Morphe Brushes

Ár:   $23   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   56,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szpirita, Módosítva: 2017. január 27.

Ár:   $23
Kiszerelés:   56,2 g

35 gyönyörű szemfesték, lilák és barnák, semleges satírozó színek. Mattok, fényesek, extra csillámos és duokróm színek vegyesen.

Ár: 4500 , Eladó: alongo0716
Állapot: Párszor , Helyszín: Boráros, Corvin köz , fizetés: Személyes

Naschkatze

2018. szeptember 10.

Imádom! Gyönyörű, elképesztően pigmentált, ár érték arányban verhetetlen. Professzionális felhasználásra is alkalmas. A színárnyalatok nagyon szépek benne. Erős és lágy sminkeket is lehet készíteni vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

szpirita

2017. január 18.

Gyönyörű paletta, szerelem volt első látásra. Első Morphe palettám volt és elégedett vagyok vele. A panek nagyok, a festékek fantasztikusan pigmentáltak és nagyon puhák. Elég csak az ecset hegyét beleérinteni, jobb óvatosan neki indulni a sminknek. :D
A textúrájuk a színektől függ. A mattok szinte krémesek. Van 2 nagyobb darabos csillámos szín is benne, amiket ecsettel képtelenség felkenni, ujjbeggyel viszont fantasztikusan mutatnak. Gyönyörű matt mályvás satírozó színek vannak benne és nagyon szép, hűvös és meleg barnák is. Alapvetően kissé sötét tónusú paletta. Elég tartósak a színek.
Egyedüli hibájának azt mondhatom, hogy valamelyik sötét bordós színnél azt vettem észre, hogy este, lemosás után egy kicsit olyan maradt a bőröm, vagyis mintha befogta volna a szemhéjamat a vöröses szín, de a reggeli arclemosásnál már eltűnt. Ilyet eddig más festéknél nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Kaolin 0 0