Montagne Jeunesse

Ár:   230 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 6 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Shine*, az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. április 27.

Kiszerelés:   2 x 6 ml
Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mélytisztító iszappakolás tengeri ásványokkal és aloe verával. Minden bőrtípusra ajánlott arcpakolás, mely tisztítja az eltömődött pórusokat, megnyugtatja és hidratálja az arcbőrt.

Tunderrozsa

2017. április 18.

Szeretem az agyagos maszkokat, ez épp az, amit minden arctisztítás után használok. A maradék szennyeződéseket jól kiszedi, és mellette kellemesen nyugtatja a bőröm. Jó ár/érték arányú termék, rendszeresen újra szoktam venni. Jó érzés, hogy állatokon nem tesztelik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 18.

Nicu

2017. február 24.

Nagyon erős mentolos, hűsítő érzést éreztem, mikor felkentem. De amikor lemostam a kezemről, láttam, hogy befogta kékre. Imádkoztam, hogy az arcom ne legyen olyan. 10 perc után lemostam, és megnyugodtam, hogy nem vagyok kék. Valamennyit használt, de az illata és a fura érzés miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Vizililiom

2017. február 12.

Az illata nagyon friss, kellemes, viszont eléggé csípte, marta az arcbőrömet, alig vártam, hogy lemoshassam. Viszont ezután a bőröm nagyon puha és matt lett, szóval a hatása szuper, csak ne csípne használat közben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

KlaudiaZs

2017. január 2.

Mikor megvettem és elhasználtam pár alkalommal az egyik felét, nem jött be, az ilyen "megszáradós" maszkok többnyire engem amúgy is szárítanak, pozitív hatását nem sokat tapasztaltam, tisztának tiszta volt a bőröm, de többet vártam, ráadásul megjelent 1-2 pici pattanás is. Félre is tettem a másik 6ml-es tasakot, pár napja vettem elő mert semmi más maszkom nem volt itthon, és nagyon csúnyán el voltak tömődve már a pórusaim, gondoltam a semminél jobb lesz. Vettem egy forró fürdőt, az arcomon ezzel a maszkkal, és fél órával később olyan sima lett a bőröm és tiszták a pórusaim, hogy csak lestem. Nem szárított ezúttal, nem irritált, nem volt pattanás. Azóta ezt még 2-szer már megcsináltam a tasakban lévő maradék maszkkal, továbbra is csodás. Biztos, hogy veszek még belőle, örülök, hogy adtam neki még egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Severina

2016. július 3.

Friss illatú, lemosható maszk. Lassan szárad és nekem pattanásokat okozott. Nem venném újra. 1 tasak alig volt elég az arcomra....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

nadalandy

2016. május 8.

Olcsó es hatekony. Az illatat kell csak megszokni, de a hatasert megeri.
Imadom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Olcsó es hatekony. Az illatat kell csak megszokni, de a hatasert megeri.
Imadom

lysza1985

2016. április 26.

Szeretem az agyagos maszkokat, gondoltam kipróbálom. A szaga az számomra is nem igazán kellemes, és a hatását tekintve sem vettem észre se pozitív se negatív változást. Nem venném meg újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

vadvirag919

2016. április 26.

Az egyik legjobb tasakos maszk, amit eddig próbáltam. A szaga olyan, mint a wc illatosítóé, a színe pedig elég bizarr, de sebaj...:D Csíp, viszont nem okozott piros foltokat (pedig érzékeny a bőröm), és nagyon szépen kitisztította a pórusokat. Utána kötelező valami nyugtató, hidratáló krém, mert eléggé húzza a bőrt. Nem vonok le csillagot, mert szerintem a hatása ellensúlyozza azt a kis büdösséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Matilda

2016. január 9.

Egyedül a szaga miatt vonok le csillagot! Nem akartam elhinni mikor olvastam, hogy mosószer szaga van, de sajnos tényleg. Nem kedvelem a felesleges illatanyagot és színezéket amúgy sem az arcápolási termékeimben, de ilyen esetben, mikor ráadásul nem is egy finom illatról van szó és egy kellemes színről, felmerül bennem a kérdés, hogy mi értelme egyáltalán? Nem lett volna jobb ha inkább kihagyják belőle?
A maszk hatásával amúgy elégedett vagyok, nagyon sokféle ilyen tasakos kaolinos maszkot próbáltam már (CV, Balea, RdL) és mindegyik bevált, ez is nagyon szépen működött, talán jobban is, mint a többi, de a szaga annyira elviselhetetlen számomra, főleg ilyen közelségben, hogy 3 perc után megfájdult tőle a fejem. Kidobni nem akarom, de esélyes, hogy nem fogok ráfanyalodni :/ Amúgy a hideg bizsergető érzés nekem kifejezetten tetszik, másik maszknál még nem találkoztam ilyennel. Nem irritált, szépen tisztít és mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

nkitti

2015. december 15.

"Nyugtatja az arcbőrt"... Aha, persze! Kissé érzékeny a bőröm, viszont mostanában nem szokott vele probléma lenni, ezért mindig más pakolást használok, épp amilyen kedvem van. Egyik délután erre esett a választás. Na ez a termék "felrobbantotta" az arcbőrömet. Helyenként piros foltos, illetve rengeteg pattanás jött ki rajta, ami pláne jó, így karácsony előtt. :(
Elhasználtam mindkét terméket, az elsőnél azt hittem, az új arckrémem hibás az "allergiás" reakciókért, de sajnos nem. Így nálam ez a termék 1*-ot kap.
Olvastam róla pozitív véleményeket is, lehet valakinek beválik, de azt javaslom érzékeny bőrűek messziről kerüljék el!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Glucose, Propylene Glycol, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.