Moschino

Ár:   15 700 Ft, 23 700 Ft és 31 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. május 17.

Ár:   15 700 Ft, 23 700 Ft és 31 490 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: kandírozott citrusok, barack, gyömbér, fahéj, pézsma, fás akkordok

Moschino Toy 2 Bubble Gum ʕ•́ᴥ•̀ʔっ♡
Ár: 7000 , Eladó: Nemtudoommm
Állapot: Képen lathato, Helyszín: --, fizetés: --
ÜVEGÉBEN! Moschino Toy 2 Bubble Gum EDT 100 ml/kép
Ár: 14.500.- Ft postával / csere is , Eladó: anita763
Állapot: 100 ml / kép kb. 90 ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes, foxi, postán maradó

anita763

2021. december 24.

Nem is gondoltam volna, hogy ezekkel az összetevőkkel a rózsaszín színű Orbit for Kids rágógumi illatát lehet parfümben is illatolni. A felfújása tökéletesen hozza az imádott rágógumim illatát, majd a leszáradás rajtam inkább rózsásba hajlik, kissé fűszeresen, de továbbra is megmarad a bőrömön az édes-gourmand vonal. Tartósságát tekintve most hidegebb időben meglehetősen tartós, viszont nyári melegben nagyon illékony tud lenni. Az üveg igazán cuki és praktikus, valamint akár szobadísznek is tökéletesen mutat a polcon. Nagyon örülök annak is, hogy a páromnak tetszik a parfüm illata rajtam! Bőven megérdemli az 5*-ot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 24.

borbasemese

2021. december 17.

Már alig vártam, hogy tesztelhessem, mert nem igazán van rágógumi jegyű parfümöm és azért is, mert az előző kis mackótesója nagyon megtettszett anno. Az ő megjelenése is nagyon jól lett kitalálva, szerintem tökéletesen megjeleniti, milyen illat is rejlik benne. Cuki, édes, jó kedvre derítő. Eleinte valóban édes-rágógumis illatú, azután inkább a rózsás jegyek dominálnak, én a TBS-British Rose illatához hasonlítanám leginkább. Rajtam sajnos nem igazán volt tartós, ami miatt csillagokat vonok le és úgy összességében számomra az előző kis mackó jobban tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 17.

Vivus.Laszlo

2021. október 8.

Sokkal több, mint rágóillat. Ez a parfüm egy csoda! Nem is tudom, hogy mikor éreztem utoljára ilyet. Nosztalgia kapott el az első fújásnál. Újra gyereknek éreztem magam, de ez hamar elmúlt. Utána már csak édes légies finomság maradt. Édes illat kedvelőinek próba nélkül is biztos választás. Nagyon tartós és az üveg csodálatos. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

mafalda

2021. augusztus 9.

Nem tudom eldönteni vele való érzéseimet....annyira vártam hogy végre felnőtt parfüm használata mellett gyermeki rágógumi felhő lengjen körül. Az első pillanatban valóban gyermekkort idéző rágógumi, majd pár perc és cukros gyümölcs lesz az illat, enyhe valós luxus parfüm érzetet keltve. Lehet ősszel-télen jobb választás lehet, a fejem nem fájdult meg tőle sőt kellemes illatocska ez, de valahogy ez a kánikula nem kedvez neki. Hidegebb időben újra próbálkozok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

pomme

2021. július 31.

Ha az első benyomás alapján kellett volna dönteni, megvettem volna, de sajnos semeddig sem tart a kezdeti cuki golyórágó illat. Pár perc után furán fűszeres lesz, utólag látom, hogy aszalt gyümölcs (ki nem állhatom az aszalt gyümölcsöket) :/ Aztán kb. fél óra után borzasztó rózsás-nyanyás lesz rajtam, szegény parfüm a kezdeti gyerekes illatból gyorsan megöregedett, de lehet, hogy csak az én bőröm nem kedveli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 31.

Erika80

2021. július 11.

