Montagne Jeunesse

Ár:   500Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   10ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Nuseekaah, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   500Ft
Kiszerelés:   10ml
Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mélytisztító lehúzható arcmaszk gránátalma és golgotavirág kivonattal. Kitisztítja a bőr pórusait és az összetevők antioxidánsai hatásos védelmet nyújtanak bőrének a környezet káros hatásaival szemben.

Panka86

2018. november 9.

Nekem a 6 ml-s duo kiszerelés van meg (Lemon Zest Peel Off a párja). Egy használatra bőséggel elegendő. Tetszik az állaga, az illata, az ára elfogadható. Imádom hogy száradás után maradéktalanul lehúzható. Igazából a hatását nem különösebben érzem erősnek, puha és tiszta érzetű lett a bőröm, de ennyi, inkább ilyen wellness kezelésnek használom ha szeretnék kis én időt beiktatni. Pink Pandán a Mysteri bag-ekbe szokták tenni, mindig örülök neki, venni lehet nem venném, bár akcióban még az is előfordulhatna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

avealena

2018. szeptember 6.

Még sose próbáltam ilyen zselés állagú pakolást, de tetszett. Az illata szerintem kellemes, a tasak tartalma egyszer elegendő az egész arcra, plusz még egy fél adag marad benne és nem szárad meg pár nap alatt a csomagolásban. Lassan száradt, de kellemes hűsítő érzés volt viselni mindvégig, egybe le tudtam a végén húzni az arcomról. Kicsit hidratáltabb lett a bőröm, puha és sima, és a pórusokat is kitisztította nagyjából. De amúgy semmi extra nincs ebben a pakolásban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Ramada86

2018. augusztus 16.

Nagyon nem vált be nekem, semmi hatását nem tapasztaltam. Nem akart rendesen megszáradni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

sandra1230

2018. február 8.

Könnyen fel tudtam vinni valamint egybe le tudtam húzni az arcomról. Rendesen kitisztította a pórusaimat is. Illata nekem egyáltalán nem volt zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glucose, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.