Morphe Brushes

Ár:   $23   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: draculina, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Ár:   $23

Meleg tónusú, 35 árnyalatot tartalmazó szemhéjfesték paletta, csillogó és matt finishekkel.

Ár: 5500 , Eladó: BiankaaMolnar
Állapot: 3x hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy foxpost előre utalás után.

Cryinn

2019. június 8.

Nagyon jó! Szerintem a legjobb meleg tónusú paletta ami létezik, és egyben a Morphe egyik legjobb palettája. Naaaaagyon pigmentáltak a szinek magukban is, de base-el még szebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

cseresznye007

2019. január 8.

Nagyon pigmentált színek.Végre gyönyörű pirosakat is tartalmaz egy paletta 😭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Nagyon pigmentált színek.Végre gyönyörű pirosakat is tartalmaz egy paletta 😭

draculina

2018. augusztus 29.

Még csak párszor volt alkalmam kipróbálni, de nagyon elégedett vagyok vele. A színek nagyon szépen pigmentáltak, élénkek. A matt színeket jól lehet satírozni, építeni, a csillámos színek pedig krémesek, szerintem jobb kézzel felvinni őket mint ecsettel, mert szebb lesz. A tartóssága egész jó, alappal egész nap tart, alap nélkül nekem hamar csíkozódik (bár az én szemhéjamon minden csíkozódik). Az egyetlen szín ami nem tetszik az a fekete, mert swatcholva/szemhéjon inkább sötét szürkének néz ki. Ettől függetlenül nagyon jó és jól kihasználható paletta, bátran ajánlom mindenkinek aki szereti a meleg színeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

andreab97

2018. február 21.

A morphe oldaláról rendeltem ezt a palettát, plusz ecset készletet illetve műszempillát. Féltem, hogy a szállítás alatt sérülni fog a paletta, de nagyon alaposan becsomagolták és épp állapotba érkezett meg. Szép, erősen pigmentált színek vannak benne, jól eldolgozható, megéri az árát! Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

beauty88lover

2017. december 12.

blackfridaykor csaptam le rá a morphe uk oldalán 25% kedvezménnyel!
a csomagot a dpd hozta ki sérülés mentesen! a paletták között bubis fólia volt alul felül.
maga a paletta mint minden morphe paletta gyönyörűen pigmentált.jól összedolgozhatók a színek. az új logo szép de kit izgat a logo?!
egy matt csont színt hiányolok de ez persze orvosolható
csodás paletta..tényleg de nem utazóbarát/én legalábbis félteném/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

blackfridaykor csaptam le rá a morphe uk oldalán 25% kedvezménnyel!
egy matt csont színt hiányolok de ez persze orvosolható
csodás paletta..tényleg de nem utazóbarát/én legalábbis félteném/

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.