Amikor magamra fújtam a legelső benyomásom a wooow volt. De ez pár pillanat alatt tova is szállt. Nagyon érdekesnek találtam a nyitását, mert tényleg egy rágógumi illat volt és nem a rossz fajtából. Nyilván nem egy alkalmi illat, hanem egy nyári kis nyüzsgős, szaladgálós, fiatalos parfüm. Viszont ami utána jött.. hát nagyon nem jött be. A kandírozott gyümölcsök illata tisztán kivehető volt, de elég fullasztó számomra. Lehetséges, hogy a rózsa együttes jelenléte miatt hat így, de ez a kompozíció nekem nem tetszik. Viszont egész erőteljes és tartós illat. Egyetlen fújás is elég belőle, jól érezhető! Túl jól. :)
Egy jó fél óra múltával csitul ez a túl erős kandírozott, mázas, poros rózsás illat és marad egy édeskés illat. Hát nem igazán nekem való annyi biztos, de aki szereti az ilyen jellegű illatokat, mindenképp próbálja ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 11.

Timi8

2021. június 22.

Update: Lacim szerint fűszeres cola illat, cola plusz rágògumi. Eznnel át is neveztem: Coke & Bubblegum-ra 🤗

Na, de jò, hogy felkerült ide, legalább tudom is véleményezni! 😅
Legeslegùjabb kattanásom, az infantilis énem remeg érte és csak ùgy tobzòdik a gyönyörtől, számomra isssteni!
Persze, hogy nem csak az üveg, az illat is hozzá illően gyermeteg de bőven megfér a komolyabb "nagyvadak" mellett ez a kis cukormackò.
Az ami: régi fajta, babaròzsaszìn rágògumi-illat.
Kifùjáskor frissebb (friss-fűszeres), pezsgőbb (pikáns-gyömbéres), ahogy szárad le egyre édeskésebb, pézsmásabb, de alapvetően még ekkor is friss kategòriába tartozò fincsiség.
Amit az összetevők közt nem látok de 1000%, hogy lennie kell benne, mert beleérzem: TUBARÒZSA.
Friss, gurmand mòdon tálalt, műanyagos tubaròzsa.
Teljesen nélkülözhető volna az illatok piacáròl, és tutira ahogy jött, ùgy fog majd feledésbe is merülni de nem izgat. Picit Star Nature Bubble Gum is 😅 Vagy az Armani My Way tavaszillat nyárias, kánikula-verziòja.
Valòjában kiskamaszoknak és tiniknek valò leginkább, amiről csak egy 20-25 évvel csusszantam le 😅 de fene vigye!
Nagy szükségét éreztem most egy ilyennek, de szerencsémre letekintett rám odafentről a Mindenhatò és csere ùtján "hozzámvágott" egy ilyen kis cukormukor brummogòt. Tűkön ülve várom!
Én már tudom, mit fùjok idén nyáron: jòkedvgyáros tündérmackòt 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 22.

Na, de jò, hogy felkerült ide, legalább tudom is véleményezni! 😅
Az ami: régi fajta, babaròzsaszìn rágògumi-illat.
Friss, gurmand mòdon tálalt, műanyagos tubaròzsa.
Én már tudom, mit fùjok idén nyáron: jòkedvgyáros tündérmackòt 🥰

Nemtudoommm

2021. június 21.

Róla odákat tudnék zengeni ugyan azt tudom énis elmondani mint előttem. De rajtam edt létére mégis annyira tartós , és miután a rágógumi lecsendesedik (elég hamar kb 10-10 perc) utána annyira különleges és annyira más mint a legtöbb édes rágós illat. A fűszeres Cola jó talán tényleg énis ezt mondanám rá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 21.

Eszti12

2021. június 5.

Alapvetően nem vagyok kimondottan oda a "gyerekparfüm" illatokért, ezt is csak kíváncsiságból szaglásztam meg, de aztán teljesen megfogott és a vásárlás végére a kosaramban landolt. :D Plusz az üveg is nagyon cuki. :) Ha kifújom akkor tényleg a klasszik gyerekrágó illatot érzem, de az viszonylag hamar elillan. Utána nekem ilyen friss, gyümölcsös illattá alakul, több idő elteltével pedig édeskés. Ez inkább egy könnyedebb illat, nem érzem intenzíven egész nap. Tavaszi-nyári időszakban szerintem pont ideális. Elfújkálom majd, de nem lett továbbra sem az a kimondottan kedvenc illatom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Geraniol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Linalool, Cinnamal
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.