Mossa

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 4 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szandri, az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2022. január 3.

Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 4 990 Ft

A homoktövis egyedi zsírtartalmának köszönhetően fokozza a bőr hidratáltságát, miközben málna kivonat tartalma segít semlegesíteni a környezeti stressz hatásait bőrünkre.

• A homoktövis olaj gazdag forrása az Omega 7-nek, E-, és A vitaminoknak és a benne rejlő legendás SOD (szuperoxid-dizmutáz), a többi értékes tápanyaggal együtt felbecsülhetetlenné teszi a mindennapi szépségápolási rutint. Az Omega 7 egy különleges tápanyag, amely védelmet nyújt a külső tényezőkkel szemben, feltölti, hidratálja és regenerálja a bőrt. A fent említett és több száz más tápanyag szinergikus hatása az, ami miatt a homoktövis olaj egy nagyon hatékony szépségápoló és bőröregedésgátló összetevő.
  • A málna magolaj rendkívül magas arányban, 83%-ban tartalmaz esszenciális zsírsavakat, amelyek közül a leggyakoribb a linolsav, alfa linolénsav, és olajsav. Az omega-3 és omega-6 zsírsavak ilyen magas koncentrációja bizonyítottan csökkenti az oxidatív stresszt a bőrben. A Vörös málna magolaj kiváló szabadgyök lekötő és antioxidáns, rendkívül gazdag forrása az alfa és gamma tokoferolnak, az y-tokoferolnak, valamint a karotinoidoknak (A-vitamin). Továbbá kiváló gyulladásgátló tulajdonságokkal rendelkezik, összehasonlítva más jól ismert olajokkal, mint a szűz avokádó olaj, szőlőmagolaj, mogyoró olaj, és búzacsíra olaj.

Ár: 4 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Ár: 3000 , Eladó: neirdaa
Állapot: 1szer próbált. , Helyszín: Szombathely, fizetés: Utalás után, Foxpost

natasa

2022. július 2.

Először picit sűrűnek tűnik, de nagyon keveset használok, és jól eldolgozható. Kis arcszérum és szemkörnyékápoló után használom leginkább (néha megy alá egy kis könnyű hidratáló is). Nekem tetszik a végeredmény, nem zsírosan fénylik, hanem a bőröm kap egy kis természetes fényt. Nem durván színezett, nekem pont megfelelő. Ha púdert is teszek rá, akkor nem tetszik az összhatás, érdekes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 2.

vidazs93

2022. február 9.

Jó testes krém, fénylik is tőle rendesen a fejem, de pici púderrel szépen lemattítható egy pillanat alatt. A színével semmi bajom, nem ütött el, nem túl erős a fedése, és ami nálam bónusz volt, hogy isteni illata van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 9.

Dyana91

2022. február 8.

Elégedett vagyok vele, ez az eddigi legjobb fényvédőm. Az árnyalata pont jó az én világos bőrömre, jól eldolgozva teljesen természetes a végeredmény. Felkenés után pár percig még olajos a bőröm, de aztán szépen beszívódik. Illata gyümölcsös,kissé erős, de szerencsére hamar elillan. Pattanásokat nem okozott és a bőrömet sem irritàlta. Fényvédelemben jeles.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 8.

javi

2022. február 5.

Nagyon kíváncsi voltam rá, mivel szörnyen nehéz drogériás fényvédőt találni, amiben nincs alkohol. Igazából minden tetszik benne, kivéve a színe. Az állaga elég sűrű, ettől függetlenül jól el lehet dolgozni. Először fénylik, de pár perc után már viselhetőbb. Viszont a színe nekem elüt a bőrömtől, annyira narancssárga (megjegyezném, hogy nagyon világos a bőröm). Emiatt nem tudom elhasználni, felteszem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

gretabodolai

2022. január 5.

Kedvenc arckrémem, nekem a kombinált bőrömet nem teszi zsírossá és csillogóssá. Pozítivum, hogy titánium dioxid mentes, a többi fényvédős arckrémmel ellentétben. Az illata kicsit furcsa volt elsőre, de már megbarátkoztam vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 5.

TIsmile

2021. május 26.

Hidratáló krémem után szoktam felkenni reggel, ettől már egy picit egységesebb színe lesz az arcomnak. Erre ráalapozni meg már nagyon vékonyan szabad mert van egy alap fedése. Nekem kombinált-száraz bőröm van és arra teljesen jó ez a picit olajos krém mert nem szárad ki a bőröm a nap folyamán és nem is marad meg az olaj a bőrömön, inkább kellemesen beszívja. Nagyon szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

Rudelf

2020. augusztus 26.

A 2ml-es minta nekem 3 használatra volt elég arcra+nyakra, tehát elég kiadós a kiszerelés. De valóban én is tapasztaltam kombinált bőrűként, hogy iszonyatosan olajos, tömény az egész, felkenés után rögtön olyan csillogós volt a fejem, hogy csak egy halom púder tudta lemattítani. A fedése viszont jó, szép, élettel teli a színe, ez nagy pozitívum. Nem kaptam kedvet megvenni a teljes tubust, én is száraz bőrre ajánlanám maximum.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Nessy

2020. július 25.

Először is: ez egy színezett krém, de még az én nagyon sápadt bőrömre sem volt sötét, sőt teljesen jól egységesít, egy gyenge fedésű CCnek is elmenne. Pár perccel a felkenes után már csak enyhe bőrfény marad, nem is ragacsos. Ásványi púderrel jól le lehet mattítani, de a nap folyamán éreztem kicsit, hogy izzadok alatta. Az illata gyümölcsös, kellemes, hamar elillan. A sokféle olaj miatt én inkább száraz/normál bőrre ajánlanám napi használatra, zsíros bőrre inkább csak ősszel és télen. Leginkább a Mádara 30-as arcra való fényvédőjéhez tudnám hasonlítani, nem is csoda, hiszen testvérmárkák...viszont árban a Mossa sokkal kedvezőbb.

Mintákat próbálgattam, most teljesen szerelmes vagyok a Purito Comfy Waterbe, ha ő 5 csillagos, akkor ez nem lehet jobb mint 3-4. Most 3-at adok, mert hosszú távú tapasztalatom nincs, de abszolút pozitív csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Csomósodás elleni, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó és emulzió stabilizáló segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0