Montagne Jeunesse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fleur, Módosítva: 2014. október 16.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 790 Ft

• frissé, hidratálttá teszi a bőrt
  • aloe vara tartalma révén nyugtatja a bőrt
  • a benne levő vanília nyugtat, tonizál

Ár: 790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

agirlhasnoname

2016. november 9.

Nekem tetszik az illata, életemben először akkor használtam, mikor nyáron eléggé leégett a fejem, kíváncsi voltam, mit tud ez a hidratáló és nyugtató maszkként forgalmazott termék. Ártani nem ártott, bár a radírszemcséket abban az esetben nem gondoltam át. :) Aztán kipróbáltam nyugodt arcbőrrel is, semmi különös, alapszinten ápol, viszont nem éreztem azt a jól táplált, hidratált bőrélményt, amit reméltem. Elég nehéz leszedni, olyan, mintha saját magát "gerjesztené" tovább, mikor elkezdi eltávolítani az ember. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

wifee

2016. február 11.

A kis tasak felbontásakor két meglepetés is ért. Először is a szag. Ugyanis borzasztó műanyagos gagyi eper illata van. A második meglepi az állaga volt, ami nekem először úgy tűnt mintha meg lenne már száradva de rájöttem hogy bizony ennek mousseos állaga van. Bár ezen nem tudom miért lepődtem meg mikor a neve is souffle. Lemosni egy igazi tortúra volt de közben bevetettem a mikroszálas kendőmet és az szépen lehozta. Hatását nem igazán érzékeltem, talán picit húzódott a bőröm. Az igazi meglepetés ezután jött mert a fejem úgy nézett ki mint egy diszkógömb. Telis tele van csillammal és le sem jön. Sehogy. Mivel pinkpandás rendelés mellé kaptam ezért nem mondom hogy nem veszem újra, szimplán csak sosem veszem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Fleur

2015. január 5.

Először nagyon finom illata volt, bár inkább hasonlított egy édességre, mint arcpakolásra. A 20 perc lejárta után már hányinger kerülgetett a szagtól. Lemosni alig bírtam, de gondoltam majd legközelebb nem veszem meg, annyira nem rossz. Aztán jött a meglepetés. Az orrcimpáimat teljesen kiszárította, pedig elég olajos bőröm van.

Később vettem, csak észre, de fél óra múlva, mikor bementem a fürdőszobába, akkor vettem észre, hogy úgy nézek ki, mint akit leöntöttek egy doboz csillámporral, mert ugye az arcpakolásnak azt is kellett tartalmaznia...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Bentonite 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)