriánus és állatkísérlet-mentes.

Ár: 2000 ft/5 db , Eladó: lizibartha
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost

bendi13

Korcsoport: < 18
2020. január 4.

Kedvenc maszkom lett. H&M arcmaszk spatulával egyenletesen lehet felvinni. Állagra olyan, mint az olvasztott csoki, az illata pedig tényleg brutálcsokis. Nekem egyszerű volt lemosnom. Lemosás után tiszta, élettel teli bőr fogadott. A Shea vajnak köszönhetően újra babapopsi bőröm lett. Abszolút újravevős. Szerintem nem drága 600 Ft-ért, mert minimum 2 használatra elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 4.

petra095

2018. október 4.

Brutál erős csoki illata van, a hatása tetszett de nekem túl erős az hogy még éjszaka is érzem magamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Stella1993

2018. június 3.

Nem rossz maszk ez, de nem fogom újravenni. A csomagolásban lévő anyag 3-4 használatra is elegendő, de sajnos nem lehet visszazárni, és ez számomra kényelmetlen. 20 perc alatt megszárad, de kézzel lemosni kín szenvedés, órákig tart, mire lemosom a maszkot, az arcom is kiszárad a sok víztől. Szivaccsal talán könnyebb dolgom lenne, és kellemes puha tapintású bőrt kapnék, de nekem a negatívumai miatt nem éri meg újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

domjandora11

2018. június 2.

Én teljesen elégedett vagyok vele, az illata valami csodálatos. A bőrrel is csodát tesz. Azért vontam le egy csillagot, mert egy ilyen maszk 3-4x-i alkalomra is jó, viszont az utolsó alkalomkor, mikor használni szerettem volna, teljesen beszáradt, pedig takarva volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Hidratálók: Argilla, Theobroma Cacao Fruit Powder, Glucose

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: cukorszórat (tortadara)

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.