Montagne Jeunesse

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katie, Módosítva: 2021. március 10.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A maszk puhítja, kisimítja és táplálja a bőrt. Használat után a bőr rendkívül puha és ragyogó lesz.

Saku28

2021. június 2.

Ez nekem nagyon nem jött be. Az egy dolog, hogy az apró fejemre ráhajtogatni alig lehetett, de ahogy kibontottam a szöveten foltokban hiányzott a szer, hiába nyomkodtam át előtte. 15 percig volt fent, az eredmény egy rám száradt por lett, konkrétan úgy nézett ki, mintha alapozót nyomtak volna rá. Le kellett mosnom, mert másként nem jött le a maradék. Másnapra szerencsére semmit nem okozott, de valószínűleg ez az éjszakai krémmel köszönhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

lunamingan

2021. április 4.

Másnap nagyon begyulladt, kiszáradt az arcom, egy hét kellett, hogy helyre jöjjön. :( soha többé! Valamire allergiás lehetek belőle (pedig tudtommal semmire sem vagyok)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

Katie

2021. március 4.

Két használatra volt alkalmas. Nagyon jó illatú, viszont nem érzek olyan nagyon pozitív hatást, nem sokat puhított a bőrömön. Kellemetlen érzés az arcon, és egyes részeknél nehezen tapad, pl. az orromra sehogy sem akart rátapadni, hiába próbáltam benedvesíteni ás rányomkodni, mindig feljött. Vigyázni kell vele, mert mindent összefog, és ha megszárad, csúnya foltokat hagy. Szerintem nem ér meg annyi pénzt, amennyibe kerül, ajándékba kaptam, de biztosan nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Hidratálók: Glucose, Glycerin

Kaolin 0 0

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.