Morphe Brushes

Ár:   €25.6   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   56,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dodiii, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   €25.6
Kiszerelés:   56,2 g

35 természetes színt tartalmazó szemhéjpúder paletta.

Ár: 6000 , Eladó: bigdaybeauty
Állapot: Használt, megkímélt, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után foxpost vagy postán maradó, személyes átvétel esetén készpénz

szlillaa

2020. december 4.

Első komolyabb palettám. Imádom, szeretem. Gyönyörűen satírozható, remek barátom volt a tanulásban. Egy éve van meg, de mai napig csodás színekben pompázik. A textúrái modernnek, kellemesek. A csillámos állagú porokat főként ujjal érdemes felvinni. A matt barna árnyalatok minden bőrszínhez remekül passzolhatnak. Tudom, hogy ennek is van minőségmegőrzése ideje, de szerintem nagyon sokáig jóban leszünk még... :)
Ui.: Ár-érték arányban szerintem verhetetlen. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

Ui.: Ár-érték arányban szerintem verhetetlen. :)

saripaisley

2020. november 6.

Ár-érték szempontjából mindenképpen az egyik legjobb palettám. Szuper natúr sminkeket lehet készíteni vele. Kicsit egyformák az árnyalatok, de ez belefér. Főleg a matt színeket használom, csillogóból van sokkal jobb a többi palettámon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

ngsrr

2019. január 19.

Beautybay végkiárusításon szereztem be a 350M verziót, minden színe matt, 15 euró volt és ingyenes szállítás. Nagyon nagy win, iszonyú jól eldolgozható, pigmentált színek, kicsit mintha krémes lenne, és ami még nagyon jó, hogy hatalmasnagy, egy életre elég lesz. Makeup Revolution palettám volt előtte, ugyanennyi színnel a mérete kisebb volt mint ennek a fele. Nem porzik ellentétben az előző palettáimmal, nagyon elégedett vagyok. Szerettem volna mégegyet rendelni, de sajnos a beautybay már nem árulja.

UPDATE: Azt vettem mostanában észre a használatnál, hogy nagyon pereg, nagyon porzik. Jobban kedvelem a kicsit kevésbé "porladó" állagú termékeket. Árérték arányban még így is verhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

dorothyk

2018. április 4.

Énis Beautybayről rendeltem. A mattokat használom főképpen, de a csillogó színek is megállják a helyüket benne. Kicsit egyhangú nekem a paletta, ahogy már korábban említették nekem is hiányzik belőle egy fekete szín, számomra akkor lenne teljes, de a barna, meleg színek kedvelőinek nagyon jól fog jönni. Olcsó, jó minőség!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Katta88

2018. február 28.

Beautbayről rendeltem és kb. 5 nap alatt nálam is volt.
A termék csodás, imádom ezeket a meleg színeket. A narancsos vonal nagyon tetszik,de nem érzem magam elég bátornak hozzá, igy azt ritkán használom.
Egyébként tényleg kihasználható és megérte az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Beautbayről rendeltem és kb. 5 nap alatt nálam is volt.
Egyébként tényleg kihasználható és megérte az árát!

pgyongyi

2017. szeptember 13.

Gyönyörű paletta, pigmentált, jól építhető színekkel. Első Morphe palettám, de nem az utolsó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

fairyqueen

2017. május 16.

Gyönyörűen pigmentált, nagyon jól építhetőek a színek, az árnyalatok is tökéletesek, jól variálhatóak. A paletta kinyitásával mindig megszenvedek, az kevésbé praktikus, de ez az egyetlen negatívum, amit egyáltalán feltudnék sorolni, úgyhogy csillagos 5-ös :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

carmenjade

2017. február 19.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, végtelen számú világos és sötétbarna szemfestékkel, a hétköznapi sminkelési igényeimet teljesen kielégíti. megfelelően pigmentált és tartós is (szemhéjalappal persze). Én a beautybayről rendeltem, figyelni kell mikor lesz megint back in stock.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

viirag

2017. január 30.

Imádom, fantasztikus színek, gyönyörű pigmentáltság. Csak ne lenne ilyen bonyolult hozza jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

beauty88lover

2016. november 6.

bautybayről beszerezhető /csak győzd kivárni míg újra rendelhető/ tele gyönyörű meleg színekkel.egyik másik nem annyira pigmentált de ezért a pénzért megéri.az egyik matt sötétbarna helyett rakhattak volna feketét de amugy minden igényt kielégítő mindennapi paletta
körülményes beszerzésw miatt 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

körülményes beszerzésw miatt 4*

Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.