Moroccanoil

Ár:   11 700 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. május 30.

Ár:   11 700 Ft
Kategória:   Hajápolók

Az argán olajban gazdag formula mélyen hidratálja és jelentősen javítja haj szerkezetét, rugalmasságát, fényét és kezelhetőségét.

Lorna

2019. június 21.

Sajnálom, hogy nem jött be. Bár nem is! Ha drága dolgok nem jönnék be az mindig valamifajta megkönnyebbülés csóró lelkemnek. Mert így kimegy a szervezetemből a kíváncsiság, és nem lesz kedvem újravenni a termékeket.
Nem éreztem, hogy nagyot dobot volna a hajam állapotán. (most mást használok, és azzal érzem a különbséget)
Az illatát pedig egyáltalán nem találom különlegesnek, vagy finomnak, medvecukorra emlékeztet, de ez ilyen egyedi dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Cseniko

2018. június 6.

Itt Krémmánián kaptam az ajánlást, hogy szerezzem be a Hydrating samponom és balzsamom mellé ezt a pakolást, mert egy csoda... és ez nem túlzás!

Nem olcsó, de tényleg megérte, pedig azt hittem a samponnal, balzsammal és olajjal annyira feljavítottam a hajam, hogy nagy csodát már nem tehet, de mégis! Még puhább, még fényesebb lett a hajam és nem nehezítette el, az illata pedig egy álom!

Annyi pénzt dobtam ki Kérastase cuccokra teljesen feleslegesen, ment is a felső polcra a sötétkék pakolásából egy szinte egész tégely!

Akinek erősen sérült, szőkített, töredezett a haja próbálja meg a repair családot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

Fruzsika941210

2018. január 14.

Külföldön elek és a kedvenc termékem volt mindenki dicsérte a hajag úgy ragyogott ,hogy reklám filmbe illő lett volna de sajnos már a fodrász akihez járok nem árulja így rendelgetni nincs kedvem és át tértem a kerastasehoz de mindenkinek csak ajánlani tudom tökéletes hajpakolas !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

r_ivan

2012. augusztus 13.

Online rendeltem meg, nem volt olcsó :) Sok hajam van, erős szálú. Egy buta frizura miatt rendszeresen vasalnom kellett a hajam, ami emiatt száraz lett, ezért gondoltam, hogy kipróbálom. Nagyon jó az illata, ami használat után még a kezemen is megmarad. Állagra nagyon sűrű, kicsit küzdöttem az eldolgozásával. Pakolásként is használom (nejlonzacskó és törölköző alatt "dunsztolva"), de ha nincs sok időm, akkor keverek a balzsamomhoz belőle. Nem láttam azonnal hihetetlen javulást a hajam állapotában, de mivel rendszeresen használom már egy ideje, fokozatosan kezdi kifejteni a hatását és még a fodrászom is észrevette a javulást. Kicsit drága és körülményes beszerezni, ezért 4*, de különben nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2