Best of Beauty 2019

Montagne Jeunesse

Ár:   790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A maszkot bőrradírként is lehet használni mivel a hámló bőr alapos tisztítására és felfrissítésére találták ki. A hozzáadott aloe vera bőrpuhító hatású és a bőr fényes és ragyogó lesz általa! Kitűnő kezelést nyújtanak a Montagne Jeunnesse maszkok, amikor a bőrödre ráfér egy kis kikapcsolódást.

avealena

2018. augusztus 30.

Én is pink pandás rendelésemhez kaptam ajándékként, itt az oldalon nem találom a terméket amit én kaptam, de ez áll hozzá legközelebb, abban is mangó meg barack van, és fruit smoothie masque a neve. Talán ennek a terméknek az új fajtája (?). Szépen puhította a bőrömet, a pórusokat is tisztította illetve összehúzta kicsit, én még két nap múlva is éreztem a hidratáló hatását, sokkal selymesebb volt a bőröm, és nem volt annyira kiszáradva mint alapból. Nekem tetszett, az illata is remek, olyan volt mintha egy finom yoghurtot raktam volna az arcomra. A csomagolására az volt írva, hogy nem szárad meg, de nálam mindig megszáradt, akármennyit tettem fel belőle. A csomagolásban sok termék van, kétszer az egész arcomon tudtam használni, harmadszorra már kevés volt a zacskóban és be is száradt sajnos a nagy része. Külön tetszik hogy vegetáriánus termék és állatokon sem tesztelik amit forgalmaznak. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

marryjane

2015. október 29.

Többnyire ezt adja a Pink Panda ajándékba rendeléskor (garantált 3 ajándék) egy körömreszelővel.
Nekem kimondottan kiszárította a bőrömet. Még rajta volt zsibbadt tőle az arcom, el fogom használni, de nem veszek ilyen arcmaszkot.

2015.10.29.
Még sem tudom elhasználni, mert amit meghagytam legközelebbre az beszáradt :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

2015.10.29.
Még sem tudom elhasználni, mert amit meghagytam legközelebbre az beszáradt :/

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Kaolin 0 0