Moschino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 21.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lilenzo

2020. november 28.

Egy olcsóbb Avonos parfümre emlékeztet, de nem ugrik be a neve. Egyszerű nyári citrusos illat, sok extra nincs benne, nem venném meg. Az üvege viszont poén, ezért 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Bonnie13

2018. február 21.

Szeretem és pont :) Főleg nyáron használom, mert könnyed és friss. Már több üveggel használtam el belőle és a pink verziójából. Nekem az üveggel sincs bajom. Mókás és olyan igazi Moschino-s.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

nygigi

2018. január 15.

Nekem maga az illat még tetszik is, egy hétköznapi illatnak elmegy, de az üvege borzasztó! Amit akartak a gyártók azt elérték, poénos, megosztó üveg, viszont a nők jobban szeretik az elegánsabb megoldásokat. Nekem nem jön be ez a sítlus!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 15.

kvin

2018. január 7.

Nagyon gyengécske, valamiféle virágos tisztaság illat akar lenni, de olyan jelentékeny, mint a háztartásban használt legtöbb illatszer vagy illatos tisztítószer. Végül is találó az üvege...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Ildiko9

2017. október 31.

Lehet, hogy csak én vagyok "kattant" - de fontos, hogy a szememben egyfajta vizuális élményt is nyújtson a parfümöm. Mert az nem lehet egy kis "lötty" amit magára locsol az ember...nem véletlenül mondják, hogy a nő illata, akár egy aláírás hmmm..(...).
Szóval ez egy nagy vicc. A rosszabbik fajtából. Na, én már itt kiakadtam. (a másik azon, hogy a férjnek tetszett..:D ). Értem a humort - de ebben az esetben nem tudom elfogadni. Az illat pedig 12 egy tucat. Csak papírcsíkra fújtam, pedig mániákusan a bőrre szoktam először. Felejthető. Nagyon-nagyon-nagyon nem....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 31.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 16.

Engem elsőre a gyerekrágóra emlékeztet az illata, a csomagolása meg egy rossz poénra. Hogy a parfümöm is egy takarítószerre emlékeztessen? Na ne... Tisztaságmániásoknak lehet, hogy bejön, nekem nagyon nem.

Amit még megemlítenék: úgy adta át a Mülleres pénztáros ezt a mintát (is), mintha legalább egy aranyrögöt adott volna - ezt a nagyvonalúságot tanítani lehetne... Nem azért vannak a minták, hogy minket leendő vevőket vásárlásra csábítsanak?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 16.

Erina

2017. augusztus 26.

Kerestem ebben az illat kategóriában, mert kellett valami könnyedebb illat is, szinte csak fűszeresebb illataim vannak. A LVEB és társai nekem nagyon de nagyon édesek, cukormázas kis cukiságok, tucat illatok. Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket 🙁 Nagyon citrusos, nagyon virágos, nagyon nem. Olcsó katalógus parfüm illata van. Se tartóssága, se egyedisége ( az illatát tekintve).
Az üvege tetszik, mert hát lássuk be, nem mindennapi, de ami benne van, az valóban ablaktisztítónak felel meg.
Két csillag csak az üveg miatt megy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Két csillag csak az üveg miatt megy.

csill87

2017. augusztus 22.

A jelenlegi kedvenc parfümöm is ettől a márkától van, szóval elfogult vagyok, ráadásul nekem a humoruk is tetszik, de ez mégsem jött be. Valamiért egy sokkal frissebb illatra számítottam, de az én bőrömön ez egy egyszerű virágillat amiben semmi citrusosság vagy frissesség nincs. Egyébként finom, a virágillatok a kedvenceim, de nem erre számítottam a neve és a csomagolása alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

florcsiii

2017. augusztus 22.

Mikor megjelent már tudtam, hogy nekem egy ilyenem lesz. Imádom az üvegét, hogy nem ugyanolyan, mint a többi. Kár, hogy nem a fújókából lehet nyomni, mint az ablakmosót :P (ezért vontam le egy csillagot). A csomagolástól hátast dobtam, de az illatától nem. Azért tetszik, csak vannak jobb illatú parfümjeim is. A tartóssága nekem kiemelkedő. Már megvan belőle a tusfürdő és a testápoló is. Remélem sosem fogy el :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Vizililiom

2017. március 21.

Az illata nagyon tetszett, kis gyári mintám volt belőle, mikor kaptam, eléggé meglepődtem, hogy ablaklemosót küldtek nekem. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Alkoholok: Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Hydroxycitronellal, Farnesol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol