Montale

Ár:   19 800- 29 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. január 3.

Ár:   19 800- 29 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: mandarin, mósusz, oud, pacsuli, rózsa

Montale Black Aoud EDP AKCIÓÓÓÓ 🌷
Ár: 2900 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost
2900.- Montale Black Aoud EDP
Ár: 2900 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: Debrecen Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost
barni8

2019. szeptember 24.

"Ahogy a rózsát megközelíti..eleven, érzéki és fémes.."- írja Egyikőtök egy kommentben. Igaz. Eképp:
Egy gőzölgő, levegőtlen háremben mázsa felett 40 kilós, török pasik andalognak. Bundás hasukat pergeti a poshadt medence fekete habja.
Rózsaszirmokkal dörgölik ellenállhatatlannak hitt testüket és izzadt hónaljukba pemecselt hervadt rózsa-szír-mokat dörgölnek az arcodba.
A fémes? Aranynak álcázott kutya nyakörveik.

Ebben a "parfümben" semmi kifinomult nincs.
Esztétikátlan.
Szag. Nem illat.
Nehéz. Depresszív. Émelyítő. Ragacs pamacs.
Füst üst.
Áporodott. Az oud ..futtatott lószag.

Egy arab káromkodás.

Próbáltam fent hagyni pár órán át, hogy objektív lehessek.
Objektíven állítom maradandó élmény.

Minthogy egy IC mellékhelyiség is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

A fémes? Aranynak álcázott kutya nyakörveik.

Ebben a "parfümben" semmi kifinomult nincs.
Esztétikátlan.
Szag. Nem illat.
Nehéz. Depresszív. Émelyítő. Ragacs pamacs.
Füst üst.
Áporodott. Az oud ..futtatott lószag.

Egy arab káromkodás.

Próbáltam fent hagyni pár órán át, hogy objektív lehessek.
Objektíven állítom maradandó élmény.

Minthogy egy IC mellékhelyiség is.

LocseiZsuzsanna

2019. szeptember 15.

Nagyon kíváncsi voltam rá mi ez a hype körülötte, és most értem. Igaz, amióta ez kijött, rengeteg más hasonló illat is, pontosan ennek a sikerén felbuzdulva, de ez nem von le az értékéből semmit. Féltem, hogy a rózsa miatt nem fog tetszeni, de ahogy Montale a rózsát közelíti meg ebben a parfümben az eleven, érzéki és fémes. Jéghideg fémbe hibernált rózsaszál, úgy ahogy van, a szirmokkal és a szárral, a zölddel, a levelekkel együtt. Mint egy szonáta. A mélyben dübörgő basszust az aoud szólaltatja meg, mint ez zenei alapot, ami nélkül a mű egy csutkára tekert potméter lenne, ami nélkül minden megfagyna, ha ez nem melegítene bele, nem lüktetne bele felforrósítva az egész kompozíciót. Összegezve totálisan hordható, nem tolakodó mégis ütős alkotás, uniszex és sztem 4 évszakos is. Korosztály: bármelyik. Mostmár nagyon jó árakon is hozzá lehet jutni Montale illataihoz, ez külön szerencse.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Renike77

2019. április 16.

Mestermű, oud-kedvelőknek kötelező darab!
Unisex, bárkin szépen kibontakozik.
Nagyon erős és tartós, ezt nem kell hordozni egész nap :-).
Aki különlegességre vágyik, próbálja ki.
Nem hétköznapi illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

Mestermű, oud-kedvelőknek kötelező darab!
Unisex, bárkin szépen kibontakozik.
Nagyon erős és tartós, ezt nem kell hordozni egész nap :-).
Aki különlegességre vágyik, próbálja ki.
Nem hétköznapi illat.

Krisztimaci

2019. március 11.

Én nem tudok szakmai boven kifejtett véleményt írni. Mikor mi bontakozik ki es hasonlók. Se érzékem se ismeretem hozzá.
Azt tudom mondani, hogy tetszik vagy sem.
Igazan szep, nőies virágos aoudos illat. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 11.

Azt tudom mondani, hogy tetszik vagy sem.
Igazan szep, nőies virágos aoudos illat. 5*

Ritus33

2019. január 30.

Brutál erős, tartós illat. De nekem nagyon nem! Túl sok az aoud benne. Nem egy boldog illat, inkább 'befordulós' és szerintem nem uniszex, hanem férfi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

elvanui

2019. január 14.

Na, ehhez van egy aranyos sztorim:).
A városunkban működik egy kis cuki arab boltocska: olajok, díszecskék, füstölőtartók, bakhoor; tudjátok, miféle. Egy morcos egyiptomi srác viszi, nem nagyon tud magyarul, illetve irtó nehéz megérteni, amit mond, pedig én egy nyelvészszörny vagyok. De jó fej. Amikor megnyílt, nekem persze azonnal be kellett mennem körbeszaglászni, főleg az olajokat és a bakhoor-válogatást ( sajnos betege vagyok annak is), és hát egy pár "ez lányok való" fojtóan édes, ragacsos keverék után a lényegre tértem, hogy tudniillik akkor oud-olaj??? Milyen volna, hányféle, milyen származású, stb, jó, persze finoman, udvariasan kérdeztem. Arcszín ellilul, srác levegőért kapkod, tátog, hogyháthogyhát... Honnan ismered te Oud? Itt senki se használ Oud, nem szőke lányok való... Az te nem szereted, neeeeem tudod:)... Szegény szerintem azt akarta kifejezni, hogy nem illendő...:D. Mondom, mutasson egyet legalább, hadd ijedjek meg. Mutatott. Egy a többitől hajszálnyival eltérő, újabb cukros lötyit. Eeez? Ez Oud??? A fekete lyuk, a hatalmas vákuum, a teremtés csodája??? Persze eljátszottam, hogy az ereje taglózott le, mondom, jah, tényleg nem nekem való:). Hát basszus, nem sok köze volt az általam megszokott oudhoz... nem értem, de azóta is jókat röhögök rajta:).
És olyankor azt játszom, hogy Ővele találkoztam ott. Olyan szép lett volna, olyan tökéletes, olyan romantikus. De nem, Vele én egy villamosmegállóban találkoztam jóval az eset előtt, egy negyvenes palin, és meg se kellett kérdeznem, mert a híre megelőzte, egyből tudtam, hogy ő az:). Aztán vettem egy kicsit, és az a tíz milli vagy nyolc éve öregszik velem, és csak egyre szebb. Szárazabb, fogorvososabb, szúrósabb, forróbb, feketébb, mélyebb. Nekem Montale az Oud, mondja bárki nyugodtan, mekkora egy birka vagyok. Lehet, hogy az Igazi nem ilyen, de én így szeretem, és kész. Nála már csak a White Oud nagyobb szerelmem, de ő olyan pajzs, amiről lepattan szinte minden támadás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Na, ehhez van egy aranyos sztorim:).

Atter76

2018. november 14.

Ez itt kéremszépen' nagyon nem gyerekjáték, két kenés, KENÉS! a fül mögé, és kész a "hogyan sikerült magadra borítanod nagyanyád rózsaolajos üvegcséjét" c. kérdésözön, beterít mindent, és mindenkit, 24 óra után is harsány, mint egy falusi kutya, miközben az égvilágon semmi mást nem érzel magadon, magad körül, magad után, csak ezt az illatot, ami, (itt üssenek agyon), férfiként is meglehetősen tetszik, pedig szvsz nagyon nem uniszex, pláne nem férfi illat.
Illetve biztosan léteznek olyan "férfiak' akiknek ez jól áll, szerintem a többséget a hideg víz leveri ha szembejön az utcán egy férfira fújva.
Még egy illat, amivel a feleségemet a világból ki lehet kergetni, (a másik a Kouros) így egy illatmintával kb nyugdíjas koromig elleszek...:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

Nice

2018. március 15.

A montale illatok nem nekem készültek. Harsányi fejfajdítós közönséges nem európai orrnak való . Egy van ami megérdemli a kifinomultabb jelzőt az az Aoud leather. Ez bocsánat de nem .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

havana74

2018. március 10.

Az én kálváriám tavaly májusban kezdődött. Igazán csak augusztusban lendültem bele az illatok nagyüzemi begyűjtésébe. Szeptemberben került hozzám ebből az illatból egy 5 ml-s kisfújós. Akkor nagyon nem tudtam eldönteni a sorsát. Félretettem, gyanakodva, hogy talán az én szaglókészülékemben van a hiba...várjunk ezzel, még kicsi vagyok Hozzá ...Mostanra fél év várakozás és számtalan illat megismerése után ki merem mondani, hogy ennek az illatnak Manci néni szekrényének illata van...gyerekkori élményre visszagondolva és végre beazonosítva.
Felfújás után 10 perccel olyan kis pedáns tisztaságillat, amire ráfejel a rettenetsok rózsa, ettől öreges, ódon.
Fel is teszem eladásra a kicsikét, hátha más is szeretne megismerkedni vele.
Szóval nálam ez egy megnemértett alkotás. Sok sikert, más bőrkémiájával még működhet, így ennek reményét is beleszámítva jött ki a hármas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 10.

Fel is teszem eladásra a kicsikét, hátha más is szeretne megismerkedni vele.

galagonyanya

2018. február 24.

Kéretik nem nevetni, de éveken keresztül egyetlen illat létezett, amelyet egyszerűen nem mertem kipróbálni - pont az olyan vélemények miatt, mint amelyet lejjebb olvasni lehet. Féltem tőle. Úristen, mi fog történni?!?!?! Kinyitom, előgomolyog sötét dzsinn módjára, kitátja óriási száját és mielőtt elüvölti magát, bekebelez úgy, ahogy vagyok... rettegtem, na. Megvolt a Black Orchid és megvolt sok minden más, Black Aoud még mindig nem. Aztán egyszer csak mégis rászántam magam, kedves ismerősöm olyan jó szívvel küldte nekem azt a pici üvegcsét.

Nem részletezem, hogy hol és mikor történt, de megtörtént. És megmaradtam. Mi több: nem értem. A Black Aoud-tól nem kell félni. Ez az illat egyáltalán nem durva. Isteni, sötét, oudos rózsa - nem napsütötte rózsakert nimfákkal, hanem sötétvörös, vérző rózsák alkonyatkor -, intenzív, mint a legtöbb Montale, de semmi életveszély. Azt mondom: ez "A Montale-illat". Jellegzetes, bárhol felismerhető. Gyönyörű, bársonyos, uralkodói.

Nem fogom napi szinten használni, sőt lehet, hogy egyáltalán nem fogom hordani. Megmarad mementónak: a félelem legyőzhető. Megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.