Morgan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kátya, Módosítva: 2013. december 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek

Selymessé és illatossá teszi kezeit.

Kiszerelés: 50 ml

Virtual Angel

2014. június 20.

A rossmannban akadt meg rajta a szemem. Aranyos kis csomagolásban kínálják (a piros szalagját belevarrtam egy okostelefontokba :D). Eredeti áron nem venném meg, mert 999 Ft. szerintem baromi sok egy kis 50 ml-es kézkrémért. Akciósan ha jól rémlik, 499,- volt. Az összetevői között a shea vajat díjazom nagyon, amiatt indul el az ember kézfején olyan gyorsan a tubusból kinyomott kis krémhalom. :)) Önmagában a shea nagyon lassan szívódik be, ezzel a krémmel viszont nagyon gyorsan. Az illatát nagyon szeretem, ha elfogy és lesz még akcióban, tutira újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

ddorka818

2014. január 10.

Hát télre kevés,mert nagyon folyékony és nem hidratál eléggé. De hangsúlyoznám,hogy ez csak a hideg, szeles időre vonatkozik. Amúgy nagyon jó kis kézkrém, könnyen beszívódik, isteni az illata, nem hagy ragacsos, csúszós érzést maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

linda_lepres

2014. január 2.

R.mannban volt akcióban 1 hétig, ajándékba vettem, de ki is próbáltam és nekem nagyon elnyerte a tetszésemet. Nagyon finom az illata, nem túl tolakodó, tömény, csak olyan pont kellemes vaníliás és jól hidratál, kevés is elég belőle, így sokáig kitart. Praktikus kicsi kiszerelése miatt kisebb táskában is jól elfér. Vadászom azóta is, szeretnék egy sajátot, mert az egyik legjobb, amit próbáltam. Az ára nagyon kedvező volt, pár száz forint volt csak, és a mutatós díszcsomagolása miatt ajándéknak is tökéletes. Összességében szerintem maximális pontszámú, drágább 1000 ft körüli társai, ahogy én próbáltam nem tudnak többet, ráadásul némelyik jóval drágább kézkrémeknek borzasztó szaguk van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 2.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